FC Lokomotíva Košice
2:2 (1:2)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Pátek 27.10.2017, 14:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga • 14. kolo

Vyrovnané stretnutie až do samého konca. Góly padali ako na začiatku duelu, tak aj na jeho konci. O prvé tri sa postarali traja hráči s rovnakými krstnými menami. Meno Lukáš svietilo pri góle Garaja, Horvátha aj Pelegríniho. O konečnom výsledku ale rozhodol iný futbalista. Róbert Cicman v poslednej minúte nadstaveného času upravil na konečných 2:2, čo v preklade znamená, že Lokomotíva sa udrží na čele tabuľky aj po štrnástom kole. Pohronie si taktiež pripísalo bod, no nestačilo to na posun v ligovej tabuľke. (15:54:53)

Držanie lopty: 59 % : 41 %.
    Strely na bránu: 12:4. Strely mimo: 6:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:15.

90+5

90+5
    Hrá sa už piata nadstavená minúta, pridajú sa aj nejaké sekundy naviac. Ťažko povedať, koľko ich nakoniec bude.

90+4
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Neskutočné! Na začiatku poslednej minúty Lokomotíva vyrovnáva a stále môže vyhrať. RÓBERT CICMAN je hrdinom Košíc, ktoré dnes siahnu minimálne na bod.

90+3
    Taktické zastavenie útoku, ešte je tu jedna, možno dve šanca na vyrovnanie pre Košice.

90+3
    Žltú kartu dostáva Nurković (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

90+3
    Napätie vrcholí, hráčmi lomcujú emócie.

90+3
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Prikryl.

90+2
    Žltú kartu dostáva Ilinjo (FC Lokomotíva Košice).

90+2
    Roh pre Lokomotívu, konkrétne dvanásty.

90+1
    Štandardka nebola zahraná vôbec dobre, do útoku už idú domáci.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    K faulu došlo zhruba tri metre od šestnástky, zaslúžená karta a šanca na poistenie výsledku pre Pohronie.

90
    Žltú kartu dostáva Cicman (FC Lokomotíva Košice).

89
    Košiciam nie je dopriate, do brejku idú hostia.

89
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Ďungel, prichádza Hudák.

89
    Na začiatku predposlednej minúty prichádza už jedenásty roh Košíc po zblokovanej strele.

88
    Lokomotíva zahrávala v krátkom časovom rozpätí ďalšie tri rohové kopy. Neskutočné.

Viktor Kalinács

Branky: 5. Horváth, 90+4. Cicman – 2. Garaj, 23. Pelegríni

Karty:   90. Cicman (LKE), 90+2. Ilinjo (LKE) – 72. Packo (POH), 90+3. Nurković (POH)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:15.
    FC Lokomotíva Košice: Bréda – Ilinjo, Gáll, Kolek, Karaš, Cicman, Zajac (C), Pavúk, M. Tóth, Kuľha, Horváth
    Náhradníci: Dický, Beli, Serečin, L. Tóth, Fabini, Cmarko, Ristovski

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Packo – Nosko, Pittner, Sekereš, Pelegríni (C), Ďungel, Frimmel, Nurković, Garaj, Pavúk, Paraj
    Náhradníci: Urminský, Župa, Prikryl, Hudák, Blahút

Rozhodčí: Ivan Kružliak – Martin Balko, Tomáš Somoláni