Osnabrück – Norimberk 2:3 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:0 (kon.)
Kaiserslautern – Stuttgart 1:3 (kon.) | Regensburg – Heidenheim 2:5 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Freiburg – Dynamo Drážďany 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (4:5 po pen.)
Werder Brémy
1:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Středa 25.10.2017, 20:45 • Weserstadion, Bremen • Německý pohár • 2. kolo

Dnešní zápas nabídl pouze jednu branku, ale atraktivita mu nechyběla. V prvním poločase jsme byli svědky první a jediné branky utkání. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Thomas Delaney, který míč prodloužil do hloubky hřiště. Ve skluzu se ke střele dostal Ishak Belfodil, který ho poslal pod horní tyčku. Od té chvíle už se skóre neměnilo. Hoffenheim do druhé půle vletěl plný odhodlání vyrovnat. Po pěti minutách druhého poločasu Andrej Kramrič trefil horní tyčku branku. Hosté si posledních dvaceti minutách vypracovali tlak a soupeře téměř nepoštěli k míči. Vyrovnat se jim málem povedlo v nastaveném čase a opět to byl Kramarič, který zakončoval. Našel si místo k hlavičce a tu usměrnil do pravé strany branky. Brankář Pavlenka ovšem předvedl skvělý zákrok a míč vytěsnil na tyč. Hostům se nakonec vyrovnat nepovedlo. (22:46:27)

90+4

90+2
    Pavlenka teď předvedl nádherný zákrok. Kramarič si našel místo k hlavičce, která mu náramně sedla. Brankář Pavlenka předvedl skvělý reflex a míč vytasil na horní tyč. Bude se zahrávat rohový kop.

90+1
    Kramarič si zpracoval míč a levačkou poslal ránu z dvaceti metrů, ta letěla pouze do náruče brankáře Pavlenky.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Po nepřesné kombinaci bude Pavlenka kopat od své vlastní branky a vypadá to, že domácí své vedení už nejspíš obhájí.

87
    Zápas se chýli ke konci a Hoffenheim už nemá moc času na to, aby vyrovnal.

84
    Jeden z útočníku hostujicího celku se provinil faulem a Pavlenka se ujme zahrání volného kopu.

82
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Delaney, přichází Kainz.

81
    Gebre Sellasie se provinil faulem a hosté budou zahrávat standartní situaci. Následný centr doletěl až na nohu Kramariče, ten si ovšem neporadil se zpracováním.

79
    Domácí tým už jen víceméně odkopáva a snaží se za každou cenu udržet vítězství.

77
    Hosté budou mít výhodu rohového kopu.Demirbayův centr skončil opět u jednoho z obránců.

74
    Uth se octil na zemi v pokutovém území a hostující hráči se dožadovali penaltového kopu. Rozhodčí zůstal klidný a brankář Pavlenka míč odkopl za autovou čáru.

73
    Kramarič si našel místo ke střele na hraně vápna. Jeho rána byl slabá a končí v náruči brankář. Pavlenka s touhle střelou nemohl mít problémy.

71
    Hoffeinheim bude mít výhodu rohového kopu. Následný centr skončil na hlavičce obránce.

70
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Rupp, přichází Ochs.

68
    Centr Ruppa sice skončil v pokutovém území, ale míč poslal do bezpečí jeden z obránců.