Chomutov – K. Vary 0:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:3 (kon.)
Sparta – Slavia 3:4 (po pr.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:2 (2:1 po s.n.)
Třinec – Havířov 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:4 (kon.)
Salzburg – Jihlava 6:1 (kon.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 21.10.2017, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

58:57
    Zlín to zkusí s šesti hráči v poli! Kořének zůstává na střídačce.

58:30
    Hosté šli nyní ve dvou na Kořénka, ten ale skvěle vysunul hůl a ještě udržil teoretické šance svého týmu.

49:02
    Jakub Mrva jel sám na Kořénka a trefil tyč!

45:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A další gól je toho důkazem. MARCEL KUNC vystřelil od modré čáry a přesnou střelou překonal Kořénka – 1:2! Asistence: Matěj Potočný.

45:04
    Viktor Konečný najížděl na Kořénka ze strany snažil se ho propálit mezi betony. To se mu povedlo, puk ale vyjel přesně do tyčky. Vítkovice nyní mají navrch!

43:09
    A máme vyrovnáno! ADAM BERÁNEK se šikovně obtočil kolem branky Kořénka a prostřelil jej mezi rukou a tělem – 1:1! Asistence: Petr Smička.

41:07
    Nyní se puk několikrát ocitl před Kořénkem a nikdo kolem něj. Vítkovičtí ale nedokázali puk dotlačit za záda zlínského brankáře.

39:55
    Síly na ledě se na dvě sekundy srovnají. Filip Weintritt (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

38:08
    Tvrdou střelu Pröschla vyrazil Piták ramenem.

37:57
    A přesilovku si zahrají i domácí ševci. Adam Beránek (VIT) dostává dvě minuty za podražení.

36:40
    Vítkovice drží Zlín pod zámkem. Na Kořénka letělo několik střel od modré čáry, se všema si poradil.

35:44
    Zlín hrál v šesti a za to přichází trest. Trest za lavičku odpyká David Kozubík.

33:55
    Pröschl vybídl přihrávkou Kozubíka, který mířil Pitákovi mezi nohy. Vítkovický brankář si připsal úspěšný zákrok.

30:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Máme tady první branku zápasu, která padla až po polovině základní hrací doby! Michal Vítek nastřelil kotouč z pravého kruhu, před brankou stál DAVID LEKEŠ, který kotouč tečoval přesně mezi nohy Pitáka – 1:0! Asistence: Michal Vítek, Jiří Podešva.

26:25
    Zbytečné vyloučení zlínského Kozubíka. Ten dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

25:00
    Skvělá akce Zlína! Luža v útočné třetině vybojoval puk, obtočil se s ním a naslepo přihrál. Přihrávka přistála přesně na holi Lukáše Světlíka, jenž svou střelou trefil beton vítkovického brankáře.

21:06
    Skvělá akce Jakuba Lewandowskiho, ten si vzal kotouč ve středním pásmu a s ním na kotouči prokličoval až před Kořénka. Toho si položil a stačilo zasunout puk do branky. To se mu ale nepovedlo a tak zůstává stav nerozhodný.

19:52
    Po kombinaci Beranů se dostal ke střele Filip Weintritt, jehož pokus vyrazil Pitál ramenem!

13:50
    Zlín si zahraje první přesilovku. Jakub Kylnar (VIT) dostává dvě minuty za vražení.

06:31
    Velká šance Lukáše Světlíka! Ten si najížděl z pravé strany a vystřelil. Brankář Vítkovic však puk pouze vyrazil a tak se ještě Světlík dostal k dorážce, kterou jen těsně minul branku.

04:19
    Vítkovice si zahrají další přesilovku. Jiří Suhrada (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

00:22
    Vítkovice si hned zpočátku zápasu zahrají přesilovku. Matyáš Hamrlík (ZLN) dostává dvě minuty za podražení.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 31. Lekeš (Vítek, Podešva) – 44. Beránek (Smička), 46. Kunc (Potočný)

Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas – Podešva, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek
    HC Vítkovice Ridera: Piták (Šembera) – Zapletal, Raška, Takáč, Smolka, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich, Beránek, Mrva, Bernovský, Kylnar, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný

Rozhodčí: Sofka – Maloušek, Maťašovský