Vltavín – Benátky n/J 2:2 (3:4 po pen.) | Chrudim – Štěchovice 4:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 0:0 (2:3 po pen.)
Králův Dvůr – Jirny 1:1 (4:3 po pen.) | Litoměřicko – Čížová 0:3 (kon.) | Ústí n/O – Nymburk 2:1 (kon.)
Domažlice – Dobrovice 0:3 (kon.)
po penal. (3:4)
Loko Vltavín
2:2 (2:1)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 28.10.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Loko Vltavín: Pávek – Abena, Hodas, Lancz, Pejsa, Podzimek, Schinder, Šípek, Tichý, Uvíra, Valíček.
    Náhradníci: Janda, Machač, Maione, Pozníček, Rousal, Růžička, Vokoun.

SK Benátky nad Jizerou: Levicek – Boček, Hakl, Horák, Jager, Knobloch, Kocourek, Mařík, Synek, Tvrzník, Walter.
    Náhradníci: Hošťálek, Kraus, Michňa, Sudek, Sahini, Šimeček..

1

3
    Domácí tým se vydal do útoku, ale finální přihrávka letěla pouze mimo branku, bude se odkopávat od branky Levička.

5
    Žlutou kartu dostává Mařík (SK Benátky nad Jizerou).

6
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Po faulu Maříka měl domácí tým výhodu přímého kopu. Míč si převzal ONDŘEJ ŠÍPEK a svou střelu umístil přesně do pravé šibenice. Brankář Leviček se za ránou pouze ohlédl.
    6. ŠÍPEK - 1:0

9
    Hráči Benátek se sice dostali do rychlého protiútoku, ale míč ztoskotal na nepřesné přihrávce Synka a končí mimo hřiště. Brankář Pávek se ujme odkopu od své branky.

11
    DOmácí budou mít výhodu rohového kopu.

13
    Benátky právě vstřelily branku!
    Domácí tým si získal územní převahu,ale jeden z obránců udělal fatalní chybu a JAN BOČEK se běžel naprosto osamoceny na brankáře Pávka. Až pár centimetrů od branky zvolil střelu. Všiml si, že brankář vyběhla šikovně ho přeloboval.
    13. BOBEŘEK - 1:1

16
    Žlutou kartu dostává Tichý (Loko Vltavín).

17
    Hostující celek bude zahrávat standartní situaci. Následný centr skončil pouze v rukavicích brankáře Pávka.

20
    Benátky se dostaly do útoku, ale ohrožení branky z toho nakonec nebylo. Po nepřesné střele se bude opět odkopávat od branky.

22
    Hráči Vltavína kombinují u své branky a snaží se přihrávkama přejít až k pokutovému území soupeře.

24
    Petr Pejsa napřáhl z velké vzdálenosti. Rána mu ovšem vůbec nesedla a končí mimo tři tyče.

27
    Obránci Benátky si vyměňují příhravky u své branky a snaží se trpělivě kombinovat.

28
    Autové vhazování pro hostující hráče. Dlouhý aut sice dopadl na hlavičku Ondřeje Waltera, ale jeho hlavička neohrozila hřiště.

30
    František Hakl si převzal míč a vyslal centr na nabíhajícího Synka. Ten ovšem přihrávku neočekával a míč nedokázal zpracovat.

32
    Jan Boček se dostal do vápna, ale jeho nestačil na několik bránicích hráčů a spadl. Rozhodčí zůstal v klidu a hra pokračuje.

35
    Hráči Vltavínu budou zahrávat standartní situaci. Následný centr přeletěl všechny spoluhráče a končí za brankou.

38
    Ondřej Šípek vyslal centr do vápna, ale přihrávka mu vůbec nesedla a končí v náruči brankáře Levička.

40
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Schindler, přichází Pozníček.

42
    Domácí tým se snaží o závěrečný tlak. Nastěhoval se před pokutové území soupeře a hledají ideální střeleckou pozici.

44
    Domácí tým se v posledních minutách ujímá vedení. Po trpělivé kombinaci se ke střele v malém vápně dostal VLADIMÍR VALÍČEK. Svou ránu umístil na vzdálenější tyč. Skvělé načasování na branku.
    44. VALÍČEK - 2:1

45+1

46

48
    Po nepřesné kombinaci hostujícího celku se brankář Leviček ujme odkopu od své branky.

50
    Domácí tým vytváří tlak na soupeře a snaží se přímo ohrozit branku. Střela Podzimka skončila mimo tři tyče.

52
    David Podzimek si pokryl míč u své branky a přenechal ho brankáři. Ten ho pod tlakem odkopl na autové vhazování.

54
    Rohový kop pro Vltavín. Centr skončil na hlavičce obránce, který ho posílá daleko ze svého vápna.

57
    Walter to přehnal se snahou a zfauloval jednoho z obránců. Hosté se ujmou volného kopu.

59
    Po nepřesné hostujícího celku se bude odkopávat od branky Pávka.

61
    Rohový kop pro domácí fotbalisty opět končí na hlavičce obránce.

64
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Vokoun.
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Walter, přichází Šimeček.

66
    Standartní situace pro domácí fotbalisty. Následný centr skončil u brankáře, který míč posílá na rohový kop.

67
    Benátky budou mít výhodu přímého kopu pár milimetrů od pokutového území.

69
    Střela Synka skončila pár metrů nad brankou a končí mimo hřiště.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Lancz, přichází Machač.

73
    Žlutou kartu dostává Jager (SK Benátky nad Jizerou).

75
    Benátky se snaží prokombinovat do pokutového území a ohrozit branku soupeře.

78
    Hosté se snaží o závěrečný tlak a ohrozit branku.

80
    Jeden z domácích obránčů byl zfaulovaný a budou rozehrávat volný kop.

83
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Janda.

85
    Uvíra bude vhazovat pozblíž pokutového území brankáře Pávka. Následná hlavička skončila mimo tři tyče.

88
    Standartní situace pro hostující celek. Stanislav Mařík se ujme míče.

90
    Minutu před koncem zápasu máme vyrovnáno. Po centru se k míči dostal BŘETISLAV TVRZNÍK a svou střelou dokázal míč procpat až za záda brankáře. Fanoušci se další branky už nejspís nedočkají.
    90. TVRZNÍK - 2:2

90+1
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Knobloch, přichází Kraus.

90+2
    Žlutou kartu dostává Tvrzník (SK Benátky nad Jizerou).

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Tvrzník (SK Benátky nad Jizerou).

90+2
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Leviček, přichází Michňa.

90+3
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Hošťálek.