Opava – Val. Meziříčí 4:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 5:4 (po pr.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Kolín – David Servis 2:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:4 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 5:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.) | Děčín – Bílina 2:0 (kon.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 5:0 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 3:5 (kon.) | Kobra – Letňany 8:7 (1:0 po s.n.)
Jablonec n/N – Most 6:4 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 28.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 11. kolo

57:19
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Filip Beneš – 5 min. + osobní trest do konce utkání, sekání).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Tomáš Hačecký – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Petr Krutiš – 2 min., hrubost).

57:05
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jiří Vašíček – 2 min., sekání).

56:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Michal Semrád – 5 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Filip Matějka – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

54:24
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Niklavs Balgalvis – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Marek Lupač – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).

51:24
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    ROMAN ČERMÁK vypálil a Novákovi puk propadl do branky. Asistence: Roman Mikeš, Daniel Kabelka.

51:02
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo přečísli domácí a na levém kruhu zůstal osamocený JAN MILFAJT, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou branku.Asistence: Luboš Voříšek.

50:20
    MIROSLAV TŘETINA dostal nabídku před branku a zadovkou posla touš k tyči. Asistence: Lukáš Endál, Patrik Přidal.

45:02
    Nahození od modré čáry tečoval před brankou do sítě PATRIK PŘIDAL. Asistence: Tomáš Semrád.

44:47
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Roman Čermák – 2 min., vysoká hůl).

34:21
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Roman Mikeš – 2 min., držení hole).

33:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Petr Kuchta – 2 min., hákování).

32:12
    Hosté využili přesilovku. Vyhození domácích zachytil MIROSLAV TŘETINA a bekhendovým blafákem poslal puk do sítě. asistence: Patrik Přidal.

30:19
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Daniel Kabelka – 2 min., nedovolené bránění).

29:01
    Krutiš zprava do tyče.

24:22
    Přihrávka zpoza branky se od bruslí hráčů odrazila k volnému PETRU KRUTIŠOVI, který zasunul touš do prázdné části klece. Asistence: Filip Matějka

18:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kryštof Kulhánek – 2 min., krosček).

18:10
    Horký položil brankáře, ale puk do branky neprotlačil.

17:36
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Miroslav Třetina – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

11:08
    Domácím hráčům přeskočil za brankou puk hokejku, a přihrávku zpoza branky zužitkoval LUKÁŠ ENDÁL. Asistence: Patrik Přidal.

08:00
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Petr Krutiš – 2 min., hákování).

05:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Petr Kuchta – 2 min., podražení).

03:53
    Střelu útočníka z mezikruží Brož vyrazil, ale na dorážku LUBOŠE VOŘÍŠKA už nestačil. ASISTENCE: Jan Milfait.

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 25. Krutiš (Matějka), 52. Čermák (Mikeš, Kabelka) – 4. Voříšek (Milfait) (TS), 12. Endál (Přidal), 33. Třetina (Přidal), 46. Přidal (Semrád), 51. Třetina (Endál, Přidal), 52. Milfajt (Voříšek)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Brož (Čáp) – Čermák,Kabelka, Sobotka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Wasserbauer, Pucher ml. – Pucher st., Mikeš, Horký, Rytnauer, Matějka, Krutiš, Lupač,Hačecký,J. Bulín, Juráň, P. Bulín.
    Trenér: Augustin Žák

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis, M. Semrád – Přidal,Třetina, Endál,Voříšek, Milfait, Michálek, Kozlík, Beneš,Kuchta,Ludvík.
    Trenér: Václav Adam

Rozhodčí: Radim Slavka – Martin Klouda, Bc. Jiří Roupec