Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (2:0, 2:0, 2:2)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 25.10.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 13. kolo

Dubnica potvrdila úlohu favorita a poradila si s Považskou Bystricou jednoznačne 6:2. Hostia aj naďalej zostávajú na dne tabuľky so šiestimi bodmi na svojom konte. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce! Krásny zvyšok večera! (20:24:32)

58:23
    Dubnica dáva gól! Gól strelil ĎURIŠ. Asistencie Ďurkech.
    Domáci dokázali využiť presilovú hru v posledných minútach a odpovedali na predchádzajúci gól hostí.

57:24
    Považská Bystrica dala gól!
    Gól strelil HRUŠÍK. Asistencie Bajaník.
    Hostia v samom závere pridali aj druhý gól. Na zdramatizovanie zápasu to však stačiť nebude.

56:50
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hákovanie).

55:49
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Themár – 2 min., držanie hokejky).

52:47
    Domáci v plnom počte.

50:47
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., krosček).

48:48
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Špankovič – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

46:37
    Gól strelil BLAŠKO. Asistencie Kukuča, Miro.
    Hostia sa postarali v závere zápasu aspoň o čestný úspech a pokazili domácemu brankárovi čisté konto.

Dnešné stretnutie sleduje 721 divákov.

43:43
    Dubnica dáva gól! Gól strelil KANAET. Asistencie Trška.
    Dubničania pridávajú už piaty gól do siete hostí a zápas je viac menej rozhodnutý.

41:24

40:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

40:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hrubosť).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu a domáci pohodlne vedú o štyri góly. Zdá sa, že dnes by mali dotiahnuť zápas do víťazného konca.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:24
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., podrazenie).

38:31
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďurkech – 2 min., podrazenie).

37:53
    Hostia v plnom počte.

35:53
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jurášek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

31:46
    Dubnica dáva gól! Gól strelil HEGYI. Asistencie Kluka.
    Domáci pridávajú ďalší gól a zvyšujú svoje vedenie na 4:0!

31:06

29:06
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Burzala – 2 min., držanie).

28:07

26:07
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Ďuriš – 2 min.).

23:45

22:59
    Dubnica dáva gól!
    Domáci využívajú presilovku o dvoch hráčov a zvyšujú svoje vedenie na rozdiel troch gólov!

21:45
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Hrušík – 2 min., hákovanie).

21:21
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Dvoŕák – 2 min., podrazenie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Dubnica po prvej tretine vedie o dva góly, keď sa jej podaril fantastický vstup do zápasu. Dočkáme sa v druhej tretine ďalších gólov?

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

18:27

16:27
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Miro – 2 min., podrazenie).

10:30

08:30
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Niník – 2 min., hákovanie).

00:46
    Ubehlo len pár sekúnd a domáci už vedú o dva góly! Naozaj fantastický úvod pre Dubnicu!

00:32
    Domáci sa rýchlym gólom v úvode zápasu dostávajú do vedenia!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MHK Dubnica nad Váhom: Kutej – Rehák, Burzala, Bobček, Madový, Ďurkech, Trška, Themár – Jakúbek, Ďuriš, Švec – Kluka, Hegyi, Nemček – Trenčan, Kanaet, Kútny – Špankovič, Jakubík, Berák

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Bednár, Niník, Dvořák, Majerčík, Kvocera, Bajaník, Solar – Dolinajec, Zlocha, Valášek – Rodionov, Schroner, Cíger – Koleda, Kukuča, Hrušík – Blaško, Jurášek, Miro

Rozhodca: M. Valach – L. Ševčík, O. Durmis.

Vítam všetkých priaznivcov hokeja! Na programe je štrnáste kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Domáca Dubnica hostí Považskú Bystricu!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Filip Sabo

Branky a nahrávky: 1. Ďuriš (Jakúbek), 1. Nemček (Rehák), 23. Nemček (Burzala), 32. Hegyi (Kluka), 44. Kanaet (Trška), 59. Ďuriš (Ďurkech) – 47. Blaško (Kukuča, Miro), 58. Hrušík (Bajaník)

TSS GROUP Dubnica: Kutej – Rehák, Burzala, Bobček, Madový, Ďurkech, Trška, Themár – Jakúbek, Ďuriš, Švec – Kluka, Hegyi, Nemček – Trenčan, Kanaet, Kútny – Špankovič, Jakubík, Berák

Rozhodčí: M. Valach – L. Ševčík, O. Durmis