Štěchovice – Litoměřicko 1:2 (kon.) | Brozany – Chrudim 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Domažlice 2:3 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:4 (1:0)
MFK Chrudim
Neděle 22.10.2017, 15:30Česká fotbalová liga • 11. kolo

Dnešní zápas nabídl celkem šest branek. První branka padla v pulce prvního poločasu. Domácí hráči se velice rychle dostali před branku soupeře a zpoza vápna si připravil míč ke střele Jarslav Benda. Hosté v druhém poločase přišli do zápasu v úplně jiném duchu. Diktovali tempo a dokázali zápas úplně otočit. Nejprve přišlo vyrovnání po třech minutách druhého poločasu a poté z penalty přišel gól, který znamenal vedení pro hosty. Šest minut před koncem Lukáš Benda vstřelil svou druhou branku v zápase a postaral se o vyrovnání. Hosté v nastavení zabrali a dokázali vstřelit dvě branky. (17:32:57)

90+4
    90+2. KOPECKÝ - 2:4

90+2
    Chrudim právě vstřelila branku!
    V samotném závěru utkání hosté vstřelili ještě jednu branku a definitivně si pojistili vítězství. LUKÁŠ KOPECKÝ se dokázal uvolnit na hraně pokutového území a svou střelu usměrnil do levého dolního rohu.
    90. DRAHOŠ - 2:3

90
    Hosté v poslední minutě stříli branku a o jejich výhře už nejspíš nemůže být pochyb. Jeden z hráču poslal centr do vápna po standartní situaci, na ten si naskočil PETR DRAHOŠ a svou hlavičku poslal do horní části branky.

87
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vodrážka, přichází Vašulín.
    84. BENDA - 2:2

84
    Brozany právě vstřelily branku!
    A máme vyrovnáno. Hráči se dostali do kombinace v pokutovém území a jako poslední se k míči dostal JAROSLAV BENDA, který svou střelu umístil na vzdálenější tyč. Benda střílí svou druhou branku v utkání.

82
    Domácí se snaží dostat do útoku za účelem vyrovnat skóre.

80
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Dostálek, přichází Ptáček.

77
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Slanicka, přichází Spirkoski.

74
    Jeden z domácích útočníků se prezentoval nepřesný centrem a bude se odkopávat od branky hostujícího celku.

71
    Mastík byl zfaulovaný uprostřed hřiště a bude se rozehrávat volný kop.

68
    Hosté kombinují u své branky a snaží se přejít do rychlého útoku.

66
    Standartní situace pro hostující tým uprostřed hřiště.

64
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vavrouš, přichází Kesner.

61
    Žlutou kartu dostává Kučera (MFK Chrudim).
    59. KOPECKÝ - 1:2

59
    LUKÁŠ KOPECKÝ si připravil míč na penaltový puntík a svou střelu umístil do pravého dolního rohu branky. Brankář skočil na druhou stranu branky. Hosté otáčí zápas na svou stranu.

58
    Jeden z hostujících hráčů byl zfaulovaný v pokutovém území a Chrudim bude mít úžasnou šanci ujat se vedení.

56
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Šollar.
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Barnat, přichází Marič.

53
    Hosté budou zahrávat přímý volný kop pár centimetrů od pokutového území. Míče se ujme Lukáš Kopecký. Jeho střela letěla těsně kolem pravé tyče.

50
    Hosté do druhého poločasu vlétli ve velkém stylu a dostávají soupeře pod tlak. Hráči se ujmou rohového kopu.
    48. MASTÍK - 1:1

48
    A máme vyrovnáno. LUKÁŠ MASTÍK si dokázal uvolnit v pokutovém území. Poté si připravil míč ke střele a jeho rána propálila vše, co ji stálo v cestě. Hosté se dočkali vyrovnání. Brankář Lipš se za střelou jenom ohlédl.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:36.

První poločas nabídl pouze jednu branku. Zápas budí víceméně nudným dojmem. Jediná branka padla v pulce prvního poločasu. Domácí hráči se velice rychle dostali před branku soupeře a zpoza vápna si připravil míč ke střele JAROSLAV BENDA. Jeho rána doplachtila do pravého horního rohu branky. Brankář neměl šanci reagovat.

45+1

45
    Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

43
    V závěru poločasu už se ani jeden z týmu nikam nehrne.

41
    Standartní situace pro domácí fotbalisty. Následný centr ztroskotal na hlavičce jednoho z bránicích hráčů.

39
    Hosté se po dlouhé době dostali do kombinace a snaží se dostat do nebezpečného zakončení za účelem vyrovnat.

36
    Domácí se dostali do rychlého pritútoku, ale dáky obránci jejich snaha končí, následně se bude odkopávat od branky Mrázka.

34
    Hosté se poprvé v zápase pokusili ohrozit branku, ale následná střela vavrouše končí mimo tři tyče.

31
    Lukáš Mastík se dostal ke střele na hranici vápna. Jeho rána byla zblokována obráncem. Bude se zahrávat rohový kop.

28
    Žlutou kartu dostává Stehlík (Sokol Brozany).
    27. BENDA - 1:0

27
    Domácí tým se ujímá vedení. Hráči se velice rychle dostali před branku soupeře a zpoza vápna si připravil míč ke střele JAROSLAV BENDA. Jeho rána doplachtila do pravého horního rohu branky. Brankář neměl šanci reagovat.

25
    Domácí tým si vytváří tlak a snaží se ohrozit branku Mrázka.

23
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

21
    Vhazování pro domácí fotbalisty nedaleko od branky Mrázka.

18
    Domácí tým je v posledních minutách lepším týmem a snaží se dostat až před branku soupeře.

16
    Dostálek se provinil hrubým skluzem uprostřed hrací plochy a může být rád, že rozhodčí nevytáhl žlutou kartu.

13
    Drahoš si převzal míč u své branky a kombinuje s ostatními obránci.

10
    Odkop od branky domácího celku. Lipš míč nakopl až na jednoho z útočníků.

7
    Ani jeden z týmu se zatím nedostal do nějakého zakončení a hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

4
    Hossté budou zahrávat standartní situaci poté, co jeden ze záložníku Chrudimy byl zfaulovaný.

2
    Domácí hráči po úvodní rozehrávce kombinují u své branky.

1

Náhradníci: Daňko, Marič, Modr, Spirkoski, Šollar, Vlasak, Walter.

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek, Drahoš, Kopecký, Krčál, Kučera, Langr (C), Mastík, Řezníček, Vavrouš, Vodrážka.
    Náhradníci: Kesner, Ptáček, Stránský, Vašulín, Zima..

Sokol Brozany
    Tým se v tabulce nachází na osmém místě s dvaceti jedna body. Hráči jsou opravdu v dobré formě a z posledních pěti zápasu si připsali pět výher. V posledním.zápase hráči odcestovali do Litoměricka, kde se utkali s tamním mužstvem. Základní hrací doba skončila jednobrankovou remízou a došlo až k penaltovému rozstřelu. V něm byly Brozany lepší a odvezli si dva body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Marek Jašek

Branky: 27. Benda, 84. Benda – 48. Mastík, 59. Kopecký, 90. Drahoš, 90+2. Kopecký

Karty:   28. Stehlík (BRO) – 61. Kučera (CHR)

SK Sokol Brozany: Lipš – Barnat, Benda, Bubeníček, Cibulka (C), Dunderovic, Franc, Hovorka, Slanicka, Stehlík, Studecký.

Náhradníci: Kesner, Ptáček, Stránský, Vašulín, Zima.