Mountfield HK – Olomouc 3:2 (kon.) | Kladno – Liberec 5:4 (po pr.) | HC Plzeň – Třinec 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 4:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 5:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 2:3 (po pr.) | Pardubice – Zlín 5:3 (kon.)
Rytíři Kladno
5:4 (2:3, 1:0, 1:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 21.10.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

Konec zápasu. (14:01:43)

62:30
    Kladno právě vstřelilo branku!
    ILJA SOKOLOV rozhoduje utkání. Opět jako na konci třetí třetiny utekl obránců a opět zamířil do pravého horního rohu a tentokrát mířil velmi dobře a skóruje. Asistence: Pavel Řepka.

61:45
    Opět jsou u puku domácí, ale Müller se přes obranu nedostal.

61:02
    První pokus domácích už zaváněl gólem, ale Žajdlík udržel puk mezi betony ještě před brankovou čárou.

60:11
    Domácí jsou u puku, ale jsou rychle napadáni hráčmi hostů

60:01

Už po čtvrté za sebou Kladno nedokázalo rozhodnout zápas v základní hrací době. Za dvě minuty začíná prodloužení.

60:00

59:00
    Běží poslední minuta a Müller (Kladno) se žene do útoku.

58:54
    Liberec chce rozhodně vyhrát a pálí ze všech pozic. Gólman Stahl však stále drží naděje Kladna.

58:00
    poslední dvě minuty třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný.

56:45
    Souboj o puk za Stahlovou brankou nakonec vyhráli domácí a pokoušejí se dostat do útočného pásma.

55:20
    U puku jsou domácí, ale ani tentokrát se do útoku nedostanou. Liberec znovu překazil rozehrávku a kotouč je na hokejkách hostů.

53:25
    Sokolov byl velice blízko gólu. Obehrál obránce a šel sám na Žajdlík, ale jeho pokus do pravého růžku skončil na tyči.

53:00
    Hostům nevyšla rozehrávka a Kezsi letí dopředu.

52:27
    Hosté však pouze nahazují a střídají za čerstvé hráče.

52:04
    U puku jsou hosté a přesunují se do útočného pásma.

50:31
    Kezsi hledal spoluhráče před bránou, ale nenašel nikoho a Žajdlík kotouč přikryl lapačkou.

50:07
    zakázané uvolnění Liberce. Buly před Žajdlíkem.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 18. Bláha (Jelínek, Řepka), 19. Cibák (Vildumetz), 35. Bláha (Kryll, Vildumetz), 41. Vildumetz (Bláha, Řepka), 63. Sokolov (Řepka) – 4. Žemba (Nezbeda), 10. Žemba (Nezbeda, Kotyza), 14. Teplý (Korecký, Holenda), 45. Benák (Burda)

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Kryll, Cibák, Klusáček, Kučera, Müller, Zelingr – Gnusin, Sokolov, Bláha, Jelínek, Řepka, Schildhabel, Vildumetz, Kezsi, Březina
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Mirochnikov, Krejsa, Turský, Benák, Korecký, Leško, Starosta – Janele, Holenda, Šír, Průžek, Juščák, Piroutek, Beran, Nezbeda, Burda, Kotyza, Teplý, Žemba

Rozhodčí: Souček – Ondráček, Špůr