Breda – Zwolle 0:2 (kon.) | Excelsior – Sparta Rotterdam 1:1 (kon.) | Venlo – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Kerkrade 3:0 (kon.)
NAC Breda
0:2 (0:1)
PEC Zwolle
Sobota 21.10.2017, 18:30Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nizozemské Eredivisie. V tomto zápase proti sobě nastoupí NAC Breda PEC Zwolle.

Tým PEC Zwolle odehrál osm zápasů s bilancí 4-3-1; vybojoval patnáct bodů, díky čemuž je na pátém místě v tabulce, z posledních tři zápasů dvakrát remizoval a jednou vyhrál. Poradil si s Groningenem 3:2.

Celek NAC Breda odehrál osm zápasů (2-1-5; 7 bodů) a začátek soutěže mu nevychází podle představ. Poslední dva zápasy totiž prohrál. Nestačil na Den Haag 0:1 a Rodu 0:1.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    Domácí celek hraje ve žlutočerném, hosté pak v bílomodrém.

2
    Giovanni Korte se pokoušel nacentrovat před branku, ale nikdo ze spoluhráčů se neprobojoval do střelecké pozice. Akce tak končí.

3
    Hostující celek se probojoval do střelecké pozice, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

4
    Thierry Ambrose příliš dlouho váhal mezi zakončením a přihrávkou. Nakonec se probojoval do zakončení a jeho ránu snadno kryje brankář Diederik Boer.

6
    Mustafa Saymak vyslal zajímavou střelu, jenže míč netrefil dobře, a tak balon končí vysoko nad brankou.

7
    Hostující celek se usadil na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

8
    Mustafa Saymak se probojoval do zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.

10
    Mustafa Saymak zakončoval rychlou akci, domácí brankář ale rychle vyběhl, a tak zmenšil střelecký úhel.

11
    Deset minut hry je minulostí, více ze hry má domácí celek, který se pokouší něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale bez výsledku.

12
    Domácí hráč si na útočné polovině pomohl faulem, a tak budou rozehrávat hosté.

13
    Sledujeme takticky vedou bitvu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

15
    Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější šance.

17
    Angeliño se propracoval do zajímavé pozice, jeho zakončení ale míří vysoko nad branku. Rozehrávat bude hostující brankář Diederik Boer.

18
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Pablo Marí, přichází Bart Meijers.

19
    Akce domácího celku je nyní zastavena, NAC se totiž dostal do postavení mimo hru, rozehrávají tak hosté.

20
    Diederik Boer vykopává od své brány, následně se k míči jeho spoluhráči dostali na útočné polovině, pokouší se probojovat do zakončení.

23
    Volný kop pro hostující celek. Youness Mokhtar budeo rozehrávat z šestadvaceti metrů. Jeho ránu kryje brankář Mark Birighitti.

25
    Hostující brankář musel být pozorný. Diederik Boer musel zasahovat proti střele domácího Vloeta.

26
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet, nyní Angeliño nedokázal překonat brankáře soupeře. Diederik Boer vytasil výborný zákrok.

29
    Sledujeme velký boj zejména na polovině hrací plochy, Angeliño fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat hostující hráči.

30
    Centr se snesl před branku, kde úřadoval Mark Birighitti. Míč snadno dokázal zastavit.

31
    Půlhodina hry je pryč, sledujeme aktivnější hru domácího celku, Zwolle se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

32
    Více ze hry mají fotbalisté v modrém, tedy hosté, ti se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, zatím ale narážejí na dobře připravenou obranu. Jako nyní Kingsley Ehizibue.

34
    Arno Verschueren velmi špatně zpracoval míč a přenechal jej soupeři, Youness Mokhtar ale nedokázal výrazněji ohrozit domácí bránu.

36
    Momentálně se bojuje o nadvládu na polovině hrací plochy, ani jeden celek se stabilněji nemůže propracovat do zakončení. Do konce prvního poločasu zbývá přibližně deset minut.

37
    Younes Namli výborně vypálil, jeho pokus zablokoval obránce, a pak se už Piotr Parzyszek k dorážce nedostal. Nechybělo mnoho.

39
    Giovanni Korte se vrací do hry, po jednom ze soubojů byl doošetřen za postranní čárou.

40
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, na výraznější střelecký pokus čekáme.

41
    Bram van Polen má k dispozici vhazování na útočné polovině, jeho pas na spoluhráče postrádal přesnost.

42
    Tým NAC Breda se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale dlouhá přihrávka na volného hráče postrádala přesnost.

44
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, ani jeden celek se nyní už nikam nežene.

45
    Žlutou kartu dostává Nicolas Freire (PEC Zwolle).

45+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45+2
    Menno Koch fauloval soupeře, pokutový kop pro hosty.
    45+2. Faul, po kterém následuje pokutový kop.

45+3
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hostující celek s velkým štěstím pokutový kop proměnil, gólmana překonal střelou k tyčce hostující BRAM VAN POLEN.
    45+3. Bram van Polen - 0:1

45+3

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Díky gólu z pokutového kopu se hostující celek dostal v závěru poločasu do vedení. Má tak lepší pozici pro druhých pětačtyřicet minut,

46

46
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Nicolas Freire, přichází Philippe Sandler.

46
    Arno Verschueren sice dostal míč za brankovou čáru a hned v první minutě druhého poločasu vyrovnal, ale byl v postavení mimo hru, a tak gól nemůže platit.

48
    Žlutou kartu dostává Ryan Thomas (PEC Zwolle).

49
    Hostující celek hraje aktivně a pokouší se navýšit své vedení. Kingsley Ehizibue by blízko, ale branku trefit nedokázal.

50
    Sledujeme aktivnější hru fotbalistů v modrém, ti se pokouší vstřelit další branku. Nyní se ale nemůže hostující tým propracovat do zakončení. Kingsley Ehizibue nepřihrál přesně.

51
    Manu García výborně vypálil, jeho ránu tak tak vyrazil hostující Diederik Boer mimo. Rohový kop bude následovat.

53
    Hraje se momentálně zejména o útočné pásmo, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme velkou taktickou bitvu.

54
    Zwolle kombinuje na obranné polovině a pokouší se co nejrychle zakončit.

54
    Piotr Parzyszek nejprve hlavičkoval, jeho pokus výborně vyrazil brankář, a pak jeho pokus mířil nad. Hustě se rozpršeno. Podmínky pro fotbal ideální nejsou.

56
    Žlutou kartu dostává Menno Koch (NAC Breda).

57
    Piotr Parzyszek vedl další akci svého týmu, ale ani tentokrát nedokázal míč poslat přesně mezi tři tyče.

60
    Domácí to nyní sehráli dobře, Arno Verschueren se nabídl pro dlouhou přihrávku, dostal ji, ale zakončit z první se mu nepodařilo. Pak míč získali hosté.

61
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

64
    Domácí celek se probojoval na útočnou polovinu, ale do výraznější šance se nedostal.

66
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se pokouší o vyrovnání, ale nemůže se propracovat do vyložené střelecké pozice.

68
    Manu García vhazuje na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté se marně pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, NAC stále prohrává o jednu branku, domácí celek se snaží něco vymyslet. Nyní má k dispozic rohový kop.

71
    Mounir El Allouchi byl blízko vyrovnání, ale jeho hlavička končí jen o malý kousek nad brankou.

72
    Kingsley Ehizibue výborně vypálil, jeho pokus ale vyrazil brankář na rohový kop.

73
    S rohovým kopem si obrana dokázala poradit. Mnoho šancí k vidění není.

75
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Rai Vloet, přichází Paolo Fernandes.

75
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Terell Ondaan.

76
    Hostují celek mohl navýšit vedení, ale Kingsley Ehizibue z dobré pozice trefil brankovou konstrukci.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mounir El Allouchi, přichází Thomas Enevoldsen.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu. Více ze hry mají hostující fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet.

82
    Krásná akce hostujícího celku znamení vedení o dva góly. Na spoluhráčův centr si výborně vyskočil MUSTAFA SAYMAK a překonal brankáře soupeře Asistence: Youness Mokhtar.
    82. Mustafa SAYMAK - 0:2

84
    Domácí celek se sice pokouší s výsledkem něco udělat, ale nyní se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

85
    PEC ZWOLLE hraje výborně takticky, drží hru daleko od vlastní branky.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek nechce chybovat, více ze hry mají hosté, kteří vedou o dva góly.

88
    Žlutou kartu dostává Manu García (NAC Breda).

90
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Wouter Marinus.

90+1

Hostující celek vyhrává tento zápas o dva góly. V závěru prvního poločasu proměnil pokutový kop, a pak v posledních minutách druhé části hry uspěl Garcia. (20:32:58)