Breda – Zwolle 0:2 (kon.) | Excelsior – Sparta Rotterdam 1:1 (kon.) | Venlo – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Kerkrade 3:0 (kon.)
NAC Breda
0:2 (0:1)
PEC Zwolle
Sobota 21.10.2017, 18:30Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas o dva góly. V závěru prvního poločasu proměnil pokutový kop, a pak v posledních minutách druhé části hry uspěl Garcia. (20:32:58)

90+1

90
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Wouter Marinus.

88
    Žlutou kartu dostává Manu García (NAC Breda).

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek nechce chybovat, více ze hry mají hosté, kteří vedou o dva góly.

85
    PEC ZWOLLE hraje výborně takticky, drží hru daleko od vlastní branky.

84
    Domácí celek se sice pokouší s výsledkem něco udělat, ale nyní se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
    82. Mustafa SAYMAK - 0:2

82
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Krásná akce hostujícího celku znamení vedení o dva góly. Na spoluhráčův centr si výborně vyskočil MUSTAFA SAYMAK a překonal brankáře soupeře Asistence: Youness Mokhtar.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu. Více ze hry mají hostující fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mounir El Allouchi, přichází Thomas Enevoldsen.

76
    Hostují celek mohl navýšit vedení, ale Kingsley Ehizibue z dobré pozice trefil brankovou konstrukci.

75
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Terell Ondaan.

75
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Rai Vloet, přichází Paolo Fernandes.

73
    S rohovým kopem si obrana dokázala poradit. Mnoho šancí k vidění není.

72
    Kingsley Ehizibue výborně vypálil, jeho pokus ale vyrazil brankář na rohový kop.

71
    Mounir El Allouchi byl blízko vyrovnání, ale jeho hlavička končí jen o malý kousek nad brankou.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, NAC stále prohrává o jednu branku, domácí celek se snaží něco vymyslet. Nyní má k dispozic rohový kop.

68
    Manu García vhazuje na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté se marně pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.