Admira – Salzburg 1:1 (kon.) | Austria – Rapid 0:1 (kon.)
FK Austria Vídeň
0:1 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Neděle 22.10.2017, 16:30 • Franz Horr Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 12. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:26:58)

Sledovali jsme Vídeňské derby mezi Austrií a Rapidem, které končí výhrou Rapidu 0:1, když se v 55. minutě dokázal prosadit Schobesberger. Zbytek utkání přinášel spoustu faulů a žlutých karet, dokonce v 81. minutě dostal Galvao kartu červenou. Rapid přeskakuje svého soupeře a je třetí, Austrie klesá na čtvrté místo.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Kevin Friesenbichler (FK Austria Vídeň).

90+1
    Rozhodčí Robert Schörgenhofer se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec zákaldní hrací doby.

90
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Sonnleitner.

89
    Rohový kop pro domácí celek.

88
    Rapid se opět dokázal ubránit a vykopl míč až k domácímu brankáři.

87
    Domácí trenér vrhá všechny své síly do útoku. Uvidíme, zda to bude stačit.

86
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Salamon, přichází Manprit Sarkaria.

85
    Žlutou kartu dostává Abdul Kadiri Mohammed (FK Austria Vídeň).

84
    Holzhauserův pokus jde pouze do shluku těl a hosté odkopávají do bezpečí.

83
    Po hrůzostrašném faulu Galvaa to budou mít hosté ještě přetěžké.

82
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Louis Schaub, přichází Maximilian Hofmann.

81
    Červenou kartu dostává Lucas Galvão (SK Rapid Vídeň).

80
    Oba celky jsou hodně nervózní, hlavně hostující Rapid, kterému se vůbec nedaří.

79
    Teď se uvedl útočným faulem na brankáře Strebingera.

78
    Neviditelného Leeho střídá veledůležitý Monschein, který je nejlepším střelcem svého týmu, i když většinou zůstává na lavičce.

77
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Jinhyun Lee, přichází Christoph Monschein.