Opava – Hodonín 3:5 (kon.) | Řisuty – Trutnov 1:0 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:6 (kon.)
Nový Jičín – Poruba 2011 0:2 (kon.) | Val.Meziříčí – Šumperk 3:2 (kon.) | Kolín – Klatovy 6:3 (kon.)
Žďár n/S – David Servis 3:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 3:5 (kon.)
Sokolov – Jablonec 4:5 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:3 (po pr.) | Letňany – Most 1:4 (kon.)
konec
HK Opava
3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
SHK Hodonín
Sobota 21.10.2017, 15:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 13. kolo
Předzápasové kurzy: 3.18 4.8 1.7
Partner:
   
  59:08
  Opava právě vstřelila branku!
  Opavští se v přesilovce prokombinovali do pásma, kde TOMÁŠ ROUSEK z první trefil horní růžek Halodovy branky. Asistence: Jiří Šindelář a Petr Wolf.
   
  57:23
  Opava právě vstřelila branku!
  Hartmannovu střelu Haloda vyrazil a po skrumáži se podažilo TOMÁŠI ROUSKOVI dorazit puk za záda bezmocného brankáře. Asistence: Ondřej Hartmann.
   
  54:48
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Po kombinaci v útočném pásmu prostřelil Šafránka z kruhu JAKUB KADLEC.
   
  29:57
  Drtiči právě vstřelili branku!
  VÍT ČERNOHOUS si nabruslil do pásma a tvrdou dělovkou z kruhu zvyšuje už na 4:1 z pohledu Hodonína! U gólu byl opět Pavel Mojžíš(0+4), který si tak připisuje už čtvrtou asistenci. Asistence: Pavel Mojžíš.
   
  24:56
  Drtiči právě vstřelili branku!
  JAKUB VRÁNA prokázal v brankové skrumáži nejlepší orientaci a vrací přesnou dorážkou Hodonínu dvou brankové vedení!. Asistence: Vaněk a Mojžíš.
   
  23:23
  Opava právě vstřelila branku!
  Opavští hráli svou přesilovku od začátku skvěle a LUKÁŠ ČERNÝ ji po skvělé křižné přihrávce přes celé pásmo dokázal přetavit v gól! Asistence: Seidler a Vaněk.
   
  18:09
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Pavel Mojžíš se dnes ukazuje jak bezchybný nastřelovač! Stejně jako u první gólu totiž bývalý hráč Znojma nastřelil výstroj Šafránka a tentokrát JAKUB VRÁNA dorazil kotouč za přesouvajícího se brankáře z první!. Asistence: Pavel Mojžíš a Dominik Matula.
   
  07:23
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Tahle branka už platiti bude! Pavel Mojžíš nastřelil pravý Šafránkův beton a od se puk odrazil přímo na hokejku MICHALA ROMANČÍKA, který už neměl problém střelu z první dorazit! . Asistence: Pavel Mojžíš a Michal Kuba.

  Jan Meichsner

  Branky a nahrávky: 24. Černý (Seidler, Vaněk), 58. Rousek (Hartman), 60. Rousek (Šindelář, Wolf) – 8. Romančík (Mojžíš, Kuba), 19. Vrána (Mojžíš, Matula), 25. Vrána (Vaněk, Mojžíš), 30. Černohous (Mojžíš), 55. Kadlec (Hajný, Matula)


  HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík, Herman, Rousek, Horváth, Vaněk R., Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina.
  SHK Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Sedlák, Kužílek, Peslar, Mojžíš, Haloda M., Kobylík, Žabčík, Miklík, Charvát, Hložánek, Romančík, Vrána, Peš, Sajdl, Kuba, Matula, Hajný, Černohous, Kadlec, Vaněk D.

  Rozhodčí: Holaň, – Bojda, Mikler