Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Sint-Truiden – Oostende 1:0 (kon.) | Eupen – Mechelen 4:1 (kon.)
Kortrijk – Gent 1:1 (kon.)
KV Kortrijk
1:1 (0:0)
KAA Gent
Sobota 21.10.2017, 20:30 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • 11. kolo

90
    Další obrovskou šanci měl hostující Sylla, ten ale nedokázal trefit bránu v samostatném úniku po pravé straně soupeřova vápna!

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Kristof D'Haene, přichází Lukas Van Eenoo.

87
    Žlutou kartu dostává Thomas Matton (KAA Gent).

85
    Hosté se nyní mohou jen chytat za hlavu! Sylla si udělal vynikajícím způsobem prostor na levé straně soupeřova vápna, následně přihrával nějak na pokutový puntík zcela volnému Miličevičovi, ten ale následně nedokázal technickou střelu sklopit na bránu!

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Anderson Esiti, přichází Thomas Matton.

83
    Hosté měli nyní obrovskou šanci na vstřelení vedoucí branky, domácí obránci ale padali do střel a tuto situaci ubránili na roh!
    74. Hervé KAGE - 1:1

74
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Ano, tohle je ta pravá „odměna“ hostujícímu celku za obrovskou pasivitu v obranné fázi! HERVÉ KAGE dostal vynikající centr na pravou stranu vápna soupeře a poté ještě lepší střelou z voleje překonal Kaliniče!

73
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Jérémy Perbet, přichází Pilip Budkivskij.

72
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Hannes Van der Bruggen, přichází Hervé Kage.

71
    Po následném pokusu o přihrávku do malého vápna a teči jednoho z domácích obránců, se míč opřel o pravou tyč Kaminskiho branky!

64
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Juja Kubo, přichází Samuel Kalu.

62
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Mamadou Sylla.
    60. Moses SIMON - 0:1

60
    Gent právě vstřelil branku!
    Chybující domácí obránci umožnili zisk míče soupeři, který je za to odměnil vstřelenou brankou! Na pravé straně vápna domácího celku, se dostal k míči MOSES SIMON a střelou na vzdálenější tyč překonal bezmocného Kaminskiho!

45+2
    V posledních sekundách prvního poločasu přišla největší šance domácího celku! Od rohového praporku přilétl centr do vápna hostů, kde si nejvýše naskočil jeden z hráčů Kortrijku, míč dokonce nasměřoval k pravé tyči Kaliničovy svatyně, tam mu ale sebral šanci obránce hostů, který míč vykopl z čáry!