Teplice – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Jablonec – Sparta | 0:3 (kon.) |
Olympia Radotín – Vítkovice | 0:2 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Ústí n. L. | 4:0 (kon.) |
Hr. Králové – Sokolov | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Opava | 2:1 (kon.) |
Chelsea – Watford | 4:2 (kon.) | | | Huddersfield Town – Manchester Utd. | 2:1 (kon.) | | | Manchester City – Burnley | 3:0 (kon.) |
Newcastle – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Stoke – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Leicester | 1:2 (kon.) |
Southampton – West Brom | 1:0 (kon.) |
Levante – Getafe | 1:1 (kon.) | | | Real Betis – Alavés | 2:0 (kon.) | | | Valencia – Sevilla | 4:0 (kon.) |
Barcelona – Malaga | 2:0 (kon.) |
RB Lipsko – Stuttgart | 1:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 1:5 (kon.) | | | Frankfurt – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Augsburg – Hannover | 1:2 (kon.) | | | Hamburg – Bayern | 0:1 (kon.) |
Sampdoria – Crotone | 5:0 (kon.) | | | Neapol – Inter | 0:0 (kon.) |
Monaco – Caen | 2:0 (kon.) | | | Amiens – Bordeaux | 1:0 (kon.) | | | Angers – Toulouse | 0:1 (kon.) |
Méty – Dijon | 1:2 (kon.) | | | Nantes – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Lille | 1:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 0:0 (kon.) | | | Trnava – Podbrezová | 2:0 (kon.) |
Senica – Ružomberok | 0:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 3:2 (kon.) |
Vyšehrad – Vltavín | 2:4 (kon.) | | | Písek – Nymburk | 6:0 (kon.) | | | Benešov – Ústí n/O | 1:4 (kon.) |
Čížová – Převýšov | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Jirny – Zápy | 1:3 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 2:3 (kon.) |
Zlínsko – Líšeň | 1:0 (kon.) | | | Hulín – Vyškov | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Rýmařov – Hodonín | 3:2 (kon.) | | | Hlučín – Petřkovice | 2:1 (kon.) | | | HFK Olomouc – Vel. Meziříčí | 1:3 (kon.) |
Uh. Brod – Mohelnice | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | Brno – Slovácko | 2:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Pardubice | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Olomouc – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Opava – Slavia | 1:3 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 8:4 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians 1905 | 3:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Lok. Košice | 1:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Žilina B | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Šamorín | 1:0 (kon.) |
Poprad – Skalica | 0:0 (kon.) |
Breda – Zwolle | 0:2 (kon.) | | | Excelsior – Sparta Rotterdam | 1:1 (kon.) | | | Venlo – Den Haag | 0:2 (kon.) |
Twente – Kerkrade | 3:0 (kon.) |
Lokeren – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) | | | Eupen – Mechelen | 4:1 (kon.) |
Kortrijk – Gent | 1:1 (kon.) |
Feirense – Rio Ave | 1:0 (kon.) | | | Setúbal – Marítimo | 3:1 (kon.) | | | Porto – FC Ferreira | 6:1 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 3:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Wolfsberger | 3:2 (kon.) | | | St. Pölten – Linz | 0:1 (kon.) |
Yanbian Funde FC – Henan Jianye | 1:2 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 2:2 (kon.) | | | Tosno – Rostov | 1:1 (kon.) | | | Kazaň – Dynamo | 0:0 (kon.) |
Spartak – Perm | 0:0 (kon.) |
Nowy Sącz – Cracovia | 1:1 (kon.) | | | Pogoň – Termalica | 2:3 (kon.) | | | Gdańsk – Lech Poznaň | 3:3 (kon.) |
Řepiště – Doubrava | 0:3 (kon.) |
konec
FC Slavoj Vyšehrad
2:4
(1:4)
Loko Vltavín
89
|
Žlutou kartu dostává Pejša (Loko Vltavín).
|
|
88
|
Žlutou kartu dostává Čtvrtníček (FK Slavoj Vyšehrad).
|
|
60
|
Žlutou kartu dostává Hovorka (Loko Vltavín).
|
|
58
|
Žlutou kartu dostává Kostorek (FK Slavoj Vyšehrad).
|
|
54
|
Tak trošku faul z frustrace na polovině hostů v podání Drobílka je potrestaný kartou.
|
|
3
|
Havránek nevybíravým zákrokem poslal soupeře k zemi. Karta pro brankáře domácích a dobrá standardní situace pro hosty.
|
Branky:
10. Čtvrtníček, 49. Hašek – 5. Hodas, 11. Pejša, 26. Šípek, 36. Pejša
Rozhodčí: Šedivka – Čechlovský, Dujsík
Diváci: 210
Karty: 3. Havránek (VYS), 54. Drobílek (VYS), 58. Kostorek (VYS), 88. Čtvrtníček (VYS) – 60. Hovorka (VLT), 89. Pejša (VLT)
Neproměněná penalta:
FC Slavoj Vyšehrad:
Havránek – Drobílek, Matějka (C), Doležal, Klesa, Macej (46. Hašek), Madej, Kostorek (72. Kulhavý), Máče, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Procházka – Kulhavý, Jakab, Seidl, Filip, Hašek
Trenér:
Loko Vltavín: Pávek – Hodas (81. Maione), Podzimek (75. Pozníček), Růžička, Hovorka, Pejša, Uvíra (C), Šípek, Schindler, Láncz, Tichý
Náhradníci: Roušal – Abena, Macháč, Eichler, Pozníček, Maione, Vokoun
Trenér:
Náhradníci: Procházka – Kulhavý, Jakab, Seidl, Filip, Hašek
Trenér:
Loko Vltavín: Pávek – Hodas (81. Maione), Podzimek (75. Pozníček), Růžička, Hovorka, Pejša, Uvíra (C), Šípek, Schindler, Láncz, Tichý
Náhradníci: Roušal – Abena, Macháč, Eichler, Pozníček, Maione, Vokoun
Trenér:
Rozhodčí: Šedivka – Čechlovský, Dujsík
Diváci: 210
Vít Muzikář