SK Hanácká Slavia Kroměříž
3:2 (0:0)
FC Zlínsko
Pátek 27.10.2017, 18:00Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

V dnešním zápase padlo celkem pět branek. První poločas ovšem předpověděl pravý opak V úvodní půli nepadla žádna branka a fanoušci byli svědky víceméně nudné podívané. Druhý poločas ovšem stal za to. Po sedmi minutách hry skóre otevřel kapitán domácího týmu Tomáš Matoušek z pokutového kopu. O deset minut později už domácí vedli o dvě branky, prosadils e Martin Neubert. Hned dvě minuty na to hosté z Otrokovic snížili na rozdíl jediné branky. O snížení se postaral Adam Jasenský rovněž z pokutového kopu. V zápase padly ještě další dvě branky. Domácí tým zvítězil 3:2 a v tabulce se posouvá na druhé místo. (19:53:58)

90+1

90
    Hlavní rozhodčí se koukl na své hodinky a bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí si převzali míč a snaží se ho udržet za svou polovinou. Kroměříž už si nejspíš výhru obhájí.

87
    V závěru zápasu se hra odehrává poblíž pokutového území domácího týmu. Otrokovice ale zatím branku neohrozily.

85
    Domácí sice vstřelili čtvrtou branku, ale čárový rozhodčí radost hráčů překazil a odpískal ofsajdové postavení. Brankář Semanko se ujme odkopu z volného kopu.

82
    Kroměříž se snaží držet míč na svých kopačkách a udržet si své vedení. Hráči kombinují u své branky a nikam už se nehrnou.

80
    Hosté budou zahrávat standartní situaci uprostřed hrací plochy. Centr sice doletěl na hlavu útočníka, ale čárový rozhodčí odmával postavení mimo hru.

78
    hráči Otrokovic kombinují před pokutovým územím a snaží se najít ideální střeleckou pozici.

75
    Domácí tým bude mít výhodu rohové kopu. Míč skončil opět na hlavičce branícího hráče.

72
    Hosté se snaží vyrovnat skóre a do útoku se vydali i obránci. Málem toho Otrokovice litovali. Okleštěk se dostal to samostatného průniku a tváři v tvář brankáři orazítkoval pravou tyč.

69
    Žlutou kartu dostává Elšík (SK HS Kroměříž).

69
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A máme tady opět změnu stavu. Hráči do druhého poločasu vlétli opravdu ve velkém tempu a už padlo celkem pět branek. Hosté se dostali do rychlého útoku a míč se dostal až k RETENOVI ELEKANOVI, který si všiml, že brankář vyběhl a lobem ho překonal.

67
    Hosté přešli do rychlého protiútoku, ale až k brance se nedostali. Míč si převzali obránci Kroměříže.

64
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Poslední minuty utkání jsou opravdu bláznivé. Po snížení přišla odpověd od domácího celku, který opět zvýšil rozdíl na dvě branky. JAN SILNÝ se dokázal uvolnit v pokutovém území a svou střelou překonal brankáře Semanka.

64
    Hned po druhé brance domácího týmu přišlo snížení na rozdíl jediné branky. Jeden z hostujících útočníku byl zfaulovaný a rozhodčí už po druhé v dnešním zápase ukázal na penaltový puntík. Míč si převzal kapitán ADAM JASENSKÝ a dokázal míč dostat za záda brankáře.

62
    MARTIN NEUBERT se dokázal uvolnit v pokutovém území. Převedl si míč na svou pravou nohu. Poté vystřelil na branku. Svou ránu umístil pod horní tyč a domácí opět mohou slavit.