Benátky n/J – Ústí n/L 4:6 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:4 (kon.)
Prostějov – Slavia 0:1 (kon.) | Třebíč – K. Vary 2:3 (po pr.) | Vsetín – Kladno 5:1 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Sobota 21.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 16. kolo

50:54
    Domácí Divíšek dostává dvouminutový trest a nabízí tak Slavii šanci odskočit do dvougólového vedení.

45:39
    Šance pro Jestřáby! Jankovský dostává menší trest a domácí tak mají výhodu přesilové hry.

35:07
    Domácí střídačka dostává dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:04
    Havlík nedovoleně zamezil Krlišovi v zakončení a dostává tak menší trest na dvě minuty za hákování.