Ostrava – Otrokovice 3:2 (po pr.) | Znojmo – Česká Lípa 7:6 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 13:4 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 28.10.2017, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 10. kolo

Z tohoto utkání je to ode mě vše, hezký zbytek večera a u dalších přenosů na shledanou. (18:53:54)

64:44 Šimon KUCZERA - 3:2

64:44
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se domácím vyplatilo odvolání brankáře a následná "přesilovka"! Filip Čonka-Skyba vystřelil z poloviny hřiště a jeho střela skončila u nohou hostujícího obránce a u něj stál připravený ŠIMON KUCZERA, který se skvělou střelou z bekhendu prosazuje a rozhoduje tak dnešní utkání! Asistence: Filip Čonka-Skyba.

64:33
    Ostrava hraje skoro celé prodloužení přesilovku, ale do vyložené šance se nedostala.

64:00
    Domácí hráči jsou opět bez brankáře a kombinují.

63:25
    Hosté získali míček a kombinují.

62:39
    Otrokovičtí se pokoušeli trefit prázdnou branku přes celé hřiště, ale jejich pokus skončil těsně vedle pravé tyče!

61:58
    Dominik Eichner mohl rozhodnout dnešní utkání, ale míček v před brankovém prostoru netrefil ideálně a přestřelil branku.

61:10
    Ostrava i v prodloužení hraje bez brankáře a kombinuje tak ve čtyrech proti třem!

60:33
    Domácí hráči drží míček a kombinují při hře tři na tři.

60:01

Máme za sebou základní hrací dobu a dnešní zápas není u konce! Otrokovice v dnešním utkání dvakrát vedli, ale na první branku z první třetiny dokázali domácí odpovědět hned v úvodu třetí části. O pár minut později proměnili Otrokovice trestné střílení a znovu se ujali vedení, které jim vydrželo až do poslední minuty utkání! 55 sekund před koncem se totiž z dorážky prosadil Dominik Eichner a poslal tak dnešní utkání do prodloužení!

60:00
    59:05 Dominik EICHNER - 2:2

59:05
    Domácím se přece jen daří při power play vyrovnat! Kuczera vypálil od levého mantinelu a jeho střelu vyrazil hostující brankář pouze před sebe, kde stál DOMINIK EICHNER, který z dorážky trefil míček pod břevno a vyrovnal tak stav utkání na 2:2! Asistence: Šimon Kuczera.

58:28
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:13
    Oddechový čas pro domácí.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 43. Miške (Klimscha), 60. Eichner (Kuczera), 65. Kuczera (Čonka-Skyba) – 6. Ťopek (Kostka), 46. Mich. Nagy (TS)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Kuczera, Zbořil – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Daniš, Sládek – Mendrek, Miške, Křiva – Moravčík, Čonka-Skyba.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Jurčík, Zapletal – Koníček, Pešat, Kittel – Vykopal, Petřík, Čevela.

Rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej