Teplice – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 0:5 (kon.)
FK Teplice
2:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Neděle 22.10.2017, 10:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga – Čechy • 12. kolo

Teplice odehrály druhý poločas výrazně lépe než ten první. Vedly 2:0 po gólu Haljety, ale Mustedanagič snížil přímým kopem k levé tyči. Dukla nepodala vůbec špatný výkon na půdě nejlepšího celku české části Juniorské ligy, ale není jí to nic platné.

Za zmínku stojí také fakt, že se utkání hrálo na hodně nevhodném terénu a při pohledu na kombinaci obou celků v první půli byla na místě otázka, jak je vůbec možné, že se dnešní zápas odehrál. Podmínky byly opravdu hodně těžké. A třeba ve druhém poločase na doplatil jeden z domácích hráčů při brejku z levé strany sám před Hruškou. (12:29:27)

90+2

90+2
    Bezpalec na středu obešel protihráče. Ale Němeček chytil do náruče centr Dancáka z levé strany.

90+2
    Kombinace Dukly skončila obranným zákrokem stopera domácích hlavou. Poté jde domácí celek do útoku po pravé straně.

90+2
    Jeden z hostujících hráčů odvedl dobrou práci na pravé straně, ale Němeček v poklidu chytil centr na přední tyči.

90+1
    U Hruštince skončily šance domácích na třetí trefu v zápase, ale poté se Dukla k ničemu nedostala.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Berešík opět pracuje v obraně. Dukla kombinuje zatím pouze na polovině hřiště.

90
    Moc pěkně se dívalo na kombinaci domácích hráčů na pravé straně, ale není z toho ani roh pro Teplice. Hruška rychle rozehrává.

89
    Němeček si pokryl balon na hranici vápna, pomohla mu obrana, poté jeden z domácích hráčů šel do souboje s Vyletou.

89
    Teplice pošetřily čas na pravé straně. Poté hrál také Dressler, Greš nezískal balon pro hostující celek.

88
    Luong se dotkl balonu na pozici stopera. Nakonec Teplice po chybě soupeře na polovině hřiště útočily po pravé straně Kodadem.

88
    Hostující hráči převedli ťukec na pravé straně, Němeček poté musel ven z branky.

87
    Dobrá komunikace Němečka s obranou přibližuje Teplice ke třem bodům. Domácí brankář poté po pravé straně pouze pozdravil Hrušku.

87
    Šimeček ještě kulhá, ale hra pokračuje útokem hostujícího celku po pravé straně.

56
    Šimečkova levačka napálila balon z pravé strany výrazně nad branku hostů. Hruška by měl vykopáavt.

85
    Jeden z domácích hráčů poslal míč po pravé straně do dobré pozice pro muže ve stejném dresu. Toho zatahal za dres Bezpalec a je z toho tím pádem karta pro hostující pětku.

85
    Domácí celek se ubránil Berešíkem. Poté Kodad vhazoval z pravé strany a Teplice drží balon na svých kopačkách.

84
    Útok Dukly po levé straně je přerušen faulem, hostující celek poté rozehrál nakrátko přes Hrušku.