Lille – Valenciennes 2:2 (5:4 po pen.) | Troyes – Amiens 1:2 (kon.) | Angers – Nancy 3:2 (kon.)
Štrasburk – Saint-Étienne 1:1 (5:4 po pen.) | Dijon – Rennes 1:2 (kon.) | Méty – Red Star 1:0 (kon.)
Toulouse – Clermont Foot 4:2 (kon.) | Tours FC – Nantes 3:1 (kon.)
Angers SCO
3:2 (2:0)
AS Nancy-Lorraine
Středa 25.10.2017, 21:05 • Stade Jean-Bouin (Angers) • Francouzský Ligový pohár • 3. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:58:59)

Sledovali jsme parádní fotbal okořeněný pěti góly. Nakonec postoupili hráči Angers, kteří zdolali 3:2 Nancy. Za domácí se prosadili Ciss, Guilaume a Pavlovič. Za hosty se trefili Eler a Dembélé. Angers tak postupuje do čtvrtfinále a zkusí zabojovat o semifinále, uvidíme, jak proběhne los.

90+4
    90+3. PAVLOVIČ - 3:2

90+3
    Angers právě vstřelili branku! Tak to je neuvěřitelné! V poslední sekundě hrací doby se k hlavičce dostal domácí obránce MATEO PAVLOVIČ, který posílá svůj celek do čtvrtfinále.

90+2
    V druhém poločase aktivní Dembélé opět vystřelil, jenže tentokrát to bylo mimo tři tyče.

90+1
    Bamba nedokázal zpracovat poskakující míč a Nancy míří do rychlého brejku.

90
    Rozhodčí MIguelgorry se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nepřesnou přihrávku vyslal Pavlovič. Pokoušel se přihrát na Taita, jenže ten nebyl tam, kde předpokládal.

88
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Crivelli.

87
    Dembélé se opět dostal ke střele, nicméně Letellier předvedl první velký zákrok.

86
    Z rohového kopu domácí nic nevytěžili a pomalu se nám blíží penaltové kopy.

85
    Žlutou kartu dostává Saint-Ruf (AS Nancy-Lorraine).

84
    O dalekonosnou střelu se pokusil Clement, jenže jeho pokus končí zhruba dva metry od brány Letelliera.

83
    Angers se opět neprosadilo přes dobrý obranný blok Nancy.
    82.

82
    Hráči Angers se sice radovali z branky, jenže postranní rozhodčí upozornil hlavního na ofsajd a tak branka není uznaná.