Sparta – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:1 (kon.)
Jablonec – Slavia 4:2 (kon.)
FK Jablonec
4:2 (3:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 23.10.2017, 14:00 • UMT Mozartova • Juniorská liga – Čechy • 12. kolo

Je konec! Jablonec dokázal v dnešním utkání porazit pražskou Slavii a z tohoto klání si tak odváží všechny body. Sešívaní sice byli povětšinu utkání lepším celkem, avšak jejich soupeř hrozil z rychlých kontrů. (15:41:38)

90+2

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Pleštil (FK Jablonec).

88
    Slavie rozjíždí jednu z posledních akcí utkání. Míč se již dostal přes půlící čáru...

87
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Schön, přichází Bělina.

85
    Dnešní zápas by se dal popsat jedním slovem "Krutost". Sešívaní byli toto klání aktivnějším celkem, i přesto to nevypadá na žádný bodový zisk.

84
    Jablonec se v případě výhru neposune na předposlední místo, ale zůstane stále na chvostu tabulky. Naopak Slavie bude i nadále osmá.

83
    Slávisté se po neproměněné penaltě nemůžou dostat do žádného tlaku a nyní hraje spíše jejich dnešní protivník.

82
    Po nepřesné přihrávce se dostanou hosté k míči, konkrétněji budou vhazovat poblíž svého rohového praporku.

81
    Jablonečtí hráči mají momentálně míč na svých kopačkách a nyní hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje.

80
    Konec utkání se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes deset minut, počítat se dá také s nastaveným časem.

79
    Poslední minuty nabízí opravdu pohledný fotbal se vším všudy. Nejenom, že Slavie vstřelila dvě branky, dokonce před malou chvílí neproměnila penaltu.

78
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Hlůže, přichází Dostál.

78
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kozák, přichází Landfeld.

78
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Stehno, přichází Marco Lauricella.

78
    Tu ale hosté neproměnili, stav je tak stále 4-2!

78
    Pokutový kop pro Slavii!

77
    Po nedovoleném zákroku se hosté dostanou k rozehrávce volného kopu. Exekuce bude provedena zhruba ze vzdálenosti pětadvaceti metrů.