Sevilla – Leganés 2:1 (kon.) | Getafe – Real Sociedad 2:1 (kon.) | Girona – Real Madrid 2:1 (kon.)
Eibar – Levante 2:2 (kon.) | Malaga – Celta Vigo 2:1 (kon.)
Girona FC
2:1 (0:1)
Real Madrid
Neděle 29.10.2017, 16:15 • Estadi Municipal de Montilivi, Girona • Španělská LaLiga • 10. kolo

To je pro dnešek z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:10:13)

Utkání sledovalo 13 382 diváků.

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 21:11.

Je dobojováno. Domácí ve druhém poločase otočili stav utkání na svou stranu. Nejprve srovnal Cristhian Stuani ve čtyřiapadesáté minutě a o čtyři minuty později pak strhl vedení na stranu Girony Cristian Portugués. Hosté se snažili alespoň o vyrovnání, domácí si ale své těsné vedení pohlídali až do konce a připsali si tak cenný skalp proti silnému Realu Madrid.

90+5

90+4
    Míč rozehráli domácí hráči a ještě se vydali do útoku. Už to ale spíše vypadá, že je zápas u konce a za malý okamžik ho hlavní sudí ukončí.

90+4
    Žlutou kartu dostává Johan Mojica (Girona FC).

90+3
    Lucas Vázquez si nabíhal na pravé straně kousek před velkým vápnem, ale míč mu utekl a skončil jen za zadní čárou. Následuje tedy odkop od domácí branky.

90+2
    Po neúspěšném útoku hostů se k míči dostali znovu hráči Girony a okamžitě s ním zamířili daleko od své branky. Začínají tak bránit svůj těsný náskok.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89
    Ronaldo si naběhl na levou stranu pokutového území, jeho střela ale skončila jen na obránci domácích, který tak zabránil šanci hostů.

88
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Aday, přichází Johan Mojica.

87
    Aday dostává žlutou kartu za zdržování hry.

86
    Hosté se nedostali do výraznější šance a je tu další protiútok domácích, kteří hrají v absolutní pohodě, zatímco na hostech je vidět už patrná nervozita.

85
    Domácí hráči se dostali k míči a hned s ním spěchají před hostující branku. Zatím stále vedou o jeden gól a jsou tak blízko ke skalpu velmi silného Realu Madrid. Samozřejmě ještě ale nepředbíhejme.
    84. Asensiova nebezpečná střela končí na Bonovi.

84
    Vzápětí pak střílel uvnitř pokutového území Marco Asensio. Z levé strany to byla nebezpečná střela, ale tu ukryl do svých rukavic Bono a znovu tak nedopustil, aby hosté vyrovnali.

83
    Isco nyní trefil bránu domácích a radoval se. Jenže marně, byl v ofsajdové pasti a branka tak platit nemůže.