Lipt. Mikuláš – Detva 6:2 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:4 (po pr.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 8:3 (kon.)
Žilina – Košice 2:3 (kon.) | Poprad – Zvolen 1:4 (kon.)
HK Nitra
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 22.10.2017, 16:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

Skončilo sa stretnutie v ktorom Nitra stratila trojgólový náskok a prehrala 3:4 po predĺžení. (18:31:23)

62:41
    Trenčín dal gól!
    Domáci prepadli v útočnom pásme a hostia sa rútili v trojici proti Pukákovi a Lawsonovi. Po strele sa puk dostal späť pred bránku odkiaľ ju za bránkovú čiaru dopravil JURAJ BEZÚCH a rozhodol o víťazovi stretnutia. Asistencie: Matúš Holenda, Peter Olvecký.

63:41
    Trenčín strelil gól. Avšak jeho platnosť sa bude posudzovať s videorozhodcom.

63:13
    Valent prerušuje hru po Milamovej strele.

61:23
    Domáci sa v dvojici rútili na Valenta. Paulovič prihral Krištofovi a ten nepochopitelne namiesto zakončenia do odkrytej bránky prihral späť svojmu spoluhráčovi, ktorý sa však už ocitol za bránkou.

60:46
    Valent skryl puk pod svoju lapačku a hra je prerušená. Následná strkanica medzi Blackwaterom a Hlinkom.

60:34
    Na opačnej strane zasahuje Lawson.

60:25
    Henrich Ručkay sa zbavil obrancu a nebezpečne ohrozil brankára hostí.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tretiu tretinu vyhrali hostia 0:2 a tak budeme druhýkrát v tejto sezóne v Nitra aréne svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Nitra zovretá pred vlastným brankárom.

58:51
    Ofsajd Trenčín. Obe mužstvá už nejdú do rizika a zrejme budeme svedkami predĺženia.

57:44
    Zakázané uvoľnenie Nitra. Vhadzuje sa pred Lawsonom.

56:50
    Mikuš sa ocitol osamotený s pukom medzi kruhmi a strelou švihom trafil pravú tyčku hosťujúcej bránky.