Zlín sledge – SOHO Olomouc 6:0 (kon.) | Studénka Sledge – SHK Mustangové 0:9 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Litvínov 10:0 (kon.)
HC Sledge Studénka
0:9 (0:4, 0:4, 0:1)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 22.10.2017, 13:00 • Zimní stadion Orlová • Česká para hokejová liga • 4. kolo

Ze zimního stadionu v Orlové, kde našli dnes hráči Studénky útočiště, se pro dnešní den loučím, přeji krásný zbytek dne a někdy opět na počtenou. (14:40:25)

Utkání skončilo vysokou výhrou hostujícího týmu, který si tímto napravil chuť ze včerejšího zápasu ve Zlíně, kde Pardubice nevstřelily ani branku a čtyřikrát inkasovaly.
    Studénce tak v tabulce odskakují na šest bodů.

44:32
    Stejně jsou hosté v útočné třetině! Střela Kubeše končí vysoko nad Kudelovou brankou.

43:30
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Motyčka – 2 min, držení protihráče).

42:04
    Šance Kudrny nedopadla gólově. Útočník Studénky nezvedl kotouč nad gólmanovy betony.

40:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Diváci se přeci jen gólu dočkali i v třetí periodě. LUKÁŠ KOŘÍNEK střelou z kruhů zvyšuje vedení už na devět nula. Asistence: Bernhard Hering a Pavel Kubeš.

39:05
    Kudela zazářil skvělým zákrokem proti střele Kubeše. Ten obkroužil brankoviště, v kterém už bylo tak dost clonících hráčů, přesto si domácí gólman kotouč našel.

38:30
    Kudela odrazil střelu Motyčky a následně čelil dorážce Heringa. I tento kotouč nepustil za svá záda.

36:09
    Domácí hledají cestu k rozehrávce od vlastní branky. Nakonec se Kartoszovi s pomocí Flise podařilo puk zavést až do útočné třetiny, kde byla dobře postavená pardubická obrana.

35:35
    Pardubičtí jsou vykázáni z třetiny pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

35:14
    Další zakázané uvolnění hostů. Studénka má delší dobu útočné pásmo pod kontrolou, ale chybí tomu jen gólová tečka.

34:30
    Mustangové se podruhé provinili icingem.

34:06
    Vladimír Kudela s Fojtíkem a Staňkem nepřekonali ležícího Bočka. V obraně vypomohl Kubeš.

33:24
    Studénku zastavil ofsajd. Před tím se zdárně ubránili útočnému výpadu Heringa s Kubešem.

32:40
    Domácí okupovali útočnou třetinu, ale ani Flisovi ani Staňkovi se kotouč za Bočkova záda nepodařilo dopravit.

30:57
    Nahození Fojtíka nekončí v lapačce Bočka, ten kotouč jen posunul za svou branku, aby se nevhazovalo v jeho blízkosti.

30:30
    Hering přestřelil prázdnou branku.

30:01

Další třetina začne přibližně v 14:14.

Tak takový náklep si domácí nezaslouží! Pardubičtí, resp. Bernhard Hering, je válcují i ve vlastním oslabení. Mustangové své hostitele v podstatě k brance skoro nepustí a když, tak je mezi třemi tyčemi přichystán Petr Boček.

30:00

29:41
    Kdo jiný by měl v oslabení dát gól než BERNHARD HERING. A opět ze svého oblíbeného místa, kdy jej má brankář po své levé ruce. Asistence: David Motyčka.

28:16
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Kubeš – 2 min, nedovolené bránění).

27:04
    Domácí ustáli další tlak a podařilo se jim otočit hru. Fojtík však Bočka střelou z kruhů nikterak neohrozil.

25:00
    Vhazuje se po pravé ruce Bočka, ale ani z toho se domácím nepodařilo vsítit gól.

23:49
    Hraje se o střední pásmo a bitvy vyhrávají Mustangové. Domácí gólman se už na spoluhráče i zlobí, že jej nechávají odstřelovat.

22:59
    BERNHARD HERING je opět v akci a nezastavitelný. Svůj tým vede k jednoznačné výhře.

21:21
    BERNHARD HERING chytil střeleckou mušku. Svůj pátý gól dal z pravého křídla a opět bekhendem. Asistence: Pavel Kubeš.

20:14
    Flis se vydal do útočné třetiny, ale před obranný blok neměl šanci projít.

19:49
    BERNHARD HERING si gólmana položil na led a bekhendem se dopracoval k hattricku.

18:40
    Do útoku se hrnou Mustangové. Ve třetině si předávají puk s přehledem a obranu domácích doslova vyšachovávají.

17:40
    Domácí se v druhé třetině útočně zlepšili a Boček už likvidoval několik střel.

15:44
    Signalizovaný icing se nepíská. Kvoch dojel kotouč ještě před brankovou čarou.

15:01

Jsou tabulkovými sousedy, dělí je jen tři body, ale Pardubičtí jsou lepším týmem do ofenzivy. Na druhou stranu, jsou domácí aktivní v obraně a prohrávají "jen" 0:4. O dvě branky se za Mustangy postaral Bernhard Hering.

15:00

13:48
    Fojtík s Flisem se pokouší něco s nepříznivým stavem udělat. Boček je však, přestože se v brankovišti více méně nudí, pozorný a kotouč schovává v náručí.

12:46
    Nedáš, dostaneš funguje i ve sledge hokeji. BERNHARD HERING se dnes trefuje podruhé a posouvá Mustangy k zisku tří bodů.

11:59
    Flis se dostal před Bočka, ale gólově se neprosadil.

11:16
    Domácí byli pod souvislým tlakem a bylo jen otázkou času, kdy padne třetí branka. MAREK MICHALEC byl tím, kdo překonal Kudelu.

08:20
    Studénka se málokdy dostane do útočné třetiny a když, tak se nic nebezpečného pro Pardubické neděje.

07:40
    Trošku se v brankovišti zapotil i Boček. Střela Murawského končí v gólmanově náručí.

06:40
    Pardubičtí jsou v utkání lepším týmem. Lépe si nahrávají a využívají volných prostor.

05:30
    Domácí se nemohou oprostit od tlaku. Kudela musí být stále v pohybu a na pozoru, když kolem jeho brankoviště neustále krouží pětice Pardubických.

04:34

04:08

03:54
    Mustangové jsou silní i ve čtyřech. Okupují útočnou třetinu.

03:34
    Střela Štěpjáka končí v náručí Martina Kudely.

02:34
    Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Fojtík – 2 min, sevření puku rukou).

02:08
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Kořínek – 2 min, Téčko).

01:09
    Obdobná situace jako při předešlé brance, tentokrát se trefil do černého PAVEL KUBEŠ.

00:18
    BERNHARD HERING si najel z pravého křídla k brance Kudely a střelou nad gólmana otevírá skóre. Asistence: Pavel Kubeš.

00:10
    Pardubice útočí.

00:01

Takže nakonec se začne v nahlášený čas, protože se týmy zdržely s předložením sestav.

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kartosz, Staněk, Fils – Fojtík, Mlčák, Kudrna, Kudela V., Chodurek, Murawski

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Štěpják, Kvoch, Kubeš – Motyčka, Kolek, Hýbner, Michalec, Horníček, Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, Chudomský

Rozhodčí: Černý – Rapák.

Vítám vás při sledování sledge hokeje. Utkání na přání soupeře začne dříve. Jak se všichni hráči připraví, bude vhozeno úvodní buly.

Ve včerejších zápasech dnešní soupeři neobstáli. Studénka na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm prohrála s Kohouty 1:3 a Mustangové neuspěli ve Zlíně – 4:0.

Utkání začne ve 13 hodin a budeme rádi, když budete sledovat naše textové komentování.

Domácí v prvních dvou kolech prohráli na nájezdy v Karlových Varech a následně v Litvínově brali první tři body za výhru 8:0.

Hosté z Pardubic mají plný počet bodů, když v prvním kole vyhráli doma se Spartou 4:1 a s Českými Budějovicemi 5:1.

Souboj třetího s druhým nabídne nedělní odpoledne na ledě orlovského zimního stadionu.
    HC KES Studénka vyzve ve čtvrtém kole E.P.C. Management České sledge hokejové ligy SHK Mustangové AUTO IN.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 1. Hering (Kubeš), 2. Kubeš, 12. Michalec, 13. Hering, 20. Hering, 22. Hering (Kubeš), 23. Hering, 30. Hering (Motyčka), 41. Kořínek (Hering, Kubeš)

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kartosz, Staněk, Flis – Fojtík, Mlčák, Kudrna, Kudela V., Chodurek, Murawski

Rozhodčí: Černý – Rapák