Benátky n/J – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:4 (kon.)
Prostějov – Slavia 0:1 (kon.) | Třebíč – K. Vary 2:3 (po pr.) | Vsetín – Kladno 5:1 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:1 (kon.)
po prodl.
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 21.10.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • WSM Liga • 16. kolo
Předzápasové kurzy: 3.62 4.5 1.7
Partner:
   
  62:45
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  A je rozhodnuto. Bod navíc si odvezou Karlovy Vary. MARTIN KOHOUT krásně obkroužil branku a dokázal puk dostat za záda Dostála. Asistence: Vladimír Sičák, Ondřej Beránek.
   
  44:19
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  A je srovnáno a to když už velmi jednoduchou práci měl přímo před odkrytou brankou MICHAL VODNÝ. Asistence: Karel Nedbal, Luboš Horký
   
  34:15
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Tak domácí se chopili příležitosti a po takové skoro náhodné akci snižují. LUKÁŠ PATÁK, tak dává domácí šanci na obrat. Asistence: Václav Půža.
   
  27:16
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hosté se nyní dostali do tlaku a po jedné ze střel od modré se dostal k dorážce SEBASTIÁN GORČÍK a dostal puk za záda Dostála. Asistence: Matic Podlipnik
   
  05:51
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Po hezkém uvolnění se dostal do samostatného uvolnění HENRI TUOMINEN a překonal Dostála mezi betony. Asistence: Tomáš Rachůnek, Milan Davídek.

  Matěj Peška

  Branky a nahrávky: 35. Paták (Půža), 45. Vodný (Nedbal, Horký) – 6. Tuominen (T. Rachůnek, Davídek), 28. Gorčík (Podlipnik), 63. Kohout (Sičák, O. Beránek)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – Nedbal, L. Vágner, Hort, Půža, Spurný, Furch (A) – R. Erat (C), Dolníček, Jan Wasserbauer – T. Havránek, Mlynář, R. Zohorna – Horký (A), Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec.
  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Krejčí, Podlipnik, M. Rohan, Šafář, J. Tomeček – Flek, Gríger, O. Beránek – Kohout, Kverka, Stloukal – Gorčík (A), Skuhravý (C), Vachovec – Davídek, Tuominen, T. Rachůnek.

  Rozhodčí: Skopal, Obadal – Štofa, Kreuzer

  Diváci: 1267