Česko – Světlá nS st. dorost 0:2 (kon.)
Česko
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Světlá nad Sázavou st. dorost
Čtvrtek 26.10.2017, 16:00 • Ledeč nad Sázavou • Reprezentace žen • Modelové utkání

České hokejistky si vysloužily potlesk publika v Ledči nad Sázavou, škoda jen, že nedaly aspoň nějaký gól ze hry, který by jim náladu určitě o dost vylepšil. Já se s vámi už ze srdce Vysočiny loučím, budu se těšit na shledanou u některé z dalších reprezentačních akcí. (18:06:15)

5. série
    1:2
    Nájezdy uzavřela Klára Hymlárová, bekhendová klička skončila na betonu Dundáčka.

5. série
    1:2
    Hráč se sedmadvacítkou narazil svou střelou na Peslarovou.

4. série
    1:2
    Adéle Jůzkové sjel při střele kotouč z hokejky.

4. série
    1:2
    Petr Trupl narazil na vyrážečku Peslarové.

3. série
    1:2
    Adéla Škrdlová procedila puk za Dundáčka a je tady vůbec první český gól!

3. série
    0:2
    Bekhendovou kličku Filipa Laciny už Peslarová nezastavila.

2. série
    0:1
    Martina Vonková chtěla Dundáčka obkroužit, ale ten se jí vrhnul pod nohy.

0:0
    Peslarová neskočila Ondřeji Hartovi na bekhendový blafák.

Samostatné nájezdy začínají.

Ještě si tedy dáme dodatečné nájezdy. Pokud bude česká gólmanka pokračovat ve svém výkonu, tak to borcům nezávidím...

Tereza Topolská byla v úniku nejspíš faulována, pak přišel nájezd i na druhé straně, ale s očekávaným koncem – u Peslarové.

Adéla Škrdlová nenašla přesně Martinu Vonkovou, hosté se tak vydali dopředu. Klára Peslarová jim pochytala další dva góly.

Zatím se hraje bez přerušení, přihrávku Adély Jůzkové před branku skvěle vypíchl gólman. To bylo hodně pěkné.

Dorostenci v prvních dvou minutách prodloužení nevyužili asi čtyři samostatné nájezdy, většinou zakončili mimo.