Domažlice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Vlašim – Zlín 1:1 (3:5 po pen.) | Sparta – Ostrava 2:2 (2:4 po pen.)
Jihlava – Slavia 1:3 (kon.)
po penal. (2:4)
AC Sparta Praha
2:2 (0:1)
FC Baník Ostrava
Středa 25.10.2017, 17:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • MOL Cup • 4. kolo

Sparta dohrála v MOL Cupu v osmifinále. Jedinou možností pro ni, jak si zahrát v příští sezoně v Evropě, je tak liga, kde ztrácí patnáct bodů na vedoucí Plzeň. Pražané dnes zhruba do 70. minuty nehráli dobře. Poté přišlo vyrovnání Janka k levé tyči po rohu z levé strany.

Baník ovšem vstoupil do prodloužení lépe a šel opět do vedení po přesné hlavě Azackého. Načež Sparta srovnala nůžkami Šurala. Prodloužení bylo víceméně vyrovnané. Oba celky měly své šance na to, aby rozhodly osmifinále a nepustily jej do penalt.

V těch Baník proměnil všechny pokutové kopy. Sparta naopak dvakrát Albiachem, respektive Karavajevem přestřelila hostující branku. Za hosty byla hodně šťastná čtvrtá penalta Ondřeje Šašinky, která šla do sítě mezi levou rukou a tělem Dúbravky. (19:51:40)

KARAVAJEV

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Baník Ostrava.

Autorem vítězné branky je JAKUB ŠAŠINKA.

4. série
    2:4
    Karavajev napálil balon pravačkou nad branku hostujícího celku. Baník Ostrava postupuje a Sparta končí v MOL Cupu v osmifinále!
    O. ŠAŠINKA

4. série
    2:4
    Ondřej Šašinka levou nohou k pravé tyči, Dúbravka si srazil balon do sítě.
    ALBIACH

3. série
    2:3
    Nestor Albiach levačkou poslal míč nad branku hostů.
    J. ŠAŠINKA

3. série
    2:3
    Jakub Šašinka pravačkou k levé tyči, Dúbravka neměl daleko k zákroku.
    JANKO

2. série
    2:2
    Janko levou nohou k pravé tyči do protipohybu Šustra.
    HRUBÝ

2. série
    1:2
    Hrubý pravačkou pod břevno doprostřed, Dúbravka šel ze svého pohledu na levou stranu.
    ŠURAL

1. série
    1:1
    Šural pravačkou na samé místo jako Pazdera, také Šustr šel do protipohybu.
    PAZDERA

Vít Muzikář

Branky: 77. Janko, 108. Šural – 37. Hrubý, 93. Azackij, rozh. pen. Jakub Šašinka

Karty:   20. Mavuba (SPA), 80. Janko (SPA), 104. Sáček (SPA) – 15. Morgan (OVA), 35. Šindelář (OVA), 82. Stáňa (OVA), 90+2. Šustr (OVA), 91. Pokorný (OVA), 116. Azackij (OVA), 119. O. Šašinka (OVA), 120+1. J. Šašinka (OVA)