Líšeň – Rýmařov 2:1 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Petřkovice – Uničov 0:2 (kon.)
Vyškov – Uh. Brod 4:0 (kon.) | Hodonín – Hlučín 1:2 (kon.)
FK Hodonín
1:2 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 28.10.2017, 14:30 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

S konstatováním, že dnes vyhrál tým FC Hlučín se s vámi loučím, přeji všem pěkný zbytek víkendu a zase někdy příště Napočtenou!!!
    Kryštof Škodák (16:37:56)

Dnešní utkání je u konce. Z vítězství se mohou radovat hosté z Hlučína, když vyhráli těsným poměrem 1:2. Díky této výhře půjdou hlučínští v tabulce vzhůru. Naopak to bude u Hodonína, ten bude směřovat dolů. Za hosty se dnes 2x trefil útočník Dominik Kraut a za domácí si jednu branku připsal čerstvý vítěz MS v malé kopané Ondřej Paděra.

90+2

90+1
    Hostující útočník Dominik Kraut nyní pohrdl hat-tricku, když netrefil úplně prázdnou bránu

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty!

89
    Hostující hráči už se jen snaží zdržovat a zdá se, že už máme po fotbalu.

88
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Holešinský.

86
    Hodonínští hráči mají ještě 4 minuty základního času. Podaří se jim ještě pohnou s výsledkem nebo si body odvezou hosté?

84
    Dnešní utkání sleduje 160 platících diváků.

81
    Hlučín právě vstřelil branku!
    To je hodně smolné pro Hodonín, který byl v posledních minutách aktivnější. Málek postupoval po lajně a nahrál na střed DOMINIKU KRAUTOVI, který nadvakrát překonal Lupače – 1:2.

80
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Žižka, přichází Fojtík.

79
    Polách šel úplně sám z boku k bráně a nahrál před bránu, kde se míč odrazil od hráče Hlučína těsně vedle branky.

77
    Po dalším rohu Hodonína se ke střele dostal Paděra. Jeho střela skončila vedle.

76
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Ságner.

73
    Žlutou kartu dostává Fojtík (FK Hodonín).

70
    Kristian Hudeczek zůstal ležet na hřišti. Nyní už se zvedá a odchází za čáru. Za chvíli se připojí opět ke hře.

69
    Domácí borci trochu ožili. Nyní se k centru dostal aktivní Žák a k hlavičce Fojtík(vedle).

67
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Michna, přichází Fojtík.

Kryštof Škodák

Branky: 64. Paděra – 50. Kraut, 81. Kraut

Karty:   58. Michna (HOD), 73. Fojtík (HOD) – 66. Štefek (HLU)

FK Hodonín: Lupač – Novotný, Dekleva, Hesek, Vinkler, Paděra, Michna (67. Fojtík), Polách "C", Sasín, Žák, Dovhanyuk (88. Holešinský).
    Náhradníci: Petráš – Čurgali, Holešinský, Kyselka, Fojtík, Tulaydan.

FC Hlučín: Kodeš – Heiník, Žižka "C" (80. Fojtík), Málek, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí (76. Ságner), Mac (43. Massaniec), Štefek, Kraut.
    Náhradníci: Kolenko – Massaniec, Fojtík, Ságner, Jančík.

Rozhodčí: Macrineanu Jiří – Sedláček Tomáš, Buček Vítězslav. Delegát FAČR: Boček Vladimír.