Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
6:3 (4:2, 1:1, 1:0)
HK Skalica
sk Středa 25.10.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 4. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vítam všetkých priaznivcov hokeja! Na programe je štrnáste kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Domáca Spišská Nová Ves hostí Skalicu.

Druhá Skalica cestuje na Spiš! Hostia sa budú snažiť nadviazať na úspešnú sériu troch víťazstiev. Domáci sa naopak trápia a v posledných štyroch zápasoch ani raz nezabodovali. V tabuľke sa tak prepadli až na siedme miesto. Posledný vzájomný zápas ovládli Skaličania, keď deklasovali svojho súpera 7:2. Dokážu Záhoráci bodovať aj na Spiši?

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Hollý – Vantroba, Štrauch, Šterbák, Bdžoch, Knižka, Gurčík, Kyčák – Giľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Uhrík, Chmeľ – Bednarčík, Halász, Olejník

HK Skalica: Košút – Janík, Škápik, Mikéska, Sloboda, Pavešic, Straka, Kukliš – Kniazev, Jarolín, Vaškovič – Okoličány, Hujsa, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Dmitriev, Dufek, Hluch

Rozhodca: M.Žák – V. Wolf, J. Riš.

01:26
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešic – 2 min., hákovanie).

01:59
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil VARTOVNÍK. Asistencie Lesňák, Giľák.
    Domácim sa podarilo využiť hneď prvú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia!

02:28
    Skalica dala gól!
    Gól strelil DUFEK. Asistencie Hluch, Jarolín.
    Odpoveď prišla veľmi rýchlo! Hostia dokázali vyrovnať už po 29 sekundách.

04:26
    Gól strelil LESŇÁK. Asistencie Giľák, Vartovník.
    Spišská Nová Ves sa opäť ujíma vedenia! Prvá formácia sa postarala už o druhý gól v zápase!

10:50

Domáci sa dostávajú do vedenia už o dva góly. Útočné trio z prvej formácie si pripisuje ďalšie body.

13:13

Domáci odskakujú hosťom už na rozdiel troch gólov!. Opäť bola na ľade prvá formácia, ktorá sa postarala o všetky góly.

14:31

Prestrelka v prvej tretine pokračuje! Hosťom sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Na Spiši sme v prvej tretine videli až šesť gólov a o zaujímavé momenty nie je núdza. Domáci sú vo vedení o dva góly, keď sa o ich všetky štyri presné zásahy postarala prvá formácia.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

22:54
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hluch – 2 min., držanie).

24:54
    Hostia v plnom počte.

27:40
    Gól strelil PAVEŠIC. Asistencie Kučera, Straka.
    Hostia znižujú stav stretnutia na rozdiel jedného gólu! Vyzerá to na poriadne dramatický zápas.

30:49

Domáci opäť zvyšujú náskok a gólom na 5:3 odskakujú hosťom na rozdiel dvoch gólov.

36:04
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Okoličány – 2 min., hákovanie).

37:02
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Gurčík – 2 min., hrubosť).

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hujsa – 2 min., hrubosť).

38:04

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

V druhej tretine sme videli po góle na každej strane a tretia tretina nám sľubuje dramatický záver. Dokážu si domáci postrážiť víťazstvo?

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:14

Domáci ihneď v úvode tretej časti dávajú už šiesty gól a opäť sa pod ním podpísala prvá formácia, ktorá hrá fantastický zápas.

44:03
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., držanie hokejky).

46:03

48:01
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., nedovolené bránenie).

50:01
    Domáci v plnom počte.

Dnešné stretnutie sleduje 176 divákov.

Máme za sebou gólovú prestrelku na Spiši, kde si domáci poradili so Skalicou výsledkom 6:3. Darilo sa najmä prvej formácii domácich, ktorá sa postarala o všetkých šesť gólov do siete súpera. Ďakujem Vám za pozornosť, teším sa na Vás niekedy nabudúce. Pekný zvyšok večera! (19:13:25)

Filip Sabo

Branky a nahrávky: 2. Vartovník (Lesňák, Giľák), 5. Lesňák (Giľák, Vartovník), 11. Giľák (Lesňák, Vartovník), 14. Lesňák (Giľák, Vartovník), 31. Vartovník (Lesňák, Vantroba), 41. Vartovník (Lesňák, Giľák) – 3. Dufek (Hluch, Jarolín), 15. Janáč (Kučera, Pavešic), 28. Pavešic (Kučera, Straka)

Rozhodčí: M.Žák – V. Wolf, J. Riš