Ostrava – Otrokovice 3:2 (po pr.) | Znojmo – Česká Lípa 7:6 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 13:4 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7:6 (3:2, 1:1, 2:3 - 1:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 28.10.2017, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:01:32)

Sledovali jsme velice atraktivní utkání, které končí výhrou Znojma nad Českou Lípou 7:6 po prodloužení, když dal v 63. minutě vítěznou branku Martin Šindelář. Viděli jsme spoustu gólu a také spoustu obratů.

62:03 Martin ŠINDELÁŘ - 7:6

62:03
    Znojmo právě vstřelilo branku! Českolipským se hra bez gólmana vymstila! MARTIN ŠINDELÁŘ zachytil jednu z hostujících přihrávek a z vlastní poloviny neomylně zacílil do prázdné branky! Bez asistence.

57:37
    Znojmo právě vstřelilo branku! JAN NOVÁK vyrovnává utkání, které se přelévá z jedné strany na druhou. Asistenci si připisuje Martin Šindelář.

Ondřej Klos

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Číhal (Novák), 5. Číhal (Šindelář), 15. Sláma (Fridrich), 23. Palát (Fridrich), 53. Krejčíř (Procházka), 58. Novák (Šindelář), 63. Šindelář – 8. Dzierža (Mlejnek), 10. Spilka (Vnuk), 32. Ekl (Legner), 41. Spilka (Jansa), 45. Dzierža (Legner), 45. Spilka

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl – Procházka – Salava, Palát, Horák – Číhal, Procházka, Sláma – Novák, Fridrich, Kučera – Juříček, Pánek, Virgl – Martínek, Daberger, Kuchanič – Šindelář, Pechura, Krejčíř.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Dzierža, Vnuk, Kadlec, Slaný, Legner – Böhme, Mlejnek, Novák – Spilka, Vondráček, Karel – Hřebřina, Jansa, Pastor – Kněžour, Jirsa, Štěrba – Ekl.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula