Karviná – Zlín 0:0 (kon.) | Třinec – Olomouc 1:2 (kon.)
konec
FK Fotbal Třinec
1:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc
Neděle 22.10.2017, 11:00 • Městský stadion, Třinec • Juniorská liga – Morava • 11. kolo
Předzápasové kurzy: 2.2 3.39 2.5
   
  S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 29 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (13:10:07)
   
  Dnešní utkání je tedy u konce a z vítězství se raduje hostující Olomouc. Sigma se dostala do vedení ve 29. minutě, kdy Patrik Voleský z bezprostřední blízkosti prostřelil domácího brankáře. Poté sice iniciativu převzali domácí, kteří se v 65. minutě dočkali vyrovnání, avšak na branku Petra Joukla hosté rychle odpověděli. Zahaluk totiž fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu pak v pohodě proměnil Roman Bala. Sigma se tedy odpoutá ode dna moravské části Juniorské ligy a přeskočí svého dnešního soupeře.
   
  90+1
  Konec zápasu.
   
  90+1
  Prodloužený míč ze středu hřiště teď v pohodě doputoval až do blízkosti Spurného. Napadající Lasota byl naprosto bez šance na zisk míče.
   
  90
  Třinec zahrával možná poslední volný kop zápasu. Adamuška míč pouze posunul k Janošíkovi, který ale prováhal ideální možnost na centr do vápna a pak už přihrával jen za bránu.
   
  90
  Hosté měli k dispozici rychlý protiútok, nicméně celá akce byla přibrzděna a pak už Chytil zakončoval pouze mimo tři tyče. Míč byl však zřejmě tečován.
   
  87
  Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Nízký, přichází Štěpán Klemsa.
   
  87
  Výborně si počínal Voleský, která se nejprve zapojil do defenzívy a malou domů míč v pohodě posunul ke Spurnému. Následně ještě Voleský vyhrál důležitý hlavičkový souboj.
   
  86
  Příliš důrazný byl u rohového praporku Šarudi, který se snažil získat dobře bráněný míč. Následovat bude pouze volný kop provedený Spurným.
   
  85
  Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Petr Joukl, přichází Stanislav Šarudi.
   
  84
  Pouze ofsajd nyní zastavil akci Novotného, který si hledal prostor na levé straně. Kombinaci Třince teď postrádá více klidu a přesnosti.
   
  82
  Bala si u středové čáry pomohl faulem. Jenže pak domácí vyprodukovali příliš dlouhou přihrávku k Janošíkovi, jenž byl naprosto bez šance na finální přihrávku.
   
  81
  Domácí hodně bojovali na hranici pokutového území. Nikdo se však pořádně nedostal k míči a Olomouc hru vrátil aspoň k polovině.
   
  80
  Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Antonio Romero, přichází Jiří Kiška.
   
  77
  Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Konečný, přichází Petr Novotný.
   
  77
  Třinec začíná přidávat na obrátkách a snaží se vypracovat šanci na vyrovnání. Olomouc je však na vlastní polovině se všemi hráči a mezera v rozestavení se nehledá jednoduše.
   
  76
  Janošík se přihrávkou z levé strany pokusil oslovit Martina Konečného. Ten byl však dobře ubráněn a vůbec se nedostal k míči, jež se stal kořistí Spurného.
   
  75
  Standardní situace byl rozehrána centrem na pravou stranu, nicméně následná hlavička mířící před Spurného skončila přesně v rukavicích hostujícího brankáře.
   
  73
  Rychlý protiútok Třince teď za cenu žluté karty zastavil Martin Antl (OLO).

  Lukáš Podleśny

  Branky: 65. Joukl – 29. Voleský, 70. Bala (pen.)

  Karty:   43. Masař (TRI) – 34. Juráš (OLO), 73. Antl (OLO)


  FK Fotbal Třinec: Adamuška – Chloň (61. Cienciala), Konečný (78. Novotný), Lanc, Velner (C), Lasota, Cieslar, Joukl (85. Šarudi), Janošík, Masař, Zahaluk (72. Potůček)
  Náhradníci: Kubik – Cenuga, Potůček, Šarudi, Cienciala, Novotný

  SK Sigma Olomouc: Spurný – Juráš, Vichta, Nízký (87. Klemsa), Antl, Romero (80. Kiška), Voleský, Manzia (55. Chytil), Krayzel, Štěrba (65. Grygar), Bala (C)
  Náhradníci: Obzina – Grygar, Klemsa, Kiška, Chytil

  Rozhodčí: Radek Dubravský – Stanislav Pochylý, Lukáš Lakomý

  Diváci: 29