Kunlun – Vladivostok 2:3 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Jaroslavl 3:4 (kon.) | Čerepovec – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.)
N.Novgorod – Omsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:5 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Viťaz – Minsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – Barys 4:3 (po pr.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 4:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
3:4 (1:3, 2:1, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 23.10.2017, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

Československá stopa v utkání
    Jakub Nakládal (JAR) – 0+1 , 0 střel, čas na ledě 20:32 (20:08:44)

Je konec! Hosté přežili nápor ve třetí třetině a z Helsinek si odváží tři body za tři branky ve třetí třetině a jednu branku v třtině druhé. Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.

Oddechový čas pro domácí.

58:40
    Domácí hokejisté hrají bez brankáře!

Probíhají poslední dvě minuty!

56:04
    Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Lokomotivu. Zatím to nevede k vyrovnávací brance.

54:25
    Další pokus o průchod do útočného pásma zastavila ve třetí třetině skvělá obrana Lokomotivu.

52:30
    Ve třetí třetině jsou jasně aktivnější domácí, kteří se snaží ze všech sil vyrovnat. Zatím se jim to nedaří a hosté velice dobře brání.

50:07
    Daří se to až teď. Domácí se pevně usazují v útočném pásmu a pálí na brankáře Lokomotivu. Ten zatím ve třetí třetině odolává.

49:05
    Domácí se snaží vytvořit si menší tlak. Zatím se jim to, ale nedaří.

46:30
    Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují brankáře Jaroslavle. Ale čas na vyrovnání se jim velice rychle krátí, už zbývá jen třináct minut a třicet sekund

44:26
    Domácím se čas na vyrovnání krátí. Hosté skvěle brání střední pásmo.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    39:50 Eeli TOLVANEN - 3:4

39:50
    Jokerit právě vstřelil branku!
    No to je nádhera! EELI TOLVANEN teď přihrál na mezikruží kde stál Sami Lepistö, který puk vrátil na TOLVANENA,který z první prostřelil Sudnicina. Asistence: Sami Lepistö.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 11. Jensen (Gilroy), 38. Norman (Lepistö), 40. Tolvanen (Lepistö) – 7. Kozun (Kadějkin, Kronwall), 9. Kontiola (Kadějkin, Kozun), 19. Kronwall (Kontiola, Nakládal), 21. Kraskovskij (Korškov, Polunin)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen (A)) – Lepistö, Lundin, Gilroy, Kivistö, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen – Palola (C), Regin, Pihlström – Jormakka, O'Neill, Tolvanen – Jensen, Norman (A), Joensuu – Anttila, Niemi, Marjamäki – Mäki.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall (C), Koledov, Ljubuškin, Čerepanov, Rafikov, Manuchov – Kozun, Kontiola, Kadějkin – Averin (A), Apalkov (A), Mosaljov – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Ivanov, Alexejev, Lugin – Romanov.