Osnabrück – Norimberk 2:3 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:0 (kon.)
Kaiserslautern – Stuttgart 1:3 (kon.) | Regensburg – Heidenheim 2:5 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Freiburg – Dynamo Drážďany 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (4:5 po pen.)
VfL Wolfsburg
1:0 (0:0)
Hannover 96
Středa 25.10.2017, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německý pohár • 2. kolo

Dnešní zápas nabídl pouze jednu branku. Wolfsburg měl v utkání územní převahu, ale i přes to na střely na branku vyhráli hráči Hannoveru. První poločas nenabídl žádnou branku ani pohledný fotbal. Jediná šance, která stála za zmínku byla ve dvacáté páté minutě. Wolfsburg se dostal do rychlého protiútoku. Guilavogui se dostal ke střele zpoza vápna, ta ale byla zblokována obráncem. Na začátku druhé půle se fanoušci konečně dočkali branky. Didav se ujmul rozehrávky stanadrtní situace a míč vyslal do vápna. Kopačkou ho zasáhl Felix Uduokhai a přes několik tečí se míč dostal až do branky. Druhá branka už v utkání nepadla. (20:26:50)

90+3

90+2
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Blaszczykowski, přichází Gomez.

90+1
    Hosté už nemají dech na závěrečný tlak hráči Wolfsburgu kontrolují hru.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Didavi, přichází Malli.

87
    Hosté se sice dostali do šance, ale kličová přihrávka skončila mimo hřiště. Casteels se ujme odkopu od své branky.

85
    Origi se dostal do samostatného úniku, ale jeho soustředění překazil čárový rozhodčí. Origi se nechal nachytat do ofsajdového postavení.

83
    Didavi si připrvail míč v pokutovém území a jeho střela skončila mimo tři tyče. Bude se odkopávat od branky Essera.

81
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Bakalorz, přichází Benschop.

79
    Blaszczykowski vyslal přihrávku nabihajícímu Origimu. Druhý jmenovaný na míč nedosáhl a bude se kopat od branky Essera.

77
    Gerhardt ztratil míč u své branky a hosté tak měli šanci rychlého protiútoku. Jonathas si míč zastavil na hraně pokutového území, střela mu ovšem vůbec nesedla a končí daleko od branky.

74
    Wolfsburgu se zatím daří dostat do klidné kombinace u své branky a hráči se nikam nehrnou.

72
    Po faulu Bakalorze budou hráči Wolfsburgu zahrávat stanadrtní situaci. Brankář Esser se ale nemusel strachovat, protože si pro míč vyběhl a schoval ho do náruče.

71
    Po nepřesné střele Maiere se bude odkopávat od branky Casteelse.

69
    Hráči Hannoveru si vyměňují míč u své branky a snaží se na chvíli hru ukončit.
    67.

67
    Tak tohle byla opravdu vynikají šance k vyrovnání. Jeden z útočníku se dostal do pokutového území a před brankářem vyslal přihrávku na Harníka. Tomu už jen stačilo trefil odkrytou branku, ale jeden z obránců na poslední chvíli zasáhl a míč z brankové čáry poslal pryč. Bude se zahrávat rohový kop.