Žižkov – Znojmo 2:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Frýdek-Místek 1:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
2:1 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Neděle 22.10.2017, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 12. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezkou neděli a u dalších on-line přenosů na počtenou. (12:20:57)

Je za námi duel mezi týmy FK Viktoria Žižkov a 1.SC Znojmo FK. Do utkání vstoupili aktivněji hosté, ale Helískovu střelu vyrazil pohotovým zákrokem brankář Hrubeš. V 16. minutě se z gólu radovali domácí. Marcel Čermák si míč krásně zpracoval a následně parádní střelou z levého rohu pokutového území poslal míč přesně vzdálenější tyči. Následně již ani jeden z týmů nedokázal vstřelit branku, a tak si domácí odnesli do kabin jednobrankové vedení.
    Ve druhé půli jsme si museli počkat na větší šanci až do 62. minuty. Vojtěch Engelmann pálil z hranice vápna, ale Veselý jeho střelu vyrazil povedeným zákrokem. A tak udeřilo na druhé straně. Jan Javůrek se v 76. minutě položil do přihrávky svého spoluhráče a hlavou na zadní tyči rozvlnil síť. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, tak přišla přihrávka z pravé strany v podání domácích, kterou ve skluzu hosté odvrátili jen k Lukáši Stratilovi, jenž pohotově uklidil míč do sítě. Následnému tlaku Znojma se již Pražané ubránili a radují se tak ze zisku tří bodů.

90+3

90+3
    I proti němu se však Pražané ubránili a vypadá to, že své vedení udrží.

90+2
    Centr z levé strany letěl až na zadní tyč, ale tam jej domácí stihli uklidit na rohový kop.

90+1
    Znojmo je navíc chyceno v ofsajdu a Žižkov s rozehrávkou nikterak nespěchá.

90
    Po rohu hostů se hnali do brejku domácí. Jeden z nich se pokusil překvapit střelou z poloviny hřiště, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo.

90
    Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.

89
    Nyní jsou na tahu hosté, ale příliš času jim již nezbývá. Domácí dokázali nadvakrát dostat míč pryč ze své šestnáctky po centru z pravé strany.

87
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Pražané se v závěru duelu dostávají podruhé do vedení! Z pravé strany přišla přihrávka do pokutového území, kterou hosté odvrátili pouze k nohám LUKÁŠE STRATILA, jenž z prostoru mezi malým vápnem a penaltou napálil míč do sítě.

84
    Znojmo se i nadále snaží o vedoucí gól, ale v tom mu zatím dobře brání domácí fotbalisté.

82
    Kodeš si dovolil kličku na své polovině a byl při ní faulovaný. Žižkov tak bude mít klid na rozehrávku.

81
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Jan Jelínek, přichází Petar Musa.

81
    Teď se k bráně soupeře dostali také domácí. Jelínkův pokus ovšem letí nad břevno Veselého brány.

80
    Znojmo očividně vstřelená branka nakopla. Nyní se snažili o střelu z hranice vápna, avšak do jejich pokusu se vložili hráči Žižkova a míč k Hrubešovi vůbec nepustili.

79
    Na pravé straně se pokusili hosté přejít do vápna, ale v poslední chvíli jeden z nich podklouzl a Žižkov se tak velmi snadno ubránil.

77
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Vojtěch Engelmann, přichází Petr Galuška.