Bohemians – Liberec 7:3 (kon.) | Panthers – Olomouc 3:2 (kon.) | Jičín – Židenice 3:2 (kon.)
Ostrava – Ne 1:6 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
Ne
Sobota 28.10.2017, 20:00 • ČPP Aréna Ostrava • Extraliga žen • 9. kolo

59:48
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Markéta Vrlíková – 2 minuty, nadzvedání hokejky).

59:31
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je NIKOLA HERMANNOVÁ, která získala míček na polovině a ihned pálila do prázdné branky. Bez asistence.

55:47
    LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ střelou do prázdné branky kompletuje hattrick! Asistence: Tereza Hanzlíková.

55:28
    Domácí to zkoušejí v šesti!

54:10
    Domácí hráčky vstřelily branku, ale rozhodčí okamžitě rozpažil, protože branka byla dosažena vysokou holí!

47:24
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Nela Kapcová – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Martina Kleinová – 2 minuty, Hrubost).

42:59
    Další nahrávka zpoza branky od Hanzlíkové a před brankou tentokrát zakončovala LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ. Asistence: Tereza Hanzlíková.

41:02
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Režnarová nahodila na branku a míček se od brankářky odrazil do míst, kde byla KRISTÍNA HUDÁKOVÁ, která pohotovou dorážkou snižuje na 1:3! Asistence: Markéta Režnarová.

35:12
    Autorem branky je IVETA HYRŠLOVÁ, která za pomocí bránící hráčky dostala míček do branky. Asistence: Tereza Hanzlíková.

33:04
    Iveta Hyršlová zpoza branky nahrála přesně na čepel LUCII KOŠTURIÁKOVÉ, která neměla problém poslat míček do branky. Asistence: Iveta Hyršlová.

30:58
    Střela z pravé strany skončila na tyči hostující branky!

29:42
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Denisa Billá – 2 minuty, Držení).

18:11
    ADÉLA POLÍVKOVÁ dostala nahrávku na polovině hřiště, doběhla až před branku a střelou do pravé šibenice posílá svůj tým do vedení! Asistence: Martina Kleinová.

01:48
    Lucie Pilíková si doběhla s míčkem až před branku a ve skvělé pozici přestřelila! První velká šance utkání!

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 42. K. Hudáková (Režnarová) – 19. Polívková (Kleinová), 34. Košturiáková (Hyršlová), 36. Hyršlová (Hanzlíková), 43. Košturiáková (Hanzlíková), 56. Košturiáková (Hanzlíková), 60. Hermannová

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lišková (Dupčáková, Tomšová) – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Šromotová – Režnarová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
    Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Zabavská, Polívková, Hanzlíková.

Rozhodčí: Knap Jan, Kněžík Martin