Osnabrück – Norimberk 2:3 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:0 (kon.)
Kaiserslautern – Stuttgart 1:3 (kon.) | Regensburg – Heidenheim 2:5 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Freiburg – Dynamo Drážďany 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (4:5 po pen.)
Hertha BSC
1:3 (0:2)
1. FC Kolín nad Rýnem
Středa 25.10.2017, 18:30 • Olympiastadion, Berlín • Německý pohár • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:24:04)

Kolín nad Rýnem nakonec překvapivě zvítězil 3:1.
    Po prvním poločase nakonec velmi překvapivě vedl Kolín nad Rýnem a to hned o dva góly! I když domácí Hertha byla o něco lepší tak se v 35. minutě prosadil Zoller, když krásnou volejí poslal hosty do vedení. Po osmi minutých se z rohu prosadil Maroh, který se lehce dostal k míči ve vápně a Kolín tedy senzačně vedl 2:0.
    V 65. minutě přidal Clemens třetí gól a bylo rozhodnuto. O čtyři minuty později sice domácí snížili, když se trefil Stark po rohovém kopu, ovšem konce zápasu si Kolín pohlídal a postupuje dál.

90

89
    Domácí neví kudy, jelikož hosté hrají dnes perfektně a vypadá to, že Kolín v Německém poháru postoupí dál, zatím co pro Herthu je to další prohraný zápas a konec v DFB Pokal.
    87. Guirassy dal gól z ofsajdu.

87
    Guirassy sice dostal hlavou míč do sítě, ale stal v ofsajdovém postavení a stav se tak nemění!

86
    Duda jasně zatáhl za dres Clemense a Marco Fritz opět píská faul a vytahuje žlutou kartu.

85
    J. Horn poslal k zemi trošku akrobatickým kouskem protihráče a rozhodčí píská jasný faul.

84
    Hosté ukradli míč domácím, ale poté ho zpátky skvěle vybojoval Maier. Následně přišel centr do vápna, který si po hlavičce Ibiševiće vzal do náruče Timo Horn.

83
    Střelu hostujícího hráče domácí brankář Jarstein viděl a taky jí v pohodě chytil. Ovšem u míče jsou opět hosté.

82
    Stark v nouzi odkopl míč pouze do zámezí. Kolín bude mít autové vhazování.

81
    Nepřesný pas Osaka nikoho nenašel a Jarstein bude mít další odkop od své brány.

80
    Ibišević se nyní dost divil, jelikož mu rozhodčí Marco Fritz odpískal útočný faul.

79
    Z rohového kopu Kolína nic nepřišlo a Jarstein bude mít pouze odkop od brány.

78
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Handwerker, přichází Osako.

77
    Clemens šel po pravé straně, ale jeho střela skončila pouze v blokujícím obránci Herthy.

76
    Faul hostů z Kolína nad Rýnem na jejich vlastní půli. Ovšem centr vyboxoval brankář Horn a u míče jsou hosté.

75
    Hráč Kolína šel po pravé straně, ale zamotal se do kličky a jeho rána z velkého úhlu neměla žádnou razanci.

74
    Hra se po čtvrtém gólu lehce zklidnila, ale hosté ztratili míč a dopředu se řítili domácí, ovšem zbrzdila je nepřesná přihrávka.