Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
6:3 (4:2, 1:1, 1:0)
HK Skalica
sk Středa 25.10.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 4. kolo

Máme za sebou gólovú prestrelku na Spiši, kde si domáci poradili so Skalicou výsledkom 6:3. Darilo sa najmä prvej formácii domácich, ktorá sa postarala o všetkých šesť gólov do siete súpera. Ďakujem Vám za pozornosť, teším sa na Vás niekedy nabudúce. Pekný zvyšok večera! (19:13:25)

Dnešné stretnutie sleduje 176 divákov.

50:01
    Domáci v plnom počte.

48:01
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., nedovolené bránenie).

46:03
    Hostia v plnom počte.

44:03
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., držanie hokejky).

40:14
    Spišská Nová Ves dala gól!

Domáci ihneď v úvode tretej časti dávajú už šiesty gól a opäť sa pod ním podpísala prvá formácia, ktorá hrá fantastický zápas.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli po góle na každej strane a tretia tretina nám sľubuje dramatický záver. Dokážu si domáci postrážiť víťazstvo?

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:04

37:02
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., hrubosť).

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hujsa – 2 min., hrubosť).

36:04
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Okoličány – 2 min., hákovanie).

30:49

Domáci opäť zvyšujú náskok a gólom na 5:3 odskakujú hosťom na rozdiel dvoch gólov.

27:40
    Skalica dala gól!
    Gól strelil PAVEŠIC. Asistencie Kučera, Straka.
    Hostia znižujú stav stretnutia na rozdiel jedného gólu! Vyzerá to na poriadne dramatický zápas.

24:54

22:54
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hluch – 2 min., držanie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Na Spiši sme v prvej tretine videli až šesť gólov a o zaujímavé momenty nie je núdza. Domáci sú vo vedení o dva góly, keď sa o ich všetky štyri presné zásahy postarala prvá formácia.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

14:31

Prestrelka v prvej tretine pokračuje! Hosťom sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov.

13:13

Domáci odskakujú hosťom už na rozdiel troch gólov!. Opäť bola na ľade prvá formácia, ktorá sa postarala o všetky góly.

10:50

Domáci sa dostávajú do vedenia už o dva góly. Útočné trio z prvej formácie si pripisuje ďalšie body.

04:26
    Gól strelil LESŇÁK. Asistencie Giľák, Vartovník.
    Spišská Nová Ves sa opäť ujíma vedenia! Prvá formácia sa postarala už o druhý gól v zápase!

02:28
    Gól strelil DUFEK. Asistencie Hluch, Jarolín.
    Odpoveď prišla veľmi rýchlo! Hostia dokázali vyrovnať už po 29 sekundách.

01:59
    Gól strelil VARTOVNÍK. Asistencie Lesňák, Giľák.
    Domácim sa podarilo využiť hneď prvú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia!

01:26
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešic – 2 min., hákovanie).

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Hollý – Vantroba, Štrauch, Šterbák, Bdžoch, Knižka, Gurčík, Kyčák – Giľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Uhrík, Chmeľ – Bednarčík, Halász, Olejník

HK Skalica: Košút – Janík, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešic, Straka, Kukliš – Kniazev, Jarolín, Vaškovič – Okoličány, Hujsa, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Dmitriev, Dufek, Hluch

Rozhodca: M.Žák – V. Wolf, J. Riš.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Druhá Skalica cestuje na Spiš! Hostia sa budú snažiť nadviazať na úspešnú sériu troch víťazstiev. Domáci sa naopak trápia a v posledných štyroch zápasoch ani raz nezabodovali. V tabuľke sa tak prepadli až na siedme miesto. Posledný vzájomný zápas ovládli Skaličania, keď deklasovali svojho súpera 7:2. Dokážu Záhoráci bodovať aj na Spiši?

Vítam všetkých priaznivcov hokeja! Na programe je štrnáste kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Domáca Spišská Nová Ves hostí Skalicu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Filip Sabo

Branky a nahrávky: 2. Vartovník (Lesňák, Giľák), 5. Lesňák (Giľák, Vartovník), 11. Giľák (Lesňák, Vartovník), 14. Lesňák (Giľák, Vartovník), 31. Vartovník (Lesňák, Vantroba), 41. Vartovník (Lesňák, Giľák) – 3. Dufek (Hluch, Jarolín), 15. Janáč (Kučera, Pavešic), 28. Pavešic (Kučera, Straka)

Rozhodčí: M.Žák – V. Wolf, J. Riš