Heracles – Venlo 3:0 (kon.) | Kerkrade – Feyenoord 1:1 (kon.) | Willem II – Ajax 1:3 (kon.)
Zwolle – Den Haag 2:0 (kon.)
PEC Zwolle
2:0 (2:0)
HFC ADO Den Haag
Sobota 28.10.2017, 20:45 • IJsseldelta Stadion (Zwolle) • Nizozemská Eredivisie • 10. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (22:38:30)

Druhý poločas nám nenabídl nijak zvláště atraktivní podívanou. První poločas byl rozhodně tím lepším co šlo lze vidět.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 9:7. Fauly: 12:17.

A máme tu konec! Ve druhém poločase jsme branku již neviděli. Nutno říct, že ani nějaká extrémní šance nebyla, která by zaváněla potenciální brankou.

90+3

90+3
    Dlouhý míč na levé straně a Robert Zwinkels se bude chystat k odkopu míče od své branky.

90+2
    Domácí s míčem na svých kopačkách a Den Haag již ví, že dnes si zapíše porážku.

90+1
    Postup domácího celku je zastaven těsně před šestnáctkou.

90
    Ještě se budou hrát tři minuty navíc...

89
    Centr z pravé strany v pohodě chytá Boer a ten ihned rozehrává na své spoluhráče k zahájení protiútoku.

88
    Míč je nečekaně zase na půlce a vypadá to, že se již nic zásadního nestane, neboť stále sledujeme spíše nudnější podívanou.

87
    Střela hostujícího hráče ze střední vzdálenosti skončila mimo tři tyče.

86
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Erik Israelsson.

84
    Na druhé straně nedovolené zastavuje Thomase Falkenburg a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

83
    Faul před brankou domácích na hostujícího hráče, ale rozhodčí píšťalka je němá.

82
    Následně se dostali k pokusu o centr do šestnáctky, nakonec míč sbírají domácí hráči a vůbec svému soupeři nedávají prostor k jakémkoliv ohrožení jejich branky.

81
    Rozdíl prvního a druhého poločasu je markantní. Momentálně probíhá kombinace Haagu na půlce hřiště.

80
    Snaha získat míč v pokutovém území, nakonec přichází centr k pravé tyči, kde jej sbírá domácí obránce.