Ufa – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Riga – Omsk 1:0 (po pr.) | Soči – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Dinamo Riga
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Avangard Omsk
Čtvrtek 26.10.2017, 18:30 • Arena Riga, Riga • KHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (21:00:19)

V Rize je dohráno! Dinamo dnes zvládlo s papírově lepším Omskem skoro celé utkání držet krok a na domácí půdě zvítězit poté, co v poslední minutě prodloužení vyslal Anssi Salmela na Furcha naprosto nechytatelnou ránu.

Riga právě vstřelila branku!
    Překvapení je na světě, Dinamo v prodloužení vítězí nad lídrem Černyševovy divize! Mikelis Redlihs ve středním pásmu nabídl kotouč ANSSI SALMELOVI, který se následně bleskově přesunul na levý kruh a vyslal odtud mezi tři tyče takovou dělovku, že div neprotrhl síť omské branky! Furch byl bez šance. Asistence: Mikelis Redlihs.

63:20
    Redlihs se vydal dopředu, takřka okamžitě po přejetí útočné modré byl ale odstaven od kotouče a k ohrožení Furchovy svatyně se vůbec nedostal.

62:17
    Pěrežogin se dostal do úniku, nicméně Kalninš zvládl zachovat chladnou hlavu a s jeho nájezdem si poradil!

61:49
    Dvě minuty prodloužení za námi, zatím jsme neviděli ani jednu střelu na branku. Více ze hry mají hosté, ani Dinamo však nehraje nějak špatně.

60:40
    Úvodní minuty prodloužení jsou vyrovnané, ani jeden celek nepouští protivníka do větších příležitostí. Sebemenší chybička by teď mohla rozhodnout.

60:01

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo, po kratičké pauze tedy bude následovat pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Poslední atak Avangardu ve třetí třetině vede kapitán Jevgenij Medveděv, jenž přejíždí modrou čáru a snaží se najít někoho, komu by pryž mohl nabídnout.

58:21
    Semjonov rozjel v útočném pásmu krátkou kombinaci, kterou ale domácí defenzíva zvládla bez větších komplikací rozebrat. Pomalu ale jistě míříme do finiše základní hrací doby.

56:57
    Oba celky hodně ubraly z plynu, zřejmě jsou s myšlenkou prodloužení spokojeny. Ani jeden z nich se do útoku nějak extrémně nežene, puk mění majitele poměrně často.

56:15
    Jegor Martynov rozehrává kotouč dopředu, prudký výpad Omsku ale nakonec nabírá velmi rychlého konce – hosté se totiž dopouští postavení mimo hru.