Vegas – Colorado 7:0 (kon.) | New Jersey – Ottawa 5:4 (2:1 po s.n.) | Columbus – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Carolina – St. Louis 1:2 (kon.) | Chicago – Nashville 1:2 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.)
Buffalo – San Jose 2:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Winnipeg Jets
Sobota 28.10.2017, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:02:37)

Trestné minuty: 12:8

Utkání je u konce a i když to dlouho nevypadalo, nakonec se z výhry raduje domácí Columbus. Ten v nastavení nejprve přečkal horkou chvíli, když Wheeler nedokázal zblízka překonat Bobrovského a nakonec sám udeřil. Po krátkém závaru se trefil Josh Anderson a zařídil tak pro svůj tým druhý bod.

62:38 Josh ANDERSON - 2:1

62:38
    Columbus právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Domácí se usadili v pásmu, Mason nejprve zlikvidoval dva útočné výpady, ale poté si zpoza branky vyjel JOSH ANDERSON a zamířil přesně k tyčce. Kus práce odvedl před brankou clonící Dubinsky, gólman Winnipegu toho moc neviděl. Bez asistence.
    62:02 Wheeler nedokázal zblízka překonat gólmana domácích

62:02
    Wheeler měl na holi druhý bod pro hosty, stál sám před Bobrovským, ten jej ale vychytal bleskurychlou lapačkou!

61:48
    Wheeler se sice kličkami zvládl uvolnit, ale zároveň se dostal z úhlu.

61:14
    Rozhodnout mohl Panarin, nevyužil však dobré pozice pro střelu a mířil příliš vysoko.

60:20
    Winnipeg se hned po začátku usadil v útočném pásmu a snaží se o střelecké vyjádření.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 35:28
    Zásahy brankářů: 27:34
    Vyhraná vhazování: 28:33
    Hity: 21:15

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo. Ve třetí třetině vrhli domácí vše do útoku, ale dlouho se jim nedařilo překonat obranný val Winnipegu. Ten padl až v 51. minutě, kdy se po Jonesově nahození trefil z mezikruží Cam Atkinson a jelikož to byl poslední gól, rozhodl tak o prodloužení.