Vltavín – Benátky n/J 2:2 (3:4 po pen.) | Chrudim – Štěchovice 4:0 (kon.) | Benešov – Vyšehrad 0:0 (2:3 po pen.)
Králův Dvůr – Jirny 1:1 (4:3 po pen.) | Litoměřicko – Čížová 0:3 (kon.) | Ústí n/O – Nymburk 2:1 (kon.)
Domažlice – Dobrovice 0:3 (kon.)
po penal. (4:3)
FK Králův Dvůr
1:1 (0:1)
SK Viktorie Jirny
Sobota 28.10.2017, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Dobrý den u dalšího kola ČFL. V dnešním zápase změří své síly Králův Dvůr a Jirny.

Domácí jsou momentálně na velmi dobrém pátém místě se skoro vyrovnaným skóre 19:20. Výsledkem je to, že na třetí Vltavín ztrácí tři body a na sedmý Písek mají náskok bodů čtyř. Králův Dvůr navíc válí a je ve velmi dobré formě.

V posledních pěti zápasech si připsal čtyři výhry a pouze jednu prohru. Vyhrál 1:0 nad Nymburkem a Benešově, následně vysoce prohrál s Vyšehradem 1:7, ale poté znova zvítězil nad Benátkami 1:0 a Dobrovicemi 3:2.

Jirny jsou na tom o něco hůře. Po třinácti zápasech jsou až jedenácté a to rozhodně není nic, co by si představovaly. Mají sice kladné skóre 19:16, ale jen 19 bodů. Na šesté místo jim však chybí pouhé tři body a jsou tak velmi blízko hezkému posunu tabulkou.

To by se ale muselo daleko více dařit. Z pěti zápasů totiž Jirny vyhrály jen nad Benátkami 4:1 a nad Litoměřickem 2:1. Naopak Jirny musely skousnout prohru s Převýšovem, Chrudimí i Zápy.

1
    Aktivněji do zápasu vstoupili hosté, kteří drží míč na kopačkách.

2
    Hraje se zatím hodně opatrně. Ani jeden tým do utkání příliš nevlétl.

3
    Dlouhý nákop domácích skončil pouze v zámezí. Odkop od branky.

4
    Hra se přesunula do středu hřiště, zatím je ale ve hře mnoho nepřesností.

5
    Domácí vyrazili do rychlého protiútoku, ovšem ten zastavil ofsajd.

6
    Útočný faul domácích fotbalistů kazí jejich další ofenzivní choutky.

7
    V šanci také hosté, ovšem jejich střela z vápna zamířila hodně nad branku.

8
    Jirny se po volném kopu ze středu hřiště dostaly až k hlavičce z hranice malého vápna. Tu ovšem brankář Krček v pohodě chytil.

9
    Na druhé straně zazlobil Králův Dvůr, ale zakončení šlo nakonec mimo.

10
    Další nepřesnost v rozehrávce domácího týmu a míč je v zámezí.

11
    Volný přímý kop pro Jirny z velmi zajímavé pozice.

12
    Zpoza vápna to zkusili hosté, ovšem ani jejich projektil se mezi tři tyče nevešel.

13
    Centr do vápna domácích našel pouze obránce, který pro jistotu poslal míč na rohový kop.

14
    Vondráček se opřel do odraženého míče, ale poslal jej pouze do pole.

15
    Jirny jsou v této části zápasu jasně aktivnější, k větší šanci to ale nevede.

16
    Útočný faul hostů končí jejich ofenzivní choutky.

17
    Další střela zpoza vápna, ale znova bez úspěchu. Trefila pouze hradbu těl domácích.

18
    Hra je přerušena. Míč skončil v houští za hřištěm a čeká se na další.

19
    Volný přímý kop pro Jirny ze zhruba třiceti metrů.

20
    Velmi krásně zahráno! Střela šla k levé tyči, ale domácí gólman se natáhl a vytěsnil ji na rohový kop.

21
    Z něj se ale nic nestalo a po delší době tak může na ofenzivu myslet Králův Dvůr.

22
    Vše však končí útočný faul a balon tak jde opět na kopačky aktivního hostujícího týmu.

23
    Byla nařízena penalta pro hosty po nepovedeném skluzu ve vápně!

24
    Jirny právě vstřelily branku!
    ALEŠ MELECHOVSKÝ se s ničím nerozpakoval a prudkou střelou poslal míč přímo k tyči! Brankář byl bez šance.

25
    A málem z toho byla další branka. Hosté rozebrali obranu soupeře, ale to zakončení, to se moc nepovedlo a míč tak skončil z hranice malého vápna trestuhodně mimo.

27
    Domácí se konečně po delší době podívali na polovinu soupeře, zatím se jim ale hodně nedaří.

28
    Odměnou jim za to je rohový kop. Ten se snášel do vápna, ke našel domácího hráče, ale ten hlavičkoval těsně mimo.

29
    Nepřesná kombinace skončila v zámezí. Odkop od branky Kafky.

30
    Žlutou kartu dostává Ježdík (FK Králův Dvůr).

32
    Hráč hostů je již ošetřen po stromu, který mu postavil Ježdík a může se pokračovat.

33
    Hra se poměrně vyrovnala. Ani jeden tým ne a ne dostat se do větší šance.

34
    Jirny jsou střelecky hodně aktivní, jen zlomek střel však doputuje až k brankáři.

35
    Faul na středu hřiště přisuzuje míč opět na nohy hostujícího týmu, který zatím na hřišti vévodí.

36
    Králův Dvůr ne a ne přijít na to, jak by měl hrát proti aktivnímu soupeři.

38
    Konečně se do větší šance dostal i domácí tým který poslal dobrý míč do vápna, ale následná rybička poslala balon těsně mimo.

39
    Jirny jsou opět zpět v útoku a snaží se něco vymyslet ještě před koncem poločasu.

40
    Střela zpoza vápna ovšem skončila pouze těsně vedle pravé tyče.

41
    Hosté pokračují v aktivitě a jsou opět nastěhování před brankou Krčka.

42
    Králův Dvůr zakončoval z protiútoku, ale zamířil těsně vedle.

43
    Zdá se, že první poločas již branku nenabídne. Jirny jsou sice aktivní, ale soupeř se dostal k míči a odkopává jej do bezpečí.

45
    Hraje se na středu hřiště, ani jeden tým už se nikam nežene.

45

Máme za sebou první poločas utkání, ve kterém jsou jasně aktivnější Jirny, ale ne a ne proměnit své šance. Měly ovšem k dispozici penaltu a tu proměnit dokázaly. Pokud se domácí ve druhém poločase hodně nezlepší, šance na body moc velká nebude. Ten začne zhruba v 11:37.

46

46
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Pokorný, přichází Škorvánek.

47
    Domácí začali druhý poločas aktivně, ale trochu to přehnali a dopustili se útočného faulu.

48
    No a tentokráte ofsajd. Na hře Králova Dvoru je však patrná vyšší aktivita.

49
    Střela domácích zamířila mimo. S takovým výkonem by ale mohli pomýšlet na bodový zisk z dnešního utkání. Uvidíme, jak to bude pokračovat.

50
    Zatím jen další nepřesností, které hodně shazují jejich hru. Míč v zámezí.

51
    A opět. Kafku tak čeká již několikátý odkop od branky za posledních pár minut.

52
    Jirny se snad poprvé ve druhém poločasu podívaly na polovinu soupeře, ovšem dlouho na ní nezůstaly.

53
    Centr domácích propadl až na zadní tyč, ale tam zvládl klíčový souboj obránce a je z toho tedy opět pouze odkop od branky.

54
    Hostům se podařilo srovnat hru a usadit se na druhé polovině hřiště.

55
    Na druhé straně rychlý útok domácích, ale znova pouze odkop od branky soupeře.

57
    Hra se poměrně uklidnila. Tlak domácích je ten tam a Jirny dokáží častěji držet míč.

58
    Volný přímý kop pro Králův Dvůr od pravé lajny.

58
    Melechovský (JIR) navíc vidí za skluz žlutou kartu.

59
    Centr do vápna propadl na zadní tyč, ale domácí jej do branky neprotlačili.

60
    Teď už to bylo zajímavější, brankář byl ale včas na zemi a střelu z hranice vápna vyrazil.

61
    Volný kop na druhé straně i pro Jirny.

62
    Krček vše vyřešil a dokázal ukrýt míč v rukavicích dříve, než skončil na rohovém kopu.

63
    Jirny jsou na míči a kouskují tlak soupeře. Odměnou je další volný přímý kop.

64
    Nakonec hosté vybojovali rohový kop, ten se sice snesl do vápna, avšak nikoho nenašel a Králův Dvůr se ubránil.

65
    Hosté se dostali ke střele zpoza vápna, kterou však Krček bez větších obtíží schoval v náručí.

66
    Na druhé straně už jsou opět domácí. Podaří se jim vyrovnat?

67
    Vše končí nepřesným centrem. Domácímu týmu se prostě nedaří.

68
    A ofsajd. Králův Dvůr ne a ne přijít s nějakým kloudným nápadem, jenž by ohrozil bránu soupeře.

69
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen dočkali! Dlouhý míč našel za obranou MARTINA KRAUSE a ten svůj nájezd zakončil střelou k tyči branky a nedal tak brankáři nejmenší šanci zasáhnout. Máme tedy srovnáno.
    69. KRAUS - 1:1

71
    Hosté se okamžitě tlačí do protiútoku, ovšem střela zpoza vápna z voleje těsně přeletěla břevno!

72
    Faul na polovině hřiště, míč pro Jirny.

73
    Na hřišti ještě probíhá ošetřování. Hra je tak na okamžik přerušena.

74
    Už se pokračuje a po zblokovaném centru čeká hostující tým rohový kop.

75
    Z něj ale žádné ohrožení branky nepřišlo a stále platí nerozhodný stav.

76
    Hosté jsou opět aktivnějším týmem. Jejich pasivita ve druhém poločase by je ale nakonec mohla hodně mrzet.

77
    Rohový kop pro hostující tým.

78
    Jeden z hráčů se ale nejspíše přiznal k teči a je z toho tedy nakonec odkop od branky.

79
    Králův Dvůr se dostával do zajímavého protiútoku, ovšem centr, jenž přišel, se moc nepovedl.

80
    Ve vápně domácích upadl soupeř, ale rozhodčí zůstal klidný a druhou penaltu nenařídil.

81
    Domácí to zkusili zpoza vápna, avšak míč zamířil mimo. Zdá se, že dnes se budou body rozdělovat až na penalty.

82
    Domácí si hlasitě přejí penaltu, ale i v tomto případě rozhodčí zůstal v klidu. A to i přes to, že skluz obránce vypadal dosti nebezpečně.

83
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vandas, přichází Stockner.

84
    Jirny kombinují s míčem a snaží se překvapit obranu soupeře.

85
    Nakonec z toho byl pouze zblokovaný centr a odkopnutý míč.

86
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Dochtor.

87
    Jirny tlačí, dostaly se k další střele, ale tu zblokoval obránce.

88
    Hlavička domácích propadla na zadní tyč, ale tam se k míči nikdo nedostal a rozuzlení zápasu tedy nepřišlo.

89
    Na druhé straně neuspěl centr hostů a zdá se, že se dnes dočkáme penalt.

90
    Útočný faul domácích končí jejich ofenzivní choutky, volný kop pro soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty. S míčem na kopačkách začínají domácí.

90+2
    Střela zpoza vápna zamířila mimo. Ani tohle domácím neprojde.

90+3
    Ještě nějaké požďuchování na polovině, ale to už nejspíše bude vše.