Kunlun – Vladivostok 1:2 (1:2 po s.n.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Čerepovec – Omsk 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Barys 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Jokerit 4:3 (po pr.)

Československá stopa v zápase
    Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 16:18. (14:14:03)

V nepříliš záživném zápase KHL vyhrává Vladivostok nad Kunlunem 2:1 po samostatným nájezdech. Domácí poslal do vedení při vlastním oslabení Cory Kane. V závěru třetí třetiny vyrovnal Viktor Alexandrov. V nájezdech pak určil výhru Admiralu Viktor Alexandrov.

Viktor ALEXANDROV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
    Autorem vítězné branky je VIKTOR ALEXANDROV, který uspěl střelou mezi betony domácího gólmana.

5. série
    1:2
    Gilbert BRULÉ neproměňuje.

4. série
    1:2
    Vladimir TKAČOV neproměňuje. Domácí brankář kryje.

4. série
    1:2
    Cory KANE proměňuje. Zkušeně poslal kotouč pod horní tyčku.

3. série
    0:2
    Viktor ALEXANDROV proměňuje. Uspěl mezi betony.

3. série
    0:1
    Jesse BLACKER neproměňuje.

2. série
    0:1
    Robert SABOLIČ proměňuje. Trefil prostor, který domácí brankář neměl pokrytý, hosté vedou. Rána nad lapačku.

2. série
    0:0
    Geoffrey KINRADE neproměňuje. Trefil rameno brankáře.

1. série
    0:0
    Maxim KAZAKOV neproměňuje. Zkoušel forhendový blafák, ale neuspěl.

1. série
    0:0
    Alexej PONIKAROVSKIJ neproměňuje. Trefil jen rukavici brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

Základní hrací doba ani prodloužení nerozhodlo. Následovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:15
    Domácí Magnus Hellberg kryje střelecký pokus soupeře, bude se vhazovat před brankou Kunlunu.

63:42
    Hosté vyráží do útočného pásma, jenže do střelecké pozice se Admiral neprobojoval.