Líšeň – Rýmařov 2:1 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Petřkovice – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Uh. Brod 4:0 (kon.) | Hodonín – Hlučín 1:2 (kon.)
FK Hodonín
1:2 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 28.10.2017, 14:30 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty!

88
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Holešinský.

81
    Hlučín právě vstřelil branku!
    To je hodně smolné pro Hodonín, který byl v posledních minutách aktivnější. Málek postupoval po lajně a nahrál na střed DOMINIKU KRAUTOVI, který nadvakrát překonal Lupače – 1:2.

80
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Žižka, přichází Fojtík.

79
    Polách šel úplně sám z boku k bráně a nahrál před bránu, kde se míč odrazil od hráče Hlučína těsně vedle branky.

76
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Ságner.

73
    Žlutou kartu dostává Fojtík (FK Hodonín).

67
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Michna, přichází Fojtík.

66
    Žlutou kartu dostává Štefek (FC Hlučín).

64
    Hodonín právě vstřelil branku!
    A máme tu vyrovnání! Dovhanyuk dostal přihrávku k lajně, odkud poslal centr před branku, kde si míč zpracoval Polách a nabil ONDŘEJI PADĚROVI, který svou střelou k tyči Kodešovi nedal šanci k zasáhnutí – 1:1.

58
    Žlutou kartu dostává Michna (FK Hodonín).

52
    A málem bylo vyrovnáno! Polách rozehrával rohový kop, na který si naběhl Josef Hesek, jehož hlavičku vytěsnil mimo branku Kodeš.

50
    Krátce po začátku druhého poločasu se hostující celek dostal do vedení! Dostál nahrál po křídle DOMINIKU KRAUTOVI, který si s nabídnutou příležitostí poradil skvěle – 0:1.

43
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází zraněný Mac, přichází Massaniec.

27
    Velká šance Hodonína! Radek Sasín se dostal na kraj vápna a vypálil po zemi kolem gólmana a jeho střela proletěla těsně vedle tyčky.

12
    Žižka dostal míč k lajně a stříleně odcentroval před bránu, kde Lupač vyrazil jen před sebe, kde byl nepokrytý Krejčí. Jeho střelu po zemi stihl gólman vyrazit do bezpečí.

2
    A hnedka ve 2. minutě jsme viděli velkou šanci. Žák dostal míč na hranici vápna a nahrál Dovhanyukovi, který velkou šancí pohrdl.

Kryštof Škodák

Branky: 64. Paděra – 50. Kraut, 81. Kraut

Karty:   58. Michna (HOD), 73. Fojtík (HOD) – 66. Štefek (HLU)

FK Hodonín: Lupač – Novotný, Dekleva, Hesek, Vinkler, Paděra, Michna (67. Fojtík), Polách "C", Sasín, Žák, Dovhanyuk (88. Holešinský).
    Náhradníci: Petráš – Čurgali, Holešinský, Kyselka, Fojtík, Tulaydan.

FC Hlučín: Kodeš – Heiník, Žižka "C" (80. Fojtík), Málek, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí (76. Ságner), Mac (43. Massaniec), Štefek, Kraut.
    Náhradníci: Kolenko – Massaniec, Fojtík, Ságner, Jančík.

Rozhodčí: Macrineanu Jiří – Sedláček Tomáš, Buček Vítězslav. Delegát FAČR: Boček Vladimír.