Kladno – K. Vary 4:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (0:2 po s.n.) | Mountfield HK – Letňany 3:0 (kon.) | Přerov – Technika Brno 4:0 (kon.)
Chomutov – Třemošná 8:3 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 3:2 (po pr.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Vítkovice – Warriors Brno 10:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 4:3 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 12:0 (kon.)
Havířov – Poruba 9:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 6:2 (kon.)
HC Kometa Brno
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 26.10.2017, 12:30 • DRFG Arena, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (14:40:29)

Mladší dorostenci Komety tedy nakonec potvrdili roli mírného favorita a Pardubice porazili v poměru 4:3. Cesta k výhře ale nebyla jednoduchá, hostům se povedlo dvakrát smazat manko a výhru vystřelil Kometě ve 49. minutě zadák Holemý.

59:45
    Pardubice si vytvořily slušný tlak, ale modrobílým se povedlo dostat puk do středního pásma.

59:20
    Batěk zůstal na střídačce a Pardubic to zkouší v šesti!

59:20
    Trenér hostujícího týmu si vyžádal oddechový čas.

59:20
    Domácí se dopustili zakázaného uvolnění, příležitost pro Pardubice?

58:39
    Rouha přejel modrou čáru, napřáhl a vypálil mimo vzdálenější tyč. Hostům se zatím nedaří vytvořit závěrečný tlak na srovnání.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:33
    Modrobílí se ubránili přesilovce Dynama a hrají v plném počtu.

56:01
    A znovu modrobílí poslali puk přes všechny čáry.

55:43
    Modrobílým se povedlo vymanit z tlaku, který si hostující celek vytvořil.

55:27
    Důležitý zákrok Vystavěla proti střele zblízka.

54:33
    Tak to je zajímavá šance pro Pardubice na vyrovnání! Zahrají si početní převahu. Dvě minuty za sekání totiž obdržel Václav Rašovský.

53:34
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

52:02
    Rouha pálil od modré čáry mimo vzdálenější tyč.

52:02
    Masař se utrhl do samostatného úniku, Batěk znovu podržel své mužstvo, když udržel kotouč před brankovou čarou.

51:43
    Zákrok Vystavěla poté, co jeden z obránců Pardubic vypálil od mantinelu.

51:31
    Hledíkovo zakončení od mantinelu srazil na ochrannou síť Holcman.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 11. Bartes, 17. Žák (Kalčík, Bartes), 39. Fajmon (Sedláček, Brabenec), 49. Holemý (Malý, Meluzín) – 18. Odehnal (Rouha, Kaštánek), 35. Marha (Tomek), 40. Hledík (Kaštánek)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Malý, Rašovský, Harmin, Masař.
    HC Dynamo Pardubice: Batěk (Kraus) – Pavlík, Vojtěch, Nedelka, Kaštánek, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Kubíček, Rouha, Marha, Tomek, Paleček, Lichtag, Šťastný, Hledík.

Rozhodčí: Král – Bernard, Mikoviny