Líšeň – Rýmařov 2:1 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Petřkovice – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Uh. Brod 4:0 (kon.) | Hodonín – Hlučín 1:2 (kon.)
MFK Vyškov
4:0 (1:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 28.10.2017, 14:30 • Stadion Za parkem, Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:19:08)

Nakonec zápas skončil jednoznačně pro domácí Vyškov, ovšem druhý poločas tak vůbec nevypadal. Uherský Brod měl obrovské šance jako například penaltu, kterou poslal Michal Vrága do tyče, nebo gól opět Michala Vrágy, ale z ofsajdu. Poté v 75. minutě přidal druhý domácí gól Matocha, v 82. minutě Božović a poté se prosadil i dvě minuty před koncem Jeřábek.

90

89
    Hosté se snaží vstřelit, alespoň jeden gól a mají autové vhazování.
    88. JEŘÁBEK - 4:0

88
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    A Michal Jeřábek dává už čtvrtý gól Vyškova!

87
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Studený, přichází Hodinář.

86
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Holík, přichází Pavelka.

84
    Dnešní utkání sleduje 183 diváků.
    82. BOŽOVIĆ - 3:0

82
    ALEKSANDAR BOŽOVIĆ posílá svůj tým už do tří brankového vedení!

80
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Michalec, přichází Pochylý.

79
    Žlutou kartu dostává Studený (MFK Vyškov).

78
    Hosté se poté opět dostali do zakončení, ale přestřelili bránu.

77
    Centr z něho, ale pouze přeletěl všechny ve vápně.

76
    Ovšem přichází další faul domácích.

75
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Přerovský, přichází Božović.
    75. MATOCHA - 2:0

75
    Nádherně to sehráli domácí, když z pravé strany nacentroval do vápna Novotný a přesně našel hlavu MARKA MATOCHY, který se nemýlil a po špatném výkonu svého mužstva ve druhém poločase dává uklidňující gól!

74
    Po rohu byl odpískán útočný faul a u míče budou Vyškovští.

73
    Rohový kop pro Uherský Brod.

72
    Ovšem domácí opět rychle ztratili míč a dopředu mohou jít hosté.

71
    S následným centrem si poradil domácí brankář vyboxováním.

70
    Další faul Vyškova.

69
    Po faulu na domácího hráče měl Vyškov přímý kop. Poté se ke střele dostal domácí hráč, ale těsně minul bránu.

68
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Gettler.

67
    Po dalším domácím faulu měli hosté přímý kop, ale ten skvěle vyboxoval Klimeš.

66
    Hosté nacentrovali z levé strany, ale domácí obrana míč odkopla.

65
    Centr domácích se nepovedl a přeletěl všechny hráče ve vápně.

64
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Rapouch, přichází Novotný.

63
    S centrem, který letěl do vápna si domácí poradili, nicméně se ve druhém poločase pohybují na velmi tenkém ledě a ihned musí zlepšit svojí hru pokud chtějí dnes zvítězit.

62
    Následně si s centrem poradila domácí obrana, ale u míče opět hosté. Následně přichází faul opět od domácího hráče, tentokrát Krejčího.

61
    Lahodný skluzem poslal k zemi Dolinu a dostává žlutou kartu.

61
    Domácí nyní drží míč na půli Uherského Brodu, ale Koudelka se ke střele nedostal.

60
    A opět se míč dostal až do vápna Vyškova, ovšem tentokrát se hosté nedostali ke střele.

59
    Hosté, ale do druhého poločasu vlétli velmi dobře, ale stále stav nesrovnali.

58
    Hosté dali gól! Ovšem Michal Vrága doťukl míč do brány z ofsajdu a stav se opět nemění!

57
    Mančík se ocitl v ofsajdu.

56
    Vojtěch Dolina se dostal za obranu domácích, ale následně vypálil vedle levé tyče!

56
    Koudelka zfauloval protihráče ve středu hřiště a dostal žlutou kartu.

56
    Následně šli dopředu rychle hosté, ale Červinka podržel svůj tým skvělým zákrokem!
    55. Vrága trefil z penalty pouze levou tyč.

55
    Michal Vrága, ale z penalty trefil pouze levou tyč a stav je tedy pořád stejný 1:0 pro Vyškov!

54
    Byla nařízena penalta pro Uherský Brod, když jeden z domácích hráčů ve vápně stáhl za dres hráče hostů.

53
    Z velkého chumlu hráčů na pravé straně v středu hřiště se dostali dopředu hosté a vybojovali aut.

52
    Domácí po druhé trošku zazmatkovali v obraně, ale vše vyřešil Klimše odkop od brány.

51
    Obrovská chyba domácích je mohla hodně mrzet, ale naštěstí pro Vyškov hosté nedokázali dostat míč za záda Klimeše a poté přišel faul od Hruboše.

50
    Po centru z pravé strany byl ve vápně připraven na střelu Přerovský, ale byl zastaven, jelikož pomezní zvedá praporek a signalizuje ofsajd.

49
    Faul hostů ve středu hřiště.

48
    Po rohovém kopu přišel útočný faul hostů.

47
    Hosté měli hned na začátku přímý kop, ovšem ten skončil sražen ve zdi a následuje rohový kop.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:31.

V prvním poločase jsme viděli hrát o něco lépe domácí Vyškov. Už ve 4. minutě se domácí dostali do gólovky, ale míč za brankovou čárou nepustil poslední obránce. V 19. minutě se Přerovský dostal za obranu, ale sám před brankářem zazmatkoval a minul bránu. Ve 33. minutě se ocitli hosté ve stoprocentní tutovce, ovšem Mančík trestuhodně přestřelil. A v 35. minutě jsme se konečně dočkali gólu, když si na rohový kop nejvýš vyskočil Jan Krejčí a poslal Vyškov do vedení.

45

45
    Studený chtěl ještě v protiútoku posunout míč na volného Bennetta, ale poslední obránce skvělým zákrokem míč odkopl.

45
    Rapouch pěkným zákrokem nepustil dál Hruboše. Hosté mají autové vhazování.

44
    Poté nacentroval do vápna Nevařil, ale obrana si s tím poradila. Následná rána hostů šla hodně vedle brány Klimeše.

43
    Hosté budou mít autové vhazování na pravé straně.

42
    Roh byl rozehrán před vápno na Koudelku, ale jeho následná rána šla hodně vedle levé tyče.

41
    Roh vyhlavičkoval pryč David a následuje další rohový kop domácího Vyškovu.

41
    Bennett krásnou ranou prověřil Červinku a ten vyráží na rohový kop.

40
    Matocha nyní skvěle zasáhl ve vlastním vápně a odkopl míč.

39
    Koudelka šel s míčem okolo vápna tak dlouho, až mu následná střela sjela z kopačky a hostující obrana míč vykopla do bezpečí.

38
    Bennett hledal ve vápně Koudelku, ale obránce skvěle zasáhl.

37
    Po menší šanci hostů jsou u míče opět domácí.

36
    A domácí tlačí dál, ovšem nyní rána domácího hráče minula soupeřovu branku.
    35. KREJČÍ - 1:0

35
    A je to gól! JAN KREJČÍ si vyskočil na centr z rohového kopu nejvýš a hlavičkou posílá Vyškov do vedení!

34
    Koudelka vybojoval rohový kop.
    33. Mančík ve stoprocentní situaci přestřelil bránu.

33
    Hruboš krásně našel ve vápna Mančíka, ale ten ve stoprocentní šanci trestuhodně přestřelil bránu!

32
    Filip Hruboš utekl po pravé straně, ale jeho následná rána skončila vedle levé tyče.

31
    Brankář Červinka přečetl hru a došel si pro dlouhou přihrávku domácího Vyškova.

30
    Hostující obránce to měl proti Jeřábkovi hodně težké, ale nakonec udržel míč a odkopl ho.

29
    Šálek byl poslední kdo se dotkl míče, než utekl do zámezí a domácí mají aut.

28
    Po pěkné přihrávce se na hranici vápna dostal ke střele domácí Louis Bennett, ale stojící noha mu lehce podjela a zamířil tak hodně vedle brány Červinky.

27
    Kapitán Jeřábek už nestihl míč na hrací ploše a Uherský Brod má autové vhazování.

26
    Pro dlouhou přihrávku domácích si došel brankář Červinka. Následně se hosté řítili po pravé straně, ale s přihrávkou do vápna si Vyškovská obrana poradila a odehrála míč do zámezí.

25
    Richard trochu tvrději získal míč, ale píšťalka rozhodčího se neozvala. Následně, ale skvělým zákrokem mu míč odebral Krejčí.

24
    Domácí poslední minuty dominují na hřišti, ale branka stále nepadla.

23
    Hostující brankář měl velké problémy s centrem Vyškova a pouze ho vyboxoval za sebe, kde čekal na míč Matocha, ovšem jeho rána šla pouze do blokujícího obránce.

22
    Koudelka dohrál Vrágu a pro hosty to bylo vysvobození, jelikož hostující obránce nevěděl co s míčem a byl otočený čelem ke své bráně.

22
    Míč sice letěl do vápna, ale tam se domácí dopustili útočného faulu a rozhodčí píská.

21
    Po chvíli se ale hosté dopustili faulu a Studený bude rozehrávat přímý kop přibližně z pětatřiceti metrů.

21
    Roh byl přetažený na Přerovského, ale ránu mu sklouzla z kopačky a hostující obrana míč vykopla.

20
    S centrem, který přiletěl z levé strany si hosté poradili a odkopli míč do zámezí. Následuje rohový kop pro Vyškov.

19
    Daniel Přerovský se ocitl v tutovce, když dostal nádhernou přihrávku za obranu, ale v jasné příležitosti minul hostující bránu!

18
    Krásný a nadýchaný centr si ve vápně nezpracoval domácí hráč a připravil se tak o možnost ohrozit hostující bránu z dobré pozice.

18
    S centrem do vápna si domácí poradili.

18
    Tentokrát domácí poslali k zemi Šálka a píská se faul.

17
    Pas na Přerovského byl moc dlouhý a končí za bránou Červinky.

17
    Bronislav Šálek zfauloval protihráče ve středu hřiště a píská se faul.

16
    Michalec skvěle zabránil Němečkovi pokračovat dál v jeho cestě.

15
    Střela domácího hráče skončila pouze vedle brány Červinky.

14
    Skvěle vyběhl domácí brankář před rozebíhajícím se Michalecem.

13
    Míč rozehrál Šálek, který našel ve vápně Dolinu, ale jeho střela neměla razanci a skončila v rukou Klimeše.

12
    Faul domácího hráče a Uherský Brod bude mít přímý kop přibližně z třiceti metrů.

11
    A další centr hostů do vápna, ale opět byl dříve u míče domácí obránce a odkopl ho.

10
    S centrem hostů měl domácí brankář Jakub Klimše velké problémy, když míč nevyboxoval nejlíp, ovšem naštěstí pro Vyškov míč odkopla domácí obrana.

9
    Domácí to opět zkouší po pravé straně, ale obrana Uherského Brodu je tentokrát do ničeho nepustila.

8
    Koudelka nacentroval do vápna, ovšem ke střele se Vyškov nedostal.

7
    Tentokrát ofsajd na druhé straně u domácích.

6
    Jan Michalec se ocitl v ofsajdové pasti.

5
    Z následného rohu se nic nestalo a u míče je Uherský Brod.
    4. Obránce hostů zabránil jistému gólu skvělým zákrokem.

4
    Domácí se dostali do zakončení, ovšem cestu míče do brány zabránil na poslední chvíli hostující obránce!

3
    Hruboš se ocitl v pěkné šanci ovšem minul bránu Klimeše.

2
    Domácí to zkoušeli po pravé straně, ovšem míč jim utekl do zámezí a o odkop od brány se se postará Červinka.

1

MFK Vyškov: Klimeš – Rapouch, Němeček, Krejčí, Studený – Bennett, Přerovský, Matocha, Lahodný, Jeřábek (C) – Koudelka
    Náhradníci: Kollár – Hodinář, Novotný, Božović

ČSK Uherský Brod: Červinka – Holík, Vrága, Nevařil – David, Šálek (C), Mančík, Sklenář – Hruboš, Dolina, Michalec
    Náhradníci: Kohoutek – Pavelka, Gettler, Pochylý

Rozhodčí: Alex Denev – Ivo Nováček, Dalibor Černý.

ČSK Uherský Brod:

Uherský Brod minulý rok postoupil z Divize, když skončil na druhém místě. Letos se zatím nachází na desátém místě s patnácti body. V posledním utkání přivítal na své půdě Mohelnice. Ve 38. minutě se trefil domácí Sklenář a v 63. minutě přidal druhý gól Uherského Brodu Dolina. Poté už žádná branka nepadla a Uherský Brod doma vyhrál 2:0. Nejlepším střelcem je se čtyřmi přesnými zásahy Michal Vraga. Hlavním trenérem je Martin Onda.

MFK Vyškov:

Vyškov se v minulé sezóně umístil na devátém místě. Letos se zatím nachází na čtvrtém místě s třiadvaceti body. V českém poháru přivítal na domácí půdě Jihlavu, ale po prohře 1:4 se může soustředit pouze na MSFL. V posledním utkání zavítal na půdu Hulína. Tam se až v 69. minutě prosadil domácí Ondřejka, ovšem v 87. minutě srovnal z penalty Studený, ale o minutu později vrátil zpátky na domácí stranu Hulína vedení Minář. Po tomto gólu se už výsledek nezměnil a Hulín vyhrál 2:1. Nejlepším střelcem je s pěti góly Lukáš Motal. Hlavním trenérem je Jan Trousil.

Ve 13. kole MSFL se proti sobě utkají týmy MFK Vyškov a ČSK Uherský Brod. Tyto týmy se spolu naposledy utkaly před čtyřmi roky. Hrát se bude na Stadionu Za parkem ve Vyškově. Tento stánek nabídne kapacitu pro 2 800 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Alex Denev, jeho asistenti budou Ivo Nováček a Dalibor Černý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.