Osnabrück – Norimberk 2:3 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.) | Wolfsburg – Hannover 1:0 (kon.)
Kaiserslautern – Stuttgart 1:3 (kon.) | Regensburg – Heidenheim 2:5 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:0 (kon.)
Freiburg – Dynamo Drážďany 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:1 (4:5 po pen.)
SC Freiburg
3:1 (0:0)
SG Dynamo Drážďany
Středa 25.10.2017, 20:45 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německý pohár • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:45:53)

Nakonec Freiburg otočil utkání a zvítězil 3:1.
    V prvním poločase jsme viděli hlavně velmi vyrovnaný souboj a plno šancí. Už ve 12. minutě se dostal do hlavičky Frantz, ale Ballas předvedl světový zákrok a podržel svůj tým nad vodou. O dvě minuty později se do pěkné šance dostal Roser, ale těsně před bránou trefil pouze blokujícího hráče. Ve 34. minutě měli domácí už druhou gólovku, ale ani tentokrát nedali gól, když Soyuncu zamířil hlavou k levé tyči, ale obránce Drážďan míč vykopl z brankové čáry. O tři minuty později se domácí dožadovali odpískání penalty, ale rozhodčí na tento herecký výkon neskočil.
    Ve druhé půli jsme se konečně dočkali branek a ne jedné. Už po pěti minutách hry Banatelli přeloboval brankáře po jeho chybě. Ovšem hned minutu na to srovnal Petersen. V 61. minutě se přímému kopu postavil kapitán Schuster a otočil vývoj utkání. Devět minut před koncem po chybě brankáře Ballase přidal další gól Haberer a Freiburg postupuje v Německé poháru dál.

90+2

90+2
    Po vybojovaném míči se k němu dostal Ravet, ale jedovkou těsně minul levou tyč branky.

90+1
    Domácí dohrávají zápas na půli Drážďan a nikam se nehrnou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90+1
    A i další střela míjí branku domácích o pořádný kus.

90
    Nyní se hosté dostali blíž k bráně domácích, ale následná střela jednoho z celku Drážďan skončila snad až za tribunou na parkovišti.

89
    Do vápna Freiburgu přiletěl centr, který našel hráče Drážďan, ale jeho hlavička z velké dálky neměla razanci a míč končí v rukavicích Gikiewicze.

88
    Míč sice drží Drážďany, ale neví co sním. Nyní se pokusili o nákop, ale ten zachytila domácí obrana.

87
    Útočný faul Duljeviće na půli Freiburgu.

86
    Třetím gólem domácího Freiburgu je zápas v podstatě rozhodnutý, jelikož hosté se nemohou dostat blíž k vápnu Gikiewicze.

85
    Dopředu se řítil Ravet, ale bránu minul o pořádný kus.

84
    K přímému kopu se opět postavil Schuster, ale tentokrát byl Ballas připravený a míč lehce chytil.

83
    Po faulu budou mít domácí přímý kop ze slibné pozice.

82
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Benatelli, přichází Mlapa.
    81. HABERER - 3:1

81
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba brankáře Ballase, který přihrál míč domácímu hráči, ten viděl ve vápně volného JANIKA HABERERA a ten zvyšuje náskok na 3:1!

80
    Hosté se snaží překombinovat hlavně přes střed hřiště, ovšem domácí jsou velmi vysunuti a napadají už rozehrávku brankáře.