Pardubice – Mladá Boleslav | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Mountfield HK | 1:0 (kon.) | | | Litvínov – Sparta | 4:3 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Kadaň – Havířov | 3:2 (kon.) |
Toronto – Carolina | 3:6 (kon.) | | | NY Rangers – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Boston – San Jose | 2:1 (kon.) |
Pittsburgh – Winnipeg | 2:1 (po pr.) | | | Tampa – Detroit | 3:2 (kon.) | | | Florida – Anaheim | 8:3 (kon.) |
Montreal – Los Angeles | 0:4 (kon.) | | | Ottawa – Philadelphia | 5:4 (kon.) | | | Minnesota – NY Islanders | 6:4 (kon.) |
Edmonton – Dallas | 5:4 (kon.) | | | Vancouver – Washington | 6:2 (kon.) |
Vladivostok – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | Kunlun – Kazaň | 1:2 (kon.) | | | Toljatti – Chanty-Mansijsk | 4:0 (kon.) |
Jokerit – Minsk | 2:0 (kon.) | | | Čerepovec – Barys | 4:3 (po pr.) | | | N.Novgorod – Novosibirsk | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Viťaz – Jaroslavl | 2:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 2:0 (kon.) | | | HC Slovan – Petrohrad | 0:5 (kon.) |
Jihlava – Kometa Brno | 7:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 0:6 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 0:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 6:5 (3:1 po s.n.) | | | Kladno – Chomutov | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 6:2 (kon.) |
Letňany – Liberec | 0:5 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Warriors Brno – Salzburg | 0:6 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 5:6 (po pr.) |
Kometa Brno – Pardubice | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Vítkovice – K. Vary | 3:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 1:2 (po pr.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) |
Třinec – Kladno | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 2:1 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Nitra | 1:2 (kon.) | | | Košice – Trenčín | 5:1 (kon.) | | | Detva – Poprad | 7:3 (kon.) |
Nové Zámky – Žilina | 0:3 (kon.) | | | Zvolen – Banská Bystrica | 3:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Dubnica | 3:11 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 2:3 (po pr.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 9:2 (kon.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 0:0 (odl.) | | | Osmos Bratislava – Skalica | 1:2 (po pr.) |
Frýdek-M. "B" – Nový Jičín B | 10:0 (kon.) |
Lomnice n/P – Nová Paka | 4:5 (kon.) |
Roudnice – | 1:6 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC Kometa Brno
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
56:51
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., podražení).
|
|
56:12
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jan Hruška – 2 min., napadení).
|
|
55:03
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., podražení).
|
|
46:13
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2 min., krosček).
|
|
41:52
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., hákování).
|
|
38:55
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., sekání).
|
|
31:26
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Martin Erat – 2 min., držení hole).
|
|
22:27
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Martin Dočekal – 2 min., vysoká hůl).
|
|
10:09
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Hynek Zohorna – 2 min., hákování).
|
|
05:49
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Michal Popelka – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
20. Zaťovič (M. Erat, Gulaši), 40. T. Svoboda (M. Erat, J. Krejčík) – 16. Fořt (Matějíček, Valenta), 32. Honejsek (Roberts Bukarts, Freibergs), rozh. náj. Fořt
Rozhodčí: Kubičík, Šír – Zavřel, Kajínek
Diváci: 7700 (vyprodáno)
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Zdeněk Okál (ZLN)
0:1 Tomáš Svoboda (KOM)
2. série:
0:2 Tomáš Fořt (ZLN)
0:2 Jan Štencel (KOM)
3. série:
0:2 Antonín Honejsek (ZLN)
1:2 Tomáš Vincour (KOM)
4. série:
1:2 Roberts Bukarts (ZLN)
1:2 Martin Zaťovič (KOM)
5. série:
1:2 Jiří Ondráček (ZLN)
1:2 Martin Nečas (KOM)
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Čiliak) – Barinka, Štencel, Gulaši, J. Krejčík, Malec, Bartejs – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – T. Svoboda, L. Čermák (C), Vincour – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Dočekal, V. Němec, Haščák.
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Matějíček, Valenta, Žižka, Petran, Gazda – Rihards Bukarts, Šťastný, Roberts Bukarts – Kubiš, Honejsek, J. Ondráček – Fořt, P. Sedláček, Okál – Klhůfek, Fryšara, Popelka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Matějíček, Valenta, Žižka, Petran, Gazda – Rihards Bukarts, Šťastný, Roberts Bukarts – Kubiš, Honejsek, J. Ondráček – Fořt, P. Sedláček, Okál – Klhůfek, Fryšara, Popelka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík, Šír – Zavřel, Kajínek
Diváci: 7700 (vyprodáno)
Roman Zajíček
@RomanZajicek