Pardubice – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Plzeň – Mountfield HK 1:0 (kon.) | Litvínov – Sparta 4:3 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Třinec 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (3:1)
HC Dukla Jihlava
4:3 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 27.10.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dobrý den všem příznivcům hokeje. V pátek se odehraje 17. kolo Tipsport Extraligy, od 17:30 budeme moci na Horáckém zimním stadionu sledovat týmy HC Dukla Jihlava a Piráti Chomutov.

Chomutov po velmi dobrém vstupu do sezony začíná pomalu ztrácet dech. Důkazem toho říjnová krize, kdy Piráti prohráli 6 zápasů v řadě, fakticky ale dva prohráli až po přidaných částech zápasu. Jeden proti Třinci (3:4 OT), druhý proti Mladé Boleslavi (2:3 po SN). Tato krize se povedla zlomit až v domácím zápase proti Pardubicím a po výhře 3:2 se mohli chomutovští fanoušci po dlouhé době radovat. Momentálně je stále na pěkném 5. místě s 25 body.

Dukla to má podobné jako Chomutov. Nebojácný vstup do sezony jí přinesl uznání napříč hokejovou veřejností. Dokázala jako jeden z mála týmů dokonce bodovat i v Plzni, kde vydřela cenný bod po prohře 1:2 v prodloužení. Jenže pak přišla série tří prohraných utkání a 162 minut bez gólu. Když do Jihlavy přijela Sparta, nečekal se velký úspěch. Jenže domácí se semkli a matnou Spartu přehráli 4:2. Poslední utkání sehráli Jihlavští pod Javorovým v Třinci, zde prohráli 0:3 a nyní jim patří 13. místo se 16 body.

Poslední vzájemné utkání

TELH 2017/2018, 4. kolo, 15. 9. 2017 17:30

Piráti Chomutov vs. HC Dukla Jihlava 4:3 po prodloužení

Branky a nahrávky: 25. Mrázek (Koblasa, Valach), 31. Tomica (Huml, Grman), 58. Růžička (TS), 65. Sklenář (Růžička, Mrázek) – 32. Žálčík (Kajínek), 52. Hubáček (Šidlík, Čachotský), 57. Seman (Čachotský).
    Rozhodčí: Hejduk, Petružálek – Flégl, Polonyi.
    Vyloučení: 8:2.
    Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.
    Diváci: 4358.
    Střely na branku: 24:22.
    Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, de la Rose, J. Zdráhal, Bryhnisveen, Ulrych, Šidlík, Váňa – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Rys, F. Seman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – Zeman, R. Hubáček, Diviš (A).

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Flemming, Grman, Valach, Dlapa, Slovák, L. Chalupa – Tomica (A), V. Růžička, Lauko – Poletín, Huml (A), V. Tomeček – Sklenář, Skokan, Vondrka (C) – Koblasa, Chlouba, J. Havel.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Frodl, Komárek.

Po šestiměsíční pauze bez mistrovského utkání vlivem zranění se do sestavy Dukly vrací Adam Zeman, dnes mu dal trenér Vlk důvěru ve 4. útočné řadě. Dnešní debut v 1. útočné formaci bude mít na straně hostí Jakub Lauko, který tak dnes dostane v pouhých 17 letech velký prostor od trenéra Růžičky. Uvidíme, jak se předvedou oba hráči, startujeme za 17 minut!

Led nejdříve obsadili hosté, aby je za hromového potlesku mohli následovat domácí hráči.

00:01

00:01
    Domácí vyhráli vhazování a zleva se zkoušel probít do brankoviště Skořepa, neúspěšně.

00:59
    Teď velké šance na obou stranách! Nejdříve Čachotský zahrozil vyjetím zpoza brány, aby překvapil Laca, který se zapotil. Z protiútoku to vzal na sebe Vondrka a Škarkovi nenápadnou střelou z pravého křídla přidělal potíže.

01:38
    Lépe vstoupil do utkání Chomutov, který zatím strávil více času v útočném pásmu.

02:07
    Žálčík zbytečně dlouho držel puk, až o něj přišel a Chalupa se nebezpečně probíjel do dobré střelecké pozice.

02:50
    Jiránek zachytil kotouč v útočné části kluziště pro domácí a hned rozehrával dále.

03:26
    Zdráhal takovou nehodou vyrazil Růžičkovi hokejku z ruky, nebylo to ale nic, co by bylo potřeba trestat.

03:42
    Ulrych neměl vůbec žádnou šanci na konstruktivní rozehru a musel kotouč poslat daleko od svých hráčů.

04:26
    Neskutečný tlak Dukly v pásmu! Žálčík se vyprofiloval jako bojovník a získal zdánlivě ztracený puk. Střela Bryhnisveena mu dala příležitost na gól, jenže díky špatnému úhlu musel bránu objet a tím skončil i tlak, neboť na druhou stranu jel Huml, Škarek si počkal a připsal zákrok.

06:17
    Přihrávka Kubalíka a následná střela Bryhnisveena měla parametry na to, stát se gólovou. Nestalo se tak, domácí ale budou mít přesilovku.

06:17
    Sklenář si v souboji s Rysem počínal moc horlivě a je odměněn menším trestem za podražení.

06:38
    Přesilovky ale domácím dlouhodobě nejdou a nyní se to potvrzuje, Piráti se úplně v pohodě brání.

07:10
    A mohli i skórovat! Vondrka využil chyby v obraně, první střelou si roztál Škarka, dorážkou ho donutil předvést výborný zákrok! Stále ale platí, že Dukle přesilovky prostě tuto sezonu nejdou...

07:57
    Ulrych prozkoušel pevnost zápěstí Valacha, který to pukem schytal přesně do ruky.

08:18

08:30
    Čachotský vzal celou situaci na sebe, měl ale raději pokračovat dále v jízdě než přihrávat doprava. Takto celou situaci poslal na bod mrazu a musí se vracet do obrany.

09:00
    Piráti právě vstřelili branku!
    Trenér Vlk nyní asi zdupe Jiránka za tuto přihrávku. Volil totiž křižnou přes celou šířku kluziště, navíc ve svém obranném pásmu a nahrávku si sebral MAREK TOMICA, jihlavský odchovanec, který prostřelil Škarka! Bez asistence.
    09:00 Marek TOMICA - 0:1

10:27
    Na stadionu je nyní velmi ponurá atmosféra, Jihlava nehraje vůbec dobře a musí výrazně zlepšit svůj herní projev.

11:04
    Havel nyní masíroval Rysa před chomutovskou střídačkou v souboji o puk, ze kterého pak lépe vyšli chomutovští hráči.

11:36
    Domácí beci si nyní neporozuměli a předvedli jeden na druhého slušný hit.

12:08
    Žálčíkovu přihrávku před branku nyní zpracoval Dlapa a navíc ještě odehrál puk do bezpečí tak, aby si Laco mohl oddechnout. Jenže ho odehrál špatně, navíc na icing.

13:09
    Zeman se nyní uvedl nahrávkou na Bryhnisveena, který je dnes pod dozorem své rodiny, jihlavský obránce střílel do pravého ramena Laca.

13:27
    Chyby v rozehrávce mohl využít De La Rose, selhal v zakončení, netrefil kloudně ani branku.

13:37
    Komerční přestávka, pro Jihlavu zřejmě vítaná.

14:09
    Hosté zase nastěhovaní v pásmu a kombinují, vyslali však na bránu jedinou střelu, kterou si Škarek pohlídal.

15:00
    Dobrá práce mladého Anděla, neboť domácí křídlo nekompromisně sebralo Flemmingovi puk a předkládal před branku, kde byl Hlinka se svým kolegou, gól z toho nepadl žádný.

15:45
    Bryhnisveen získal puk, počkal a...odevzdal puk na nejbližší hokejky domácích. Ti se přesunou do středního pásma, Piráti si zahráli na muže v ofsajdu.

16:36
    Signalizovaná výhoda pro hosty znamená vedení o dva góly! Sklenář si v souboji zkušeně podržel puk a křižnou přihrávkou nahrál na MICHALA VONDRKU, hostující špílmachr si poradil střelou do vzdálenější části branky. Tohle už je zlé pro Duklu. Asistence: Jakub Sklenář, Tomáš Slovák.
    16:36 Michal VONDRKA - 0:2

16:44
    Nyní střet u trestných lavic, domácí fanoušci přidali pár nelichotivých poznámek na konto Pirátů, sudí vše pečlivě projednali a rozhodli se věc nechat bez trestu.

17:01
    Co vypadalo jako čistý bodyček, je nakonec klasifikováno jako nedovolené bránění a Dukla má druhou přesilovku k dispozici.

18:04
    Je to takové bez nápadu, rychlosti, domácí mají dost co zlepšít, rozhodně přesilovky jsou na 1. místě.

19:01
    Hosté v plném počtu. Další pohodové oslabení pro Piráty.

19:21
    Seman dostal puk mezi dva obránce, střele ale chyběla razance, Laco měl situaci plně pod kontrolou.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Ticho jako v divadle. Tak by se dala signalizovat nálada na stadionu. Jihlava dnes hraje velmi špatně, nedaří se jí nic. Naopak Chomutov je ve velké pohodě, důkazem budiž dva góly. Další třetina začne cca v 18:23.

20:01

20:01
    Uvidíme, co domácí vymyslí, úvodní buly patřilo hostům.

20:28
    Dnes to bude asi hodně náročné. Lauko předvedl dobrou práci v obraně a posunul doleva na Tomicu, který si všiml najíždějícího VLADIMÍRA RŮŽIČKY na středu. Ten měl před sebou opravdu dálnici, v lepším stavu než D1, první střelu si ale Škarek pohlídal. Na dorážku z mezikruží už ale neměl nárok, ač se mu snažila obrana pomoci. Asistence: Marek Tomica, Jakub Lauko.
    20:28 Vladimír RŮŽIČKA - 0:3

22:12
    Signalizovaný trest pro domácí, už dobrou minutu se hraje takto.

22:27
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Čachotský – 2 min., podražení).

22:45
    Jiránek v oslabení zkusil střelu, která ničím nepřekvapila, poté byl tvrdě dohrán Skořepa, hraje se dále.

23:27
    Zatím dobrý tlak na hostující straně během početní výhody, i když nyní Jiránek v pádu vyhodil a Piráti si celý proces rozjezdu na přesilovce zopakují znovu.

24:25
    Zeman se dostal k puku a brousil hranu z pravé strany, dorážet mohl Diviš, problémem bylo ale zpracování puku samotného.

24:49
    Dukla právě vstřelila branku!
    Branka, od které se lze odpíchnout dále! Po vhazování v levém kruhu vyhrál Čachotský minisouboj o puk a ač podražen, tak přihrál doleva na JIŘÍHO RYSE, domácí hráč si připisuje druhý gól v sezoně! Asistence: Tomáš Čachotský.
    24:49 Jiří RYS - 1:3

26:36
    Budeme se snažit poskytovat dále informace i přes technické potíže na stadionu.

28:20
    Suchánek nyní dle názoru sudích měl hůl vysoko a je vyloučen na 2 minuty za velké nelibosti domácích diváků, kteří to dávají dost najevo.

28:53
    A utkání má říz! Zeman nyní ostře fauloval Vondrku, domácí se zlobí kvůli předtím údajnému faulu, který nebyl potrestán. Zeman dostává dvě minuty a je tu přesilovka 1:27 5 na 3!

29:29
    Škarek si střelu Vondrky pohlídal a potleskem ho odměňuje celý stadion.

30:00
    Škarek opět vychytal utahující se smyčku Chomutova, stačila pouhá minuta na to, aby se utkání dostalo do jiné dimenze a o emoce teď není nouze.

30:10
    Seman nyní výborně vyhodil a jel střídat.

30:29
    Valach nyní trefil hokejku jednoho z domácích obránců a kotouč trefil plachtu firmy Agrostav Jihlava nad ledem.

30:52
    Domácí v plném počtu. Hodně těžké chvíle a domácí to ubránili!

31:08
    Žálčík dostal úplně osamocen přihrávku, jenže byl až moc rychlý.

31:31
    Přečíslení dva na jednoho pro Duklu, opět bez gólu. Přitom Žálčík byl úplně volný na druhé straně.

32:12
    Hra se přitvrzuje, důkazem toho faul Tomečka, který namasíroval Zemanovi loktem čelist. Domácí hráč je tak hned po pauze středem zájmu ve druhé třetině.

32:28
    Piráti ihned po zisku puku vyhodili a Jihlava musí hrát znova.

33:02
    Další vyhození na chomutovské straně, ani tato přesilovka není žádná sláva.

33:43
    Poletín neměl sice hokejku, Jiránek toho nedokázal naplno využít a Tomeček je na trestné zatím v klidu.

34:20

34:47
    Skokan se po levé straně pokoušel o průnik, kotouč si píchl na delší vzdálenost a pak ho nemohl dojet, takže Dukla jede do útoku.

35:33
    Icing Dukly, které pobyt v útočném pásmu nepomohl.

35:40
    Šidlík se výborně prosmýkl okolo Mrázka, dojel jednak za branku, ale také na to, že neměl komu nahrát.

36:32
    Jihlava má více aktivity v druhé části, než v té první, je to ale spíše platonické a bez efektu, vynechám-li jeden gól v 25. minutě.

37:04
    Skořepa nepředvedl dobrou obrannou činnost, málem neudržel Růžičku, který k navýšení skóre daleko neměl.

37:45
    Ulrych prostřelil Mrázka mezi nohami, Laco byl pozorný a puk odstranil ze svého území, domácí pokračovali v tlaku, vše ale vyřešilo vyhození obloučkem.

38:41
    Anděl nyní urazil dlouhou vzdálenost, na modré čáře byl přizastaven hostující obranou a chvíli to trvalo, než přišel o puk definitivně.

38:59
    Sudí nyní řeší něco s kapitánem Čachotským, upřímně nevím a ani sám Čachotský to nevěděl, co je na programu krátké schůze.

39:18
    Čachotský to myslel dobře s přihrávkou na Zemana, obránce hostí byl ale proti a otočil hru.

39:46
    Je to vyhrocené utkání, po odpískání Skokan na zem srazil jednoho z domácích obránců a mstitel byl jeden z domácích hráčů, sudí vše vyřešil bez trestů, pouze domluvou, což možná byla chyba, vyloučit si zasloužily obě strany.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Trenér Vlk ještě něco vysvětluje rozhodčímu poměrně akčně, je pravdou, že se utkání dost zvrhlo v druhé třetině. Hosté šli do tříbrankového vedení v 21. minutě díky Růžičkovi, domácí zase snížili v 25. minutě. Poté se utkání zvrhlo do soubojů a mnoha faulů, doufejme, že domácí fanoušci udrží nervy a ušetří tak v rámci rozpočtu Dukly klubu samotnému peníze za pokuty, kterých není nikdy dost. Další třetina začne cca v 19:18.

V přestávkové soutěži byli úspěšnější domácí fanoušci, kteří svého oblíbence doprovodili potleskem, zatímco na hostujícího bučeli. Bylo to vyrovnané, domácí tábor tak pomyslně vítězí na tribunách, i když decibelově to je podobné.

40:01

40:10
    Skořepa nahodil puk do útočného pásma a vyzval tak své spoluhráče, aby se ukázali.

40:36
    Čachotský dobře viděl Šidlíka za sebou a pokoušel nahrávku mezi nohy, ta se mu sice povedla, ale přesnost kulhala.

41:21
    Andělovi skákal puk na hokejce, i to byl jeden z důvodů, proč o něj přišel.

41:54
    Puk v ochranné síti na domácí straně.

42:21
    Ofsajd na pirátské straně. Zatím jenom hokejové.

42:38
    Tomeček se dostal před Škarka, Čachotský mu zabránil v pokračování.

43:02
    Seman se dostal nadvakrát ke střele, podruhé předvedl buď dobrý zákrok Laco, nebo pomohla tyč!

43:57
    Diviš měl puk velmi dlouho na své hokejce, střela byla dost nevýrazná, čehož využil Růžička, když získal puk a vzal to v úniku na sebe, Škarek svůj tým podržel!

45:00
    Jiránek předložil před bránu Kubalíkovi, který se nedokázal včas před Lacem otočit. Následná Šidlíkova střela trefila Dlapu do obličeje, rána zanechala krvavé stopy na ledě a do akce musí místní ledaři.

45:13
    Laco si připsal další zákrok, Seman tam velmi nebezpečně operoval.

45:35
    Zdráhal posunul touš zleva na Semana, domácí útočník byl rychlý a měl slušné postavení na střelu, pas byl blokován obranou hostí, domácí začínají topit pod kotel.

46:36
    Na hostující střídačce mezitím probíhá zručné šití rtu Dlapy, hra pokračuje sérií vyhození z pásem a následný návrat, nyní je na tahu Chomutov.

47:36
    Domácí hráč Zeman nabral vysokou rychlost a projel jako Pendolino okolo obrany, byl mírně seknut, akci však dokončil, Laco si kotouč srazil do branky od svého betonu, kterým předvedl zákrok. Za střelce gólu byl označen domácí kapitán TOMÁŠ ČACHOTSKÝ, který ten puk zřejmě tečoval jako poslední ve skrumáží před bránou. Asistence: Adam Zeman
    47:36 Adam ZEMAN - 2:3

48:44
    Bude to ještě každopádně zajímavé, Dukla teď neskutečně tlačí, Hlinka nahrával Jiránkovi před bránou, bylo to ale už moc překombinované.

50:01
    Seman opět na Čachotského, šance jsou, jenže zatím je nejde proměnit. Jihlavu může mrzet prvních 25 minut, takhle už musela otáčet se Spartou, nyní to má o gól těžší, zbývá deset minut na bodovou naději.

50:20
    Zdráhal vystřelil tvrdou ranou od modré, hostující obrana přidala další čárku do kolonky blokovaných střel.

50:58
    Lauko se připomněl střelou z pravého kruhu, netrefil však ani zařízení.

51:28
    Chomutov to nyní vsadil na zabezpečenou hru odzadu, dopředu dokáže pozlobit viz Tomeček a jeho agilní průnik, se kterým měli Dukláci hodně práce navíc.

Dnešní utkání sleduje 4421 diváků.

52:38
    Zdráhal měl problémy s odskokem puku od hokejky, měl to o to horší, že na zádech měl nalepeného Poletína, který čekal na kořist jako správný pirát v podobě puku. Vyšel ale naprázdno.

54:00
    Zeman nechytl puk na středovém kruhu, nastavil hokejku moc vysoko a čárový sudí odpískal icing.

54:13
    Vondrka nezůstal pozadu se střelami a taktéž se Škarkovi připomněl, že může i vystřelit.

54:43
    Zbytečně překombinované! Anděl dobrým napadáním uzmul puk pro sebe, přihrával na Hlinku přímo před bránu, druhý jmenovaný nahrával Žálčíkovi napravo a situaci zbytečně zazdil...

54:53
    Nyní si Chomutov moc neodpočne, spáchal zakázané uvolnění.

55:11
    Škarek nyní zajel do rýhy a trochu komicky upadl, zvedl se a nedal znát na sobě žádnou ztrátu koncentrace.

56:31
    Nejdříve sudí signalizoval zakázané uvolnění, pak opravil svůj výrok a vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:40
    Bude to ještě zajímavé. Lépe jsou na tom Piráti, kteří okupují pásmo Dukly a s vidinou tříbodové kořisti drží puk bez zbytečných ztrát.

57:22
    Laciná ztráta puku od Hubáčka a Dukla musí myslet na zadní vrátka, ač to je velmi těžké.

57:44
    Pokud chce Jihlava srovnat stav, má k tomu ideální příležitost. Je vyloučen Huml za podražení.

57:44
    Oddechový čas pro domácí.

57:44
    Dukla v šesti lidech, tohle může být zlom utkání!

58:04
    Šidlík zamířil nad Lacovu bránu, Kubalík zachytil tuto střelu a hraje dále. Nyní to jenom hučí stadionem.

58:37
    Zeman našel krásně Čachotského, bohužel bez gólu!

59:04
    Bez řečí naprosto nejlepší přesilovka Dukly v sezoně, střely létají okolo Laca, Chomutov vůbec nevystřídal!

59:56
    Exploze na HZS! Utavená čtyřka Chomutova celé dvě minuty strávila na ledě, střely létaly a poslední na sebe vzal TOMÁŠ KUBALÍK, který to propálil naprosto všechno a dal možnost domácím fanouškům si pěkně zakřičet!
    59:56 Tomáš KUBALÍK - 3:3

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tak to bylo drama až do konce! Když už to vypadalo, že fanoušci půjdou domů, tak Kubalík odpálil gejzír radosti a Dukla srovnala na 3:3. Za minutu a půl začne prodloužení, kde si neodvážím někoho favorizovat.

60:01

60:05
    Vhazování pro Duklu a rozehra od Žálčíka.

60:38
    Vondrka nyní střílel dost nebezpečně, na druhé straně brejk a lapačka Laca stála v cestě!

60:58
    Snad přihrávka rukou, nyní nevím, co bylo pískáno. Každopádně drama pokračuje.

61:26
    Flemming kombinoval s Humlem, druhý jmenovaný přestřelil bránu o dobrý metr.

61:47
    Šidlík odvedl kus práce pro domácí a Zeman z toho těžil, puk poslal nad.

62:33
    Suchánek byl úplně sám před Lacem, nedokázal ho však překonat!

63:13
    Žálčík nasadil přes celé kluziště, Laco si bližší tyč pojistil.

63:39
    Každý chvilku tahá pilku, Chomutov hraje svůj part v útočném pásmu.

64:13
    Mrázek mířil nad pravý vingl!

64:31
    Ulrych zatloukl hokejku do ledu a musí se rychle vracet zpět.

64:54
    Čachotský předvedl stahovačku z levého kruhu na střed, Laco má puk v lapačce!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ufff...následují nájezdy, Dukla pojede nájezdy poprvé v sezoně, Chomutov již má zkušenosti, necháme se překvapit, jede se nově po pěti na obou stranách.

Rolba dokončuje svoji roli úpravy ledu, vzala rovnou celou hrací plochu, což je dost netradiční, začne Jihlava.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    1:0
    Čachotský jede jako první. Forhend, 1:0!

1. série
    1:1
    Huml srovnává podobně jako Čachotský!

2. série
    2:1
    Zeman jede jako druhý. Střela do levé části branky, Laco byl bezmocný!

2. série
    2:1
    Kapitán Vondrka a ujel mu puk. Dukla vede 2:1.

Střídání v bráně Chomutova. Lukeš jde za Laca.

3. série
    2:1
    Spojnice tyčky a břevna, nevolá se video, gól nebyl.

3. série
    2:1
    Škarek předvedl proti forhendové kličce Poletína výborný zákrok vyrážečkou!

4. série
    3:1
    Střela nad lapačku Lukeše a je to 3:1!

4. série
    3:1
    Koblasa nedal a Jihlava vítězí!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Rozhodující nájezd proměnil ADAM ZEMAN a Jihlava tak ze zdánlivě ztraceného utkání vydolovala dva body!
    Adam ZEMAN - 4:3

Nejlepším hráčem na hostující straně Tomica, na domácí kapitán Čachotský. Byl to neskutečný zápas. Dukla hrála 25 minut velmi špatně, nedokázala se prosadit. Vše změnil ale gól Ryse a od té doby byla Dukla lepší. Čtyři sekundy před koncem srovnal Kubalík a v nájezdech dal rozhodující gól Zeman. To je ode mě vše, s vědomím, že Dukla vyhrála 4:3 po nájezdech se s vámi z HZS loučí Tomáš Kalas. (20:25:00)

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 25. Rys (Čachotský), 48. Čachotský (Zeman), 60. T. Kubalík (Šidlík, Čachotský), rozh. náj. Zeman – 9. Tomica, 17. Vondrka (Sklenář, Slovák), 21. V. Růžička (Tomica, Lauko)