Club Brugge – Antverpy 1:0 (kon.) | Anderlecht – Genk 0:1 (kon.) | Waregem – Waasland-Beveren 2:5 (kon.)
Club Brugge KV
1:0 (1:0)
Royal Antverpy
Neděle 22.10.2017, 14:30 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická liga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:27:05)

Je konec. Bruggy nakonec toto těžké utkání s nováčkem soutěže zvládli a dokázali ustát tlak, který si hosté vytvořili ke konci zápasu.
    První poločas nám toho moc nenabídl. Jasně lepší jsou ale domácí Bruggy, které mohly jít do vedení ve 24. minutě, když se sám před brankářem zjevil Emmanuel Bonaventure, ale Bolat ho skvělým zákrokem vychytal. V 36. minutě jsme se, ale přece jenom dočkali gólu a to když se po rohovém kopu dostal ke střele domácí hráč, s ním si ještě obránce hostů poradil, když zastavil míč na brankové čáře, ale na dorážku Saula Decarliho už nedosáhl. Bruggy tak po prvním poločase vedly zaslouženě 1:0.
    Ve druhém poločase se v 50. minutě dostal do skvělé šance Wesley, ale hlavou přestřelil bránu. Ke konci zápasu hosté tlačili a domácí brankář zabránil gólu jak v 81. minutě, když Haroun vystřelil k levé tyči, tak o minutu později, když z bezprostřední blízkosti vychytal hlavičku Oularého. V nastavení si domácí výhru už pohlídali a tři body zůstávají doma.

90+3

90+3
    Domácí hlídají konec zápasu na půli hostů.

90+2
    Lior Refaelov získal míč u hranice vápna, ale levačkou vystřelil vedle brány.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Pro centr hostů si došel domácí brankář a rychle přihrál Refaelovi, který si řítil dopředu, ale byl faulován.

90
    Joaquín Ardaiz dostal hlavou míč vedle brány a Ethan Horvath bude mít odkop od domácí svatyně.

89
    S ním si domácí obrana rovněž poradila a míč skončil až u brankáře hostů Sinana Bolata.

89
    Domácí hráč zabránil centru do vápna a následuje rohový kop pro hosty.

89
    Po faulu měli hosté přímý kop, ale s centrem si domácí obrana lehce poradila. Ovšem u míče jsou stále Antverpy.

88
    Nyní po dlouhé době drželi míč chvíli domácí, ale Lior Refaelov vystřelil z velké dálky a jeho střela šla hodně mimo.

87
    Joaquín Ardaiz se ocitl v ofsajdové pasti a tím je útok hostů zmařen.

86
    Faris Haroun dostal přihrávku mezi dva hráče ve vápně, ale oba dva šli do míče skluzem a zabránili střele.

85
    Nyní na hřišti dominují jasně Antverpy.

84
    Nepřesná přihrávka končí za domácí bránou a Horvath s odkop nebude zrovna spěchat.

83
    Rohový kop nic nepřinesl, ovšem u míče jsou stále hosté.
    82.

82
    Další fantastický zákrok Ethana Horwatha! Hosté nacentroval z pravé strany a z bezprostřední blízkosti hlavičkoval směrem do brány Obbi Oularé, ale domácí brankář míč vyrazil nad břevno a následuje rohový kop!