Otrokovice – Líšeň 1:0 (kon.) | Hulín – MFK Vyškov 2:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:3 (kon.)
Rýmařov – Hodonín 3:2 (kon.) | Hlučín – Petřkovice 2:1 (kon.) | HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Mohelnice 2:0 (kon.)
konec
FC Viktoria Otrokovice
1:0 (1:0)
SK Líšeň
Sobota 21.10.2017, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy: 2.4 3.9 2.1
   
  Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:06:31)
   
  Je dobojováno! Rozhodla branka ze třetí minuty, o kterou se postaral Didier Kavumbagu. Líšeň měla od té doby daleko více šancí na srovnání, ovšem Otrokovice držel dobrými zákroky brankář Juraj Semanko. Několikrát svůj tým podržel především proti Davidu Paškovi. Domácí mohli v samotném závěru přidat pojistku, ovšem Jan Kotnour byl proti. Hosté tak končí skvělou šňůru, posedmé v řadě už se jim bodovat nepodařilo. Otrokovice naopak získávají velmi důležité tři body.
   
  90+4
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Stále se hraje, Otrokovice faulovaly zhruba na polovině hřiště, poslední příležitost pro Líšeň. Do pokutového území domácích míří i brankář Jan Kotnour!
   
  90+1
  Žlutou kartu vidí v nastaveném čase také hostující brankář Jan Kotnour.
   
  90+1
  Domácí využívají dalšího střídání a natahují čas. Ze hřiště odchází Didier Kavumbagu, kterého nahrazuje Martin Lede Mensah.
   
  90+1
  Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhé půle. Stále se hraje u pokutového území brněnského celku, který se vůbec nemůže dostat k míči.
   
  90
  Hraje se u rohového praporku, Otrokovice velmi chytře drží balón na útočné polovině, příliš se nehraje a čeká se, kolik přidá rozhodčí Grečmal.
   
  90
  Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Guy Reteno Elekana, přichází Jaroslav Foltýn.
   
  88
  Reteno Elekana využil nedorozumění v hostující rozehrávce. Poté se ocitl tváří v tvář Kotnourovi, ovšem brněnský gólman vytáhl bravurní zákrok!
   
  87
  Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rudolf Čampa, přichází Jan Malík.
   
  87
  Výbornou práci předvedl Didier Kavumbagu. Domácí útočník byl zastaven Ladislavem Hanušem, kterému se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí.
   
  86
  Na hřišti zůstal ležet Reteno Elekana. Sudí Michal Grečmal ukazuje, že se vše následně projeví v nastaveném čase.
   
  86
  Jakub Juráň je na hřišti teprve chvíli, hlavní rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.
   
  84
  Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Petr Červenka, přichází Jakub Juráň.
   
  83
  Výborná práce Jiřího Dobeše na útočné polovině. Domácí fotbalista vybojoval autové vhazování u rohového praporku, Otrokovice navíc budou střídat.
   
  82
  Nepřesnosti na obou stranách hřiště. Hosté se nemohou dostat do vážnější příležitosti. Naopak domácí chytře kouskují hru.
   
  81
  Následný roh už žádné nebezpečí nepřinesl. Hosté se s míčem dostali až do zámezí, odkopávat tedy znovu bude brankář Juraj Semanko.
   
  80
  Standardní situace pro hosty. Míč si vzal na starost David Krška, obrana Otrokovic se ubránila jen za cenu rohového kopu.

  Štěpán Slovák

  Branky: 3. Kavumbagu

  Karty:   37. Jasenský (OTR), 73. Mlýnek (OTR), 78. Dobeš (OTR), 86. Juráň (OTR) – 16. Hanuš (LIS), 23. Minařík (LIS), 40. Zezula (LIS), 90+1. Kotnour (LIS)


  FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Škubník, Zábojník, Pěnička, Jasenský (K), Chwaszcz, Dobeš, Reteno Elekana (90. Foltýn), Červenka (84. Juráň), Kavumbagu (90+1 Mensah), Mlýnek
  Náhradníci: Jelínek, Juráň, Červenka, Mensah, Foltýn

  SK Líšeň: Kotnour – Čampa (K) (87.Malík), Minařík (26. Frimmel), Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall
  Náhradníci: Bednář, Machálek, Rychetský, Malík, Frimmel

  Rozhodčí: Michal Grečmal – Vratislav Šamaj, Jaroslav Kolář

  Diváci: 103