Kladno – K. Vary 4:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (0:2 po s.n.) | Mountfield HK – Letňany 3:0 (kon.) | Přerov – Technika Brno 4:0 (kon.)
Chomutov – Třemošná 8:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 3:2 (po pr.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Vítkovice – Warriors Brno 10:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 4:3 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 12:0 (kon.)
Havířov – Poruba 9:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Rytíři Kladno
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 26.10.2017, 12:25 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (14:42:40)

Je tu konec dnešního utkání, ve kterém Kladno zdolalo svého soka z Karlových Varů poměrem 4:1. Nutno říci, že výsledek odpovídá i hernímu projevu. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a častěji se dostávalo do vyložených příležitostí. Ve třetí třetině se pokusili hosté s výsledkem ještě něco udělat, když v oslabení snížili stav zápasu na 3:1, ale minutu na to se prosadil Kraus a kočíroval stav na 4:1.

59:25
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Prošek – 2 min., hrubost).

59:16

58:15
    Kromě velkého množství vyloučení v poledních minutách se oba týmy dvakrát dostaly do obrovských příležitostí, avšak ve finální fázi jim chyběl potřebný klid na zakončení.

57:16
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., sekání).

56:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bílek – 2 min., vysoká hůl).

55:27
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Matoušek – 2 min., krosček).

55:27
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., hrubost).

55:15
    Hosté mají jednu z posledních příležitostí, jak ještě dnešní zápas zdramatizovat.

54:21
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., podražení).

53:16
    Kladno právě vstřelilo branku!
    To je rychlá odpověď. Domácí celek nenechává nic náhodě a opět uskakuje svému soupeři na rozdíl tří branek. Poté, co se dostal Filip Sachr ke kotouči, směřoval svoji přihrávku na JÍŘÍHO KRAUSE, který těsně před brankovištěm úspěšně zakončil. Asistence: Filip Sachr

52:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    I Karlovarští se nakonec dočkali branky. I přes fakt oslabení se dokázali hosté prosadit, když Korčmaroš našel před brankou ALEXANDRA REMEŠE, který koriguje stav zápasu. Asistence: Jan Korčmaroš.

50:30
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rymon – 2 min., podražení).

49:04
    Karlovarští měli obrovskou příležitost připsat si první branku, když jim byl v jejich prospěch nařízen samostatný nájezd. K nájezdu byl vyslán Korčmaroš, který po krásné kličce nedokázal dopravit puk mezi tři tyče.

samostatný nájezd pro Karlovy Vary

49:04
    Hra je přerušena po prohřešku stojícího hráče v brankovišti, vhazuje se ve středním pásmu.

48:25
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., faul loktem).

Vojtěch Voštinka

Branky a nahrávky: 5. Alscher (Kraus, Ton), 27. Bulva (Staněk, Ticháček), 43. Ton, 54. Kraus (Sachr) – 53. Remeš (Korčmaroš)

Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staňek, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Charvát) – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Bockstefel, Blecha, Matoušek, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, März

Rozhodčí: Velčovský – Kučera, Nekvapil